מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

המדריך להבנת הגברים

המדריך להבנת גברים – מילון מושגים לגבר המצוי - לנשים בלבד!

/ רן בקנברג

 המדריך להבנת גברים – מילון מושגים לגבר המצוי - לנשים בלבד!

גברים ונשים השוני

גברים ונשים שונים האחד מהשני. השוני הוא לא רק פיזי, אלא שהוא גם מחשבתי ורגשי. גברים מתייחסים לרגש בצורה שונה מנשים ומנתחים סיטואציות בדרך שונה. משכך, לנשים יהיה קשה ואולי אפילו קשה מאוד, לחשוב מה עובר לגבר שהיא מכירה בראש. מי שכן יכול לדעת מה עובר לו בראש זה גבר אחר, שמכיר את צורת הניתוח והחשיבה ויכול לשער מה ככל הנראה עובר לו בראש.

 

האם כל הגברים אותו דבר

לא לא כל הגברים אותו דבר. אנחנו מאוד שונים האחד מהשני במראה, בכישורים, באישיות ובסגנון. עם זאת, הרגלי החשיבה והניתוח שלנו הם תלויי תרבות(כלומר נרכשים מהסביבה עם השני) ולכן רוב הגברים חושבים פחות או יותר אותו דבר בסיטואציות מסויימות, כמובן שיש לכך חריגים. חשבו על זה כמו ההבדל בינינו ושיפנזות. יש 99% דנ"א זהה, אבל ה1% הנותרים עושים הבדל קולוסלי. אז כן יש בינינו 1% שונה, אבל במילון נעסוק ב - 99% דימיון, ואת הדימיון הזה כדאי מאוד להכיר.

 

אז מה תמצאו במילון

ניתוח של התנהגות גברית לגבי סיטואציות מסוימות, מצבים מסויימים ורגשות מסויימים. לצורך העניין, מה אנחנו חושבים על אהבה, בגידות, שקרים, נישואים, להגיד למישהי שאנחנו אוהבים אותה, מה אנחנו חושבים על מישהי שנכנסת איתנו למיטה בשלב מוקדם,  ועוד הרבה נושאים ומושגים אחרים.

 

אז אני מזמין אתכן הגולשות לקרוא את המפתח...שגברים לא היו רוצים שתדעו(רוצות לקבל אישרור למילון...מצאו את הידיד הקרוב תשאלו ותקבלו אותו).

 

לכניסה-למילון - http://www.tapuz.co.il/blog/userblog.asp?foldername=madrihim

 

 

רן בקנברג
היי אני רן ואני שמח שנכנסתם לקרוא את המאמרים שלי
היי אני רן ואני שמח שנכנסתם לקרוא את המאמרים שלי
בקנברג
תל אביב
בית ומשפחה - נישואין וזוגיות
תאריך: 24/10/2010
תגיות:   זוגיות    אהבה    מין    סקס    בגידות    נשים    גברים    מיטה    היכרויות    דייטינג    יחסיים אישיים    הצלחה    משפחה    רומנטיקה.   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בית ומשפחה - נישואין וזוגיות

תכנון הצעת נישואין / לי באומן
אתה עלול למצוא את עצמך מסתובב ימים או אפילו שבועות אם הטבעת אירוסין בכיס שלך או באחת המגירות, ומתקשה להחליט מתי ואיך בדיוק להציע. הנה כמה עצות עבורך.
תכשיטי יהלומים / LoadSEO SEO
אחד הדברים החשובים בבחירת התכשיטן הוא הניסיון הרב של ביצירה של תכשיטי יהלומים. כיום אפשר למצוא מידע רב באינטרנט על תכשיטנים ורמת ההתמחות המקצועית שלהם.
מחירי טבעות יהלום,מחיר טבעת יהלום,מחיר יהלום,כמה עולה יהלום, / יעקב פוגל
מאמר זה היא לאתר באופן אובייקטיבי את רשימות המחירים הקיימות בתעשיית היהלומים, ואת היתרונות שכל אחת מהן מאמינה כי יש לה על פני המתחרות. סדר הצגת רשימות המחירים אקראי לחלוטין ואינו מסמל העדפה כלשהי.
זרים מתוקים לכלה / LoadSEO SEO
יש חברות שמבינים שלכל כלה יש רצון אישי משלה והיא רוצה להיות הכי מיוחדת. זרים מתוקים לכלה הם כמו זרי כלה רגילים, רק עם טוויסט קטן ומתוק.
בחירת זר כלה / לירון בן נעים
זר כלה חייב להיות מרשים מצד אחד וצנוע מהצד השני. ססגוני ומרהיב מאידך אך אלגנטי ויוקרתי מאידך
מתנות לבני זוג / yael loosh
בחירת מתנה לחבר פעמים רבות דורשת מחשבה רבה. אנו רוצות להעניק לאהובים עלינו את המתנות המיוחדות והמקוריות ביותר שיסבו להן הנאה רבה ויראו את מלוא אהבתנו והערכתינו כלפיהם
בניין הזוגיות / עוזי פלג
המפעילים לחץ ועלולים להביא לקריסתו,זיהוי הכוחות והלחצים ,איתור ותיקון סדקים בזמן,חיזוק מתמיד של הקירות, שימור ההבנות ההדדיות שהיוו בסיס להקמת הבית,חיזוק האמון ההדדי והאמונה, ישמרו את הבית לאורך זמן.
הזוגיות המקודשת / טלי זהר
א זוגיות שבה שני בני הזוג גדלים וצומחים כל הזמן יחד ולחוד. מקום שבו אנו מאפשרים לצד השני את החופש שלו מתוך כבוד הדדי למי שהוא ולמרחב שלו. כל אחד יכול להגיע אליה ולחוות אותה... זוהי זוגיות מקודשת.
IMPATIENS / חיה רבי
סבלנות וסובלנות-כיצד משתלבים עם תמצית באך-IMPATIENS
שייט רומנטי – הדייט האולטימטיבי / רוני מיכאל
הפלגה רומנטית היא הפינוק המושלם: השמים הנפרשים מלוא האופק, המים הכחולים, הרוח הקרירה, האוויר והשקט. רעננו את הזוגיות שלכם עם שייט רומנטי – לכמה שעות או לכמה ימים – ותראו איך האהבה ניצתת מחדש
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים