מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

ערב שירה בציבור נח"ל

ערב שירה בציבור ליוצאי גרעין נח"ל

/ רויטל טל

ערב שירה בציבור ליוצאי גרעין נח"ל

גרעין נח"ל הינו מסלול המשלב שירות צבאי בחטיבת הנח"ל עם שירות בהיאחזות או בקיבוץ .

במסגרת עבודתי כזמרת וכמנחת ערבי שירה בציבור הוזמנתי לערב שירה בציבור ליוצאי גרעין  כזה.

לערב זה הוזמנה אותה חבורת אנשים בגילאי 50 פלוס ששירתו יחד לפני כ-30 שנה בגרעין הנח"ל, וכיום בעלי משפחות המפוזרים בכל רחבי הארץ.

 שלא כמו בכל האירועים,בהם ישנו גם מזנון כיבוד מרשים ומגוון, בערב זה האוכל והכיבוד לא היה ה"אישו", אלא קפה ועוגה בלבד, מטרת המפגש היתה הפגישה,הזכרונות והשירה המשותפת בלבד.

המקום הנבחר לעריכת הערב, גם הוא פשוט ונטול כל פוזה ופאר,אלא חדר לא גדול שהינו גן-ילדים, שצעצועים מפוזרים סביב, במקום היו כסאות, אך החבר'ה בחרו  להשתרע על המזרונים המפוזרים סביב וישבו קרובים קרובים.

באוירה מיוחדת זו התחלתי לשיר את כל אותם שירים,שירי ארץ ישראל הישנה, כל השירים מוקרנים ע"ג מסך כמצגת שקופיות למרות שאנשים אלו יוצאי גרעין הנח"ל, הכירו את כל השירים אחד אחד,

ניתן היה לראות לשמוע שאותו אחד שהיה הזמר של החברה בימי השירות הצבאי, היה גם זה שלא עזב את המיקרופון גם בערב שירה זה וקולו נשמע כל הערב.

זו שהיתה היפה,הרקדנית והתוססת של החברה, היתה גם זו שקמה ורקדה לאורך כל הערב למשמע המנגינות היפות של שירי ארץ ישראל.    

וזה הביישן יותר והנחבא אל הכלים, גם בערב זה, התבייש וסירב לשיר במיקרופון שהגשתי לו ושהגישו לו חבריו.

בערב שירה בציבור מסוג זה, שבו ישנו קשר חזק בין קבוצת אנשים, ולהם  זכרונות רבים מתקופות יפות ואחווה גדולה, ניתן היה להרגיש ולשמוע זאת בקלות  דרך הרגש והשימחה בה הם שרים ,

האהבה הגדולה והקירבה בין המוזמנים, הפך את ערב השירה בציבור  לחוויה גדולה וחזקה, ואת שירי ארץ ישראל ליפים ואהובים עוד יותר.

ואין ספק שנראה שהשיר  "את המנגינה הזאת אי-אפשר להפסיק" כאילו נכתב בשבילם..

 http://www.revital-tal.com/

רויטל טל-זמרת לאירועים ושירה בציבור

רויטל טל
רויטל - זמרת, תקליטנית, ומנחה ערבי שירה בציבור, עם ניסיון וותק של למעלה מ- 20 שנה בשירה ובהפעלת קהל.
רויטל - זמרת, תקליטנית, ומנחה ערבי שירה בציבור, עם ניסיון וותק של למעלה מ- 20 שנה בשירה ובהפעלת קהל.
רויטל שירה בציבור
שירה בציבור בהווי ישראלי עם מיטב השירים שכולנו אוהבים לאירועים פרטיים, אירועי חברה, ימי הולדת
כל הארץ
050-5382143
קישור לאתר
תרבות ובידור - מוסיקה
תאריך: 6/7/2011
תגיות:   ערב שירה בציבור    זמרת לשירה בציבור    ערבי זמר    ערב שירי ארץ ישראל    שירה בציבור ליום הולדת 60    שירה בציבור ליום הולדת    ערבי חברה    אירוע עיסקי    אירועים עיסקיים    שירי א"י    זמרת שירי ארץ ישראל    שירי ארץ ישראל לאירוע    שירי ארץ ישראל ליום הולדת 60    מנחה ערבי שירה בציבור    שירה בציבור מצגת שקופיות    שירה בציבור מצגת שקופיות לאירוע    מנחה תקליטן למסיבה    שירה בציבור ליום הולדת    ימי הולדת למבוגרים    שירה בציבור לאירוע    ערבי שירה בציבור ערבי שירה בציבור    מצגת    שירה בציבור    שירה בציבור ליום הולדת 50    שירה בציבור זמרים    זמרים לערב שירה בציבור    זמרי שירי ארץ ישראל    זמרות שירי ארץ ישראל    שירי ארץ ישראל זמרות    שירה בציבור ליום הולדת 50           


ממומן

מאמרים נוספים בתחום תרבות ובידור - מוסיקה

ערב שירה בציבור ליוצאי גרעין נח"ל / רויטל טל
בערב שירה בציבור שבו ישנו קשר חזק בין קבוצת אנשים, ולהם זכרונות רבים מתקופות יפות ואחווה גדולה, ניתן להרגיש ולשמוע זאת בקלות דרך האהבה והשימחה בה הם שרים את כל אותם שירי ארץ ישראל..
שירהבציבור בליווי פלייבקים,ערב שירה בציבור בליווי נגינה חיה-ההבדלים / רויטל טל
מי שיעדיף ערב אותנטי יזמין בד"כ זמר וליווי אקורדיון, ומי שאירוע צעיר יותר ברוח הזמן זה מה שמתאים לאירוע שלו,יוכל לבחור ולהזמין זמר השר את כל שירי ארץ ישראל הטובה בליווי פלייבקים עשירים ויפים.
מוסיקה לאירוע- כדי שתוכלו להפגש. / רויטל טל
מוסיקה למסיבות ואירועים פרטיים אינה חייבת להיות מחרישת אזניים,אלא יכולה להיות מתאימה בדיוק לצרכים שלכם.
השכרת הגברה וציוד קריוקי - הגשימו את החלום שלכם לשיר / אקסטרה קידום אתרים
תמיד חלמתם לשיר? אל תחסכו מעצמכם דבר, הבטיחו לעצמכם עוד היום מכונת קריוקי בבית שלכם, אם אתם אוהבים לשיר אבל אף פעם לא היה לכם מקום לשיר, אם אתם רוצים לשתף את בני הבית שלכם ביכולת השירה שלכם, אין בעיה!
יום הולדת לאדם אהוב / רויטל טל
יום הולדת לאדם אהוב.. כשאבא או אמא הגיעו לגיל מכובד ועגול .. אפילו שכבר גיששתם ושוב הבנתם שאבא לא כ"כ אוהב חגיגות ואירועים, וגם אמא שמכירה אותו הרבה שנים חושבת שאולי כדאי לוותר על הרעיון ולברך את
שירה בציבור- שירי להקות צבאיות עד היום / רויטל טל
ה בציבור- שירי להקות צבאיות עד היום מאז קום המדינה התקיימו בארץ להקות צבאיות בצה"ל. בשנות החמישים הוקמה להקת הנח"ל שהייתה הידועה והמצליחה. להקת הנחל בלטה בתרומתה הרבה לזמר העיברי. מספרן של הלה
שירה בציבור כבר לא רק שחור-לבן / רויטל טל
שירה בציבור כבר לא רק שחור-לבן, לא רק למבוגרים, ולא רק נוסטלגיה, אלא הזדמנות נוספת לחוות חוויה יחודית ופופולארית.
ההרכב האגדי ה - Swingle singers The מגיעים לארץ / julia talis
ב 27.4 נוחת בארץ אחד מהרכבי ה א-קאלפה היותר מפורסמים ומעוטרים בעולם שהוציא יותר מ 26 אלבומים וזכה בחמישה פרסי הגראמי היוקרתיים.
הופעות בדרום / אוריה מוש
בכל פעם שאנו שומעים את המילה "נגב", כל שעולה לנו בראש זה שממה, חול ועיירות פיתוח נידחות - בוודאי שהופעות זו לא אחת המחשבות הראשונות שלנו. תתפלאו לדעת, שהנגב צומח ומתפתח, ולאחרונה צצים לא מעט מועדונים
מוזיקה לסרטים / mysound mysound
ויזואלי לנשמע יוצר תחושה מלאה ושלמה שמצליחה לקחת את הצופה למסע לאורך כל הסרט. מוזיקה לסרטים נועדה לחבר את החלק הויזואלי בצורה עמוקה יותר לתודעתו של הצופה ולהגיד בצלילים את מה שהתמונה לא מצליחה להביע.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים