מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

טחורים

לא נחים בגלל הטחורים? הרי כל כך פשוט להפטר מהם...

/ sun clinic
לא נחים בגלל הטחורים? חבל, הרי כל כך פשוט להפטר מהם...
חיינו המודרניים אמנם יעילים, נוחים ומתקדמים מצד אחד, אך מצד שני הם מביאים עימם אי נעימויות ומחלות המאפיינות את העולם המערבי. אחת מהן מכונה: טחורים ובשמה המקצועי: Hemorrhoids.
נתון מסקרן באשר לסבלם של רבים ממחלה זו נעוץ בהתנהגות האנושית שמקורה בבושה ופחד. אנשים רבים סובלים מכאבים ואינם פונים לרופא מומחה שביכולתו לרפא אותם כשהמאפיינים  העיקריים הם פחד וייאוש. תופעת הלוואי של התנהגות מסוג כזה מביאה לפחד מהליכה לשירותים, דבר אשר גורם ללחץ רב יותר ולסימפטומים כגון עצירות המחמירים עוד יותר את מצבם הבריאותי. כל בעיה הקשורה למעי הישר ופי הטבעת, נחשבת בחברה לבלתי הולמת לכאורה וכמובן שאף אחד לא דן בנושא - הנתפש כמביש. אפילו בהגיעם של פציינטים אל הרופא, יישנם אנשים המאדימים ומדברים על טחורים ובעיות אחרות בלחש ומרגישים נבוכים. החינוך שרובנו קיבל בבית המתייחס לבעיות בפי הטבעת וכל מה שנלווה לו כאל נושא אסור, טאבו כמעט, הגורם לכך שאנשים פונים למומחה רק במקרים בהם הכאב הופך לבלתי - נסבל ולפיכך, תהליך הריפוי הופך מסובך הרבה יותר.
תחילת הריפוי - אבחון נכון ומדויק
אבחון למחלת הטחורים אינו דורש הכנה מיוחדת מראש או סדרה של בדיקות מקדימות. האבחון המדויק נעשה כבר בעת הגעתו הראשונה של המטופל. פרוצדורה הנקראת וידאו-רקטוסקופיה ממוחשבת מאפשרת להגדיל את תמונתו של המעי הגס ולהבחין בשינויים מינוריים. טיפול זה מאפשר אבחון וריפוי של טחורים ובעיות המעי הגס אחרות, כאשר המחלה עוד בשלב מוקדם ופחות כואב.
 
אין סיבה לפסימיות
ניתוח, הנו תהליך המפחיד הרבה מטופלים ויש בו סכנו, אך הוא אינו הכרחי. כיום הטכנולוגיה מאפשרת לפתור את בעיית הטחורים הכואבת באמצעות מספר טיפולים חדשניים, בהם המטופל אינו מרגיש כאב כלל. המשמעות בטיפולים אלו כוללת הזרקת חומרים האוטמים את הורידים הנגועים במחלה. כתוצאה מכך, הדם זורם בורידים בריאים אחרים ולכן בעיית הטחורים עם הסבל והכאב נעלמת כליל מחייו של האדם. שיטת טיפול זו הינה בטוחה ובלתי כואבת והיא נמנית משיטות ריפוי הטחורים הידועות לרופאים. הטיפול לא דורש חופשת מחלה או פגיעה בימי עבודה ואינו מצריך שינוי בחיי היומיום שלכם. כמו כן, חשוב לציין כי המטופלים יכולים להרגיש הקלה בכאבים ימים ספורים לאחר הטיפול הראשון ואילו לאחר סדרת טיפולים הם ישכחו מהטחורים לתמיד.
שיטת טיפול נוספת, יעילה מאוד, ונמצאת  ברשותה של רשת מרפאות “SUN” – הנו מכשיר  ה"פרוקטולייזר". מכשיר זה מטפל ביעילות רבה בנפיחות באמצעות שליחת ובכך מנטרל את החיידקים, משכך כאבים וגורם לאיחוי וריפוי של הפצע. רק בעזרת "פרוקטולייזר" ניתן לטפל במקרי טחורים חמורים ללא כאבים ולמנוע ניתוח.
הכי חשוב – להתחיל בזמן !
ככל שתמהרו עם הטיפול בטחורים, כך תגדילו את הסיכויים להימנע ממעבר לדרגה קשה יותר של טחורים ולשכוח מהבעיה מהר יותר וללא סיבוכים. הניסיון הרב שצברו מומחי מרפאות“SUN”   מוכיח בקלות שאם מאבחנים את הבעיה בזמן, במיוחד בשלבים הראשונים להתפתחותה, הטיפול לא רק שמרפא את הלקוח, אלא גם מעניק איכות חיים טובה הרבה יותר. למשל, אנשים שטופלו בטחורים בשלבים הראשונים של המחלה, נשארים יותר פעילים בחיי המין, סובלים פחות ומן הסתם הפכו ל אופטימיים יותר.
אתם מוזמנים להגיע לכל סניפי המרפאות של “SUN” הפזורים בכל רחבי הארץ ולומר "שלום ולא להתראות" לטחורים.
לפרטים נוספים ניתן להתקשר לרשת מרפאות  SUN בטלפון 1800-321-123 או באתר האנטרנט www.sun-clinic.co.il
sun clinic
רשת מרפאות סאן הינה רשת מרפאות ייחודית המחויבת לתוצאות בפתרון בעיות רפואיות ללא ניתוח ובזמן הקצר ביותר.
רשת מרפאות סאן הינה רשת מרפאות ייחודית המחויבת לתוצאות בפתרון בעיות רפואיות ללא ניתוח ובזמן הקצר ביותר.
קליניקה סאן
הקליניקה עוסקת בפעילות אבחון וריפוי ב-9 תחומי רפואה: פרוקטולוגיה, כירורגיית כלי דם, אורולוגיה, סקסולוגיה, גניקולוגיה, מחלות עור, אורתופדיה, רפואה אסטתית וכירורגיה פלסטית.
שפרינצק 3
תל אביב
1800-321-123
בריאות ורפואה - מחלות כלי דם
תאריך: 20/7/2010
תגיות:   פרוקטולוגיה    טחורים    פיסורה    מחלה    טיפול    מהיר    קליניקה    סאן    טחור    רפואה    ריפוי       


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בריאות ורפואה - מחלות כלי דם

טיפול בעודף כולסטרול בשיטות טבעיות / יואב ליסוביץ
כולסטרול הוא קודם כל מרכיב חיוני לפעילות תקינה של גוף האדם, אך עודף כולסטרול עשוי לגרום גם לנזקים. במאמר זה נסקור מספר שיטות טבעיות לטיפול בבעיות ובעודף כולסטרול בדם, ללא צרוך בשימוש בתרופות.
פיסורה כרונית- כיצד להתגבר? / איציק זילברשמידט
פיסורה היא סדק בפי הטבעת הנוצר בדרך כלל בגלל יציאות קשות, ומסב לסובלים ממנו כאב רב . התופעה הנה שכיחה, לכעשרים עד ארבעים אחוזים מהחברה יש פיסורה. לאחר הווצרותו של הסדק ישנו קושי לרפא אותו משום שפי..
יתר לחץ דם / ד"ר ריקרדו קדרון
הדם הזורם במחזור הדם מפעיל לחץ על דופנות העורקים. עוצמת הלחץ נקראת ״לחץ הדם׳׳. כאשר הלחץ גבוה מדי, יכולים להתפתח עיוותים בדופנות העורקים והם עלולים להידקק או להתעבות. הלחץ העודף גורם לעומס על הלב.
לחולל חיים! / בני מרגליות
לברוא מציאות אטרקטיבית
ורידים בולטים: שיטות ריפוי חדשות למחלה ידועה / sun clinic
גם אם לעתים נדמה כי מחלת ווריקוז אינה מסוכנת, זה לא ממש נכון, מכיוון שיכולות להיות לה תוצאות מרחיקות לכת. אחד הסיבוכים המסוכנים של ורידים בולטים הינה היווצרות תסחיפי דם, אשר אף יכולים להיות קטלניים!
לא נחים בגלל הטחורים? הרי כל כך פשוט להפטר מהם... / sun clinic
טחורים: חיינו המודרניים אמנם יעילים, נוחים ומתקדמים מצד אחד, אך מצד שני הם מביאים עימם אי נעימויות ומחלות המאפיינות את העולם המערבי. אחת מהן מכונה: טחורים ובשמה המקצועי: Hemorrhoids.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים