מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

שעון ביולוגי

בתיאום עם השעון הפנימי שלך

/ ד"ר גב
בתיאום עם השעון הפנימי שלך.
כאשר השעון הפנימי שלך מופרע אתה עלול למצוא את עצמך רוצה לישון כאשר אתה צריך להיות ער או לחילופין נשאר ער עד השעות הקטנות של הלילה בלי להיות עייף.
סינדרום (תיסמונת) השינה המעוכבת
כמעט כולנו מתוכנתים ליממה הנמשכת מעט יותר מ24 שעות, אולם "ינשופי לילה" פחות רגישים לסימנים הסביבתים העוזרים לרוב האנשים לשמור על יממה ש24 שעות. אם ניתן להם לחיות לפי השעון שלהם, ינשופי הלילה ילכו כל יום לישון יותר מאוחר ויקומו מאוחר יותר למחרת. רק בעזרת התסמכות על עזרים חיצוניים כמו שעון מעורר הם מסוגלים לשמור על תיאום עם הסביבה שלהם. לינשופי לילה בדרך כלל יש בעיות לבצע דברים בבוקר.
אתחול השעון הפנימי שלך
אם אתה כבר הולך לישון מאוחר מידי ומתעורר שעות אחרי כולם, אתה יכול לבצע אתחול לשעון הפנימי שלך על ידי כך שתזיז בהדרגה את שעת השינה שלך לשעה מאוחרת יותר עד שתבצע סיבוב סביב השעון ותחזור לתיאום עם שאר העולם. על מנת לעשות זאת, לך לישון כל לילה שעתיים מאוחר יותר. לאחר שחזרת לתיאום תעיר את עצמך באותה שעה כל יום על מנת לשמור עליו.
לעיתים קרובות את סנדרום השינה המעוכבת ניתן לתקן בסוף שבוע אחד – משהו שבני נוער עושים באופן תדיר. ידרש ממך להישאר ער כל ליל חמישי וברצף כל יום שישי עד השעה עשר בערב, בשבת כדאי להתעורר בשעה 7 בבוקר ומכאן ואילך להתחיל ללכת לישון ולקום בהתאם לשעות הרגילות של סדר היום שלכם. כמובן שיש צורך לנסות להקפיד גם על שעת שינה סדירה פחות או יותר.
טיפול באור –שיטת טיפול הכרוכה בחשיפה לאור בהיר עם קרינת UV נמוכה למשך 30 דקות מיד עם ההתעוררות הינה שיטה ידועה לטיפול בסינדרום השינה המעוכבת. נטילת מלטונין לפני השינה יכולה גם היא לסייע בהקדמת שעת השינה.
סינדרום (תיסמונת) השינה המוקדמת
אנשים שהשעון הפנימי שלהם מתוכנת למחזור של פחות מ24 שעות הולכים לישון כל יום מוקדם ומוקדם יותר, עד שלבסוף אינם יכולים להישאר ערים עד שעה מאוחרת משעות הערב המוקדמות. מצב זה, הידוע כסינדרום השינה המוקדמת נפוץ יותר באנשים מבוגרים. הטיפול הנחקר בנושא השינה המוקדמת הוא טיפול באור בשעות הערב.
אתם מוזמנים לאתר ד"ר גב לגלות על מגוון כורסאות עיסוי, כריות שינה, כורסאות טלויזיה , מזרונים ועוד
 
ד"ר גב
חברת ד"ר גב הינה החברה הגדולה והותיקה בישראל למוצרי בריאות, נוחות ואיכות חיים.
ד"ר גב משווקת מושבים אורטופדיים, כסאות, כורסאות טלויזיה, כורסאות עיסוי, מזרונים מיטות כריות שינה, מכשירי ומוצרי טיפוח ויופי, מתנות. החברה נוסדה בשנת 1984 ועוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק מוצרים.
רח' אליהו איתן 20 א' א.ת. חדש ראשל"צ, 75703
ראשון לציון
בריאות ורפואה - כללי
תאריך: 18/7/2010
תגיות:   כורסאות    כורסאות T.V     כורסאות טלוויזיה    כורסאות טלויזיה    כורסאות עיסוי    כורסאת T.V    כורסת טלוויזיה    כורסת טלויזיה    כורסת עיסוי    כסאות    כריות    כריות שינה    מזרון    מזרונים    מזרן    מזרנים    ד"ר גב   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בריאות ורפואה - כללי

מיטת שיזוף בעמידה / LoadSEO SEO
מיטת שיזוף בעמידה הינה שיטת השיזוף המתקדמת ביותר שיש. מדובר במיטת שיזוף עוצמתית המפותחת בטכנולוגיות המקדמות ביותר ומאפשרת שיזוף מהיר במיוחד.
טיפול בגלי הלם: טיפול פשוט עם תוצאות / אביב יועצים
המילים "טיפול בגלי הלם" נשמעות מסובכות למדי, נכון? ובכן, אין לכם מה לדאוג. זה שם גדול ומהודר, וטכנולוגיה מרמה גבוה ומתקדמת, אבל בשבילכם זהו הליך פשוט מאוד.
טיפול בגלי הלם: פרטים על התהליך ומה שהוא כולל / אביב יועצים
הטכנולוגייה של גלי הלם הופכת להיות יותר ויותר פופולרית בארץ ובעולם. אך כיצד בעצם גורמים גלי הלם לריפוי של אזורים פגועים?
נחירות בשינה / LoadSEO SEO
מצב של נחירות בשינה יכול לקרות בשל גורמים שונים. אחד הגורמים המרכזיים הוא עודף משקל. איך זה משפיע? רקמות שומן הולכות ומצטברות לא רק באזורים הגלויים לעין, אלא גם ברקמות הרכות אשר מקיפות את צינור האוויר
הפסקת נשימה בשינה / LoadSEO SEO
הפסקת הנשימה או הפסקת נשימה בשינה היא תופעה נפוצה אשר המודעות אליה הולכת וגוברת בשנים האחרונות. תופעה זו שכיחה והיא פוגעת בכ- 4leep Apnea מונעת מחמצן לעבור אל המוח בכמות מספקת.
ניתוחים קטנים / hayde hayde
ניתוחים קטנים, היסטוריה, ועוד. כמו כן, כיום לפני כל ניתוח ודאו שהמנתח הוא מומחה בתחום.
רגע מאושר בחיי ! / בני מרגליות
נוכחות לשם שינוי !
מי כסף קולואידים / לירן EZ100
מי כסף קולואידים - מעוניינים לקרוא מידע נוסף על מקור מי הכסף? כנסו עכשיו
אלרגיות בעונות מעבר-נזלת וליחות / עדנה שלום
ות, הן מבצעות תפקידי חרום כגון עזרה לאיברים אחרים מנקי דם כגון- עור, כליות, ריאות וכבד לנקות את הדם בגוף וכך בעצם הן מתחילות לפלוט כמויות של פסולת חומצית. מצב נזלתי הינו למעשה ליקוי של המערכת כולה.
טיפול בגלי הלם: כתף חמה / אביב יועצים
דלקת גידים קאלסיפית הינה בעיה רפואית אשר מאופיינת בהצטברות של סידן גבישי על גידים בגוף. זהו הזמן להתחיל ולחשוב על טיפול בגלי הלם.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים