מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

מודל ההשקעה

מודל ההשקעה

/ yaniv peretz

מודל ההשקעה

 ישנם המון שיטות וכלים תומכי החלטה למשקיע בבורסות העולם ניתוח טכני, ניתוח פנדומנטלי ועוד'.

הסטטיסטיקה אומרת שלפחות 90 אחוז מהסוחרים על פני הגלובוס מגיעים להפסדים בסופו של דבר, מדובר פה על הפסדים כואבים אשר בעקבותיהם משקיעים לא רק הדירו את רגליהם מן הבורסה אלא אף נחלו מפח נפש כליל אשר השפיע עליהם קשות גם כספית וגם נפשית .

שימוש בידע על מנת לנתח מניות הינו יפה ונחמד אך הוא בהחלט אינו מספיק לסחור בבורסה, ואת זה הנני יכול להגיד לכם מתוך ניסיון אישי.

 הניתוח הטכני נותן לרוב נקודות מדויקות מתי להיכנס לשוק המניות ומתי לצאת, אז מהי בכלל הבעיה ?

 משמעת רבותי, משמעת !

 

לנתח מניות כאשר אנו מחוץ לבורסה, לתחזק תיקים ווירטואליים אשר "עושים" תשואה של עשרות אחוזים בשנה הינו קליל למדי, הבעיה ניכרת כאשר אנו "בפנים" , כאשר כל רוח שמועות, חששות, דיבורים , גורם לנו לסטות מן מפת הדרכים המקובלת, הרצון לעשות כסף קל ומהיר, החמדנות של לא לפספס את הפריצה הקרובה והאגו של לתפוס את המניות בשפל . כל אלו יצרים אשר מובילים את המשקיע הממוצע לעבר הפסדים פעם אחר פעם.

 

על מנת לנטרל יצרים אלו אנו חייבים לעבוד על סמך מודל עבודה מסוים – מן שיטת עבודה מפורטת, בה ניתן הסבר ופירוש לכל מהלך אשר נעשה בהשקעות בבורסות העולם. מתן דין וחשבון על כל מהלך ידרוש מאיתנו משמעת איתנה לכל אורך ההשקעה, הן בתקופות הקלות וכלה בתקופות הקשות .

בעזרתו נשים סוף להחלטות הפזיזות ונשפר פלאים את איכות המסחר שלנו !

אף איקס גרף שמחה לחלוק איתכם את מודל ההשקעה .

 הנקודות בהן מודל ההשקעה מהווה יתרון :

משמעת עצמית לגבי אופן המסחר שלנו.

מעקב קשיח אחר סטופלוס ונקודות יציאה.

קפידה על יחס סיכוי / סיכון .

נטרול הרגשות וגישה אובייקטיבית לחלוטין.

שיתוף שיטת עבודה, מתן וקבלת פידבקים .

 

yaniv peretz
סוחר עצמאי בשווקים הפיננסיים
סוחר עצמאי בשווקים הפיננסיים
חסוי
מרכז
מימון וכספים - מסחר במניות
תאריך: 21/10/2010
תגיות:   בורסה    בורסה חול    ניתוח טכני    בורסה תא    חדשות בורסה   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום מימון וכספים - מסחר במניות

מסחר בורסה / מומי דויטש
בורסה היא אחת הוותיקות הבורסות החשובות ביותר בהודו. בבומבי הבורסה לניירות ערך, העממי ידי BSE הטופס הקצר שלה, הוקמה במהלך 1850, אשר מעורבים קבוצה של ברוקרים שונים מתאספים מתחת לעץ עבור קנייה ומכירה של
הגדלת הכנסה בזכות ניתוח טכני / מומי דויטש
הידעת? ישנם דרכים רבות באמצעותם תוכלו להוסיף הכנסה מכובדת לחשבון הבנק שלכם מידי חודש מבלי לעזוב את העבודה הקיימת. אנשים רבים כבר החלו להרוויח וליהנות ממקור הכנסה איכותי נוסף במקום להישען רק על בעל העס
תוכנת ניתוח טכני / yaniv peretz
שים לו לשם קבלת החלטות בבורסה באופן שקול ומקצועי, בתוכנה ישנם כלים סטטיסטיים ומתמטיים כמו ממוצעים נעים רצועות בולינגר ומתנדים שונים. כלל הכלים יתנו לך ראייה אוביקטיבית נטול רגשות לקבלת ההחלטות בבורסה.
אופציות דיגיטליות/בינאריות והמסחר בהן / jony salama
אם אתם סוחרים בבורסה , מתעניינים במסחר באינטרנט או סתם אוהבים לחיות על הקצה בכל הקשור לרווח כספי במקרה הטוב או להפסד במקרה הפחות טוב- וודאי כבר שמעתם על מסחר אופציות דיגיטליות
תבניות בניתוח הטכני / yaniv peretz
כולם שמעו על המושג תבניות בניתוח הטכני או סקרו את התחום עפ"י דפי האינטרנט רשתות ופורומים העוסקים בתחום ההשקעות בבורסה
סוגי משקיעים / yaniv peretz
של הבורסה ולכן מכאן נובעת הבעיה אשר עלינו לבחור את סוג המסחר שאנו חפצים בו ואשר מתחלק ל – 3 סוגי משקיעים בבורסה אשר הם נקראים סוחרי יום (day trade), סוחרי מספר ימים (swing trade), משקיעים (investing)
ניתוח פנדומנטלי אל מול ניתוח טכני / yaniv peretz
ניגשים לנהל תיק השקעות בבורסה אנו שומעים שני מושגים אשר לרוב לא מוכרים לקהל המשקיעים והסוחרים בשווקים הפיננסיים כאחד המושגים עצמם מאופיינות בשיטת הניתוח של המנייה שיטה פנדומנטלית ושיטת הניתוח הטכני
מודל ההשקעה / yaniv peretz
הסוחרים על פני הגלובוס מגיעים להפסדים בסופו של דבר, מדובר פה על הפסדים כואבים אשר בעקבותיהם משקיעים לא רק הדירו את רגליהם מן הבורסה אלא אף נחלו מפח נפש כליל אשר השפיע עליהם קשות גם כספית וגם נפשית .
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים