מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

ורידים בולטים

ורידים בולטים: שיטות ריפוי חדשות למחלה ידועה

/ sun clinic
ורידים בולטים: שיטות ריפוי חדשות למחלה ידועה
 
כירורגי כלי דם, מומחים למחלות ורידים, מדווחים על עובדות מדאיגות. יותר ויותר נשים צעירות סובלות מורידים בולטים. נכון להיום, מרבית הנשים הסובלות מהתופעה אינן בנות 50-60 כמו בעבר, אלא בנות 35-40.
ווריקוז (ורידים בולטים) הינה המחלה הנפוצה ביותר של כלי דם, אשר ממנה סובלים עד 30% מאוכלוסיה, לעתים אפילו בנות 17 ואף גברים.
 
גם אם לעתים נדמה כי מחלת ווריקוז אינה מסוכנת, זה לא ממש נכון, מכיוון שיכולות להיות לה תוצאות מרחיקות לכת. אחד הסיבוכים המסוכנים של ורידים בולטים הינה היווצרות תסחיפי דם, אשר אף יכולים להיות קטלניים!
 
כיצד נוצרים ורידים בולטים? קיימות תיאוריות רבות בנושא. אמנם, כפי שאומרים רופאים, כאשר יש הרבה תיאוריות, הסיבה האמיתית אינה ברורה. הגרסה הנפוצה ביותר קשורה לתורשה: אם הורים סובלים מורידים בולטים, המחלה תופיע גם אצל הילדים והנכדים. לעתים המחלה לא נותנת שום סימן, אך מוקדם מדי לשמוח – עקב תורשתיות, המחלה יכולה להופיע בגלל כל דבר קטן.
 
מה משפיע על תפקוד מערכת כלי הדם? על תפקוד מערכת כלי דם משפיעים גורמים רבים: התכווצויות שריר הלב, התכווצויות שרירים אחרים, התרחבות בית החזה וכד'. כאשר אדם מבלה את רוב זמנו בישיבה או בעמידה, אחד הגורמים הנ"ל מתבטל ואז המחלה עלולה להתעורר.
 
כיצד מזהים את המחלה? יש סימנים שונים לתופעה זו. אלו יכולים להיות סימני ורידים על הירכיים או הרחבה מקומית של ורידים תת-עוריים, בצקות רגליים, כובד ועייפות. מנגנון התפתחות המחלה – חולשה מולדת של דפנות הוריד, השפעת חוסר-איזון הורמונלי, תוצאות של פגיעה. רופאים מניחים, כי מחלות כגון טחורים, פלטפוס, אוסתיאוכונדרוזיס גם יכולים להיגרם בעקבות חולשה מולדת של רקמות.
 
האם ניתן למנוע את המחלה? התרחבות וורידים זו מחלה המחייבת טיפול בה, אבל טוב יותר פשוט למנוע אותה! מיד עם הופעת הסימנים הראשונים למחלה – הופעת ורידים מורחבים באזור הירך או השוק, כתוצאה מעייפות רגליים מהירה, יש לפנות מיד למומחה לכלי דם.
 
ברפואה המודרנית קיימות שיטות בטוחות לחלוטין של טיפול בהרחבת כלי דם. המומחיות והידע שצברו רופאי קליניקה SUN מספקים בטיחות ומקצועיות מקסימאליים. יתרה מזו, תודות לשיטות מתקדמות, הטיפולים הקיימים ברשת המרפאות, מאפשרים למטופל לא להפסיק את אורח החיים הרגיל. חשוב מאד – לתפוס את המחלה בזמן.
 
sun clinic
רשת מרפאות סאן הינה רשת מרפאות ייחודית המחויבת לתוצאות בפתרון בעיות רפואיות ללא ניתוח ובזמן הקצר ביותר.
רשת מרפאות סאן הינה רשת מרפאות ייחודית המחויבת לתוצאות בפתרון בעיות רפואיות ללא ניתוח ובזמן הקצר ביותר.
קליניקה סאן
הקליניקה עוסקת בפעילות אבחון וריפוי ב-9 תחומי רפואה: פרוקטולוגיה, כירורגיית כלי דם, אורולוגיה, סקסולוגיה, גניקולוגיה, מחלות עור, אורתופדיה, רפואה אסטתית וכירורגיה פלסטית.
שפרינצק 3
תל אביב
1800-321-123
בריאות ורפואה - מחלות כלי דם
תאריך: 27/7/2010
תגיות:   ורידים    בולטים    רגליים    ווריקוז    מחלה    ירך    קליניקה    טיפול    העלמה    העלמת    סאן    מומחה   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בריאות ורפואה - מחלות כלי דם

טיפול בעודף כולסטרול בשיטות טבעיות / יואב ליסוביץ
כולסטרול הוא קודם כל מרכיב חיוני לפעילות תקינה של גוף האדם, אך עודף כולסטרול עשוי לגרום גם לנזקים. במאמר זה נסקור מספר שיטות טבעיות לטיפול בבעיות ובעודף כולסטרול בדם, ללא צרוך בשימוש בתרופות.
פיסורה כרונית- כיצד להתגבר? / איציק זילברשמידט
פיסורה היא סדק בפי הטבעת הנוצר בדרך כלל בגלל יציאות קשות, ומסב לסובלים ממנו כאב רב . התופעה הנה שכיחה, לכעשרים עד ארבעים אחוזים מהחברה יש פיסורה. לאחר הווצרותו של הסדק ישנו קושי לרפא אותו משום שפי..
יתר לחץ דם / ד"ר ריקרדו קדרון
הדם הזורם במחזור הדם מפעיל לחץ על דופנות העורקים. עוצמת הלחץ נקראת ״לחץ הדם׳׳. כאשר הלחץ גבוה מדי, יכולים להתפתח עיוותים בדופנות העורקים והם עלולים להידקק או להתעבות. הלחץ העודף גורם לעומס על הלב.
לחולל חיים! / בני מרגליות
לברוא מציאות אטרקטיבית
ורידים בולטים: שיטות ריפוי חדשות למחלה ידועה / sun clinic
גם אם לעתים נדמה כי מחלת ווריקוז אינה מסוכנת, זה לא ממש נכון, מכיוון שיכולות להיות לה תוצאות מרחיקות לכת. אחד הסיבוכים המסוכנים של ורידים בולטים הינה היווצרות תסחיפי דם, אשר אף יכולים להיות קטלניים!
לא נחים בגלל הטחורים? הרי כל כך פשוט להפטר מהם... / sun clinic
טחורים: חיינו המודרניים אמנם יעילים, נוחים ומתקדמים מצד אחד, אך מצד שני הם מביאים עימם אי נעימויות ומחלות המאפיינות את העולם המערבי. אחת מהן מכונה: טחורים ובשמה המקצועי: Hemorrhoids.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים