מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 

טלי ירדני

גרפולוגית
טלי ירדני גרפולוגית מוסמכת, בעלת מכון לגרפולוגיה בת"א, חוות דעת למעסיקים,פענוח ציורי ילדים, ייעוץ ואימון אישי, הרצאות, סדנאות וקורסים.
שם העסק:מכון לגרפולוגיה-טלי ירדני
כתובת העסק: תל אביב
טלפון:03-6810786  פקס:050-2343341 
www.tali-y.com
מכון לגרפולוגיה ופענוח ציורי ילדים, אנו עוסקים במתן חוות דעת למעסיקים, ייעוץ ואימון אישי, הרצאות ,סדנאות וקורסים.
 
 
 
רשימת המאמרים של טלי ירדני
שנה טובה- פענוח ציורי ילדים
לנוער בסיכון, התבקשתי לבחון ציורים וכתבי יד של בני נוער לקראת השנה החדשה. מכיוון שילדים בגילאי ההתבגרות כמעט ואינם מציירים באופן חופשי, התבקשו הילדים לצייר תפוח בדבש והתוצאות המדהימות בהמשך הכתבה.
רוחניות - גרפולוגיה
תאריך: 4/9/2010
תגיות:   בראש השנה נהוג לטבול תפוח בדבש   לברך ברכת "בורא פרי העץ"   לאכול ואחר כך לומר: "יהי רצון מלפניך   ה' אלוהינו ואלוהי אבותינו   שתחדש עלינו שנה טובה ומתוקה".  
משמעות המבעים בקרב ילדים
בנות בגיל שש, שבע – מתאפיינים בלבבות ופרחים ורודים ואדומים. אם נרצה לנתח ציוריו של ילד המצייר למשל באופן קבוע רק בכחול, נצטרך להתייחס לסוגיות הבאות: האם עמדו לרשותו צבעים נוספים..
חינוך ולימודים - סדנאות
תאריך: 22/8/2010
תגיות:   פענוח ציורי ילדים  
פענוח ציורים בקרב מבוגרים
דע הפסיכיאטרי. ישנם בתחום הרוחני על שלל המטפלים בשטח התקשור, הריפוי ההוליסטי וכו. אולם ישנו כלי חשוב אשר נשמט מעינינו לא מעט ואשר יכול להביא תוצאות מרביות והוא כלי האבחון בעקבות ציורים ופענוח משמעותם.
רוחניות - גרפולוגיה
תאריך: 14/7/2010
תגיות:   ציורים  
מבחן השלכתי- ציור העץ
ו - אפשר לראות את אישיותו של האדם. מאחר שהעץ מציג לפני כול את נופו ואת צמרתו , את גזעו ואת שורשיו והילד הקטן אוהב להתבונן בטבע, קל לגרפולוג לראות בציור העץ של הילד, דבר מה בעל משמעות על אופיו ונטיותיו
רוחניות - גרפולוגיה
תאריך: 14/7/2010
תגיות:   ציור עץ  
מהי גרפולוגיה?
גרפולוגיה היא מקצוע , המאפשר להכיר את אופי האדם על פי כתב ידו. לכל אדם כתב המיוחד רק לו. זוהי מעיין טביעת האצבע של האדם בעולם. ניתן לומר כי הגרפולוגיה היא למעשה ה"פסיכולוגיה של כתב היד".
רוחניות - גרפולוגיה
תאריך: 14/7/2010
תגיות:   מהי גרפולוגיה  
משמעות החתימות
ום.אין פה כללים. איש איש וחתימתו. ואולם, השינויים בחתימה במהלך החיים מעידים, בדרך כלל על שינויים שחלו אצל הכותב. נוכל לבדוק את מידת ההערכה העצמית שלו , את מהימנותו, יחסו למשפחה , למקצוע ,לזוגיות ועוד.
רוחניות - גרפולוגיה
תאריך: 14/7/2010
תגיות:   חתימות וכתבי יד  
גרפולוגיה ועולם התעסוקה
הן גם ישראל, השימוש בגרפולוגיה ככלי אבחוני למעסיקים נחשב לכלי שימושי ויעיל לבחינת התאמת עובדים ומועמדים, ויש מדינות (כמו צרפת, למשל) בהן כמעט כל הגשת קורות חיים מלווה בהגשה של כתב יד לבחינה גרפולוגית.
עסקים - כללי
תאריך: 14/7/2010
תגיות:   גפולוגיה ועולם התעסוקה  
 
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים