מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

דייט ראשון

דייט ראשון מוצלח! 10 דברים חשובים, בפחות מ600 מילים

/ רן בקנברג

        דייט ראשון מוצלח! 10 דברים חשובים, בפחות מ600 מילים

המאמר הבא מיועד לגברים בלבד, נשים יש פה סודות מקצוע נא! לצאת מוההההה(אלא אם כן אתן רוצות להעשיר את הידע שלכן).

1.     אם הגעתם לדייט ראשון(לא בליינט-דייט), זאת אומרת שנוצרה בינך ובין הדייט שלך כימיה מסויימת – כלומר לשני הצדדים יש עניין בפגישה וחשוב מאוד לשמור על אותה הכימיה.

2.     לאיפה הולכים –  יש הרבה אפשרויות שיתאימו לדייט ראשון. פאב, מועדון, בית-קפה,דאנס-באר וסרט הן רק חלק מהאופציות שקיימות. תמיד עדיף לבחור במקום שבו אפשר לדבר, כי אחרת לא תהיה משמעות לדייט. לכן, למשל, סרט הוא לא אופציה טובה לדייט ראשון, כי אי אפשר לדבר ואם אי אפשר לדבר, אז אי אפשר להכיר ואם אי אפשר להכיר- אז אין משמעות לדייט הראשון.

3.     עניין – בדייט ראשון חייבים שיהיה עניין. אתם כבר שם, זאת אומרת שהייה עניין התחלתי, עכשיו צריך להעצים אותו. לפני הדייט, חשבו על דברים מעניינים שקרו לכם לאחרונה, חשבו על דברים מעניינים שקרו לכם בחיים. נסו להיזכר בחוויות שסיפרתם לאנשים והם צחקו או הגיבו בצורה חיובית אחרת למה שסיפרתם. מה שעובד על הרבה אחרים, סטטיסטית, ישפיע בצורה טובה גם בת-הזוג שלך. טיפ קטן מעולם ה-NLP- אנשים אוהבים לשמוע סיפורים מעניינים – ולכן אם יש לך כאלה, ספר אותם.

4.     כימיה – בדייט ראשון צריך ליצור כימיה טובה. עוד טיפ קטן מעולם ה-NLP, שבו בצורה דומה לצורה שיושבת הדייט שלך. אם היא שמה ידיים על השולחן שים גם אתה, אם היא נשענת קדימה תישען גם אתה. ברגע שהתת-מודע שלה רואה שאתה לא מדבר רק בשפה שהיא מבינה, אלא, גם בשפת גוף שהיא מבינה – התוצאות שלך יהיו טובות בהרבה.

5.     ישיבה – הגעתם למקום שבו יש שולחנות, אל תשב ממול בת הזוג! עדיף שתשב בזווית של 45 מעלות כלפיה – כלומר אם השולחן מרובע, שב כך שאם היא יושבת מול צלע אחת, אתה יושב באחת הצלעות הסמוכות ולא בזו שממול. הסיבה – שוב התת-מודע שלה מייחס ישיבה ממול כמשהו מפריד(כמו בוס ועובד), ולכן מרחיק אותה ממך.

6.     נגיעה –  בנות, בניגוד לבנים, מפרישות הורמון כתגובה לנגיעה בהן. ההורמון גורם להן הרגשה טובה. לכן, אם אתה רואה שהדייט מתקדם לכיוון טוב, ספר משהו מעניין ותוך כדי גע לה בקלות בזרוע. סיבה – מגע מבחינת התת-מודע מפורש כ-אני יכול לסמוך עליו/הוא מרגיש נוח איתי ולכן אני גם צריכה להרגיש טוב איתו.

7.     חיוך – כל בני האדם מגיבים באופן לא מודע לחיוך. אומרים חייך והעולם יחייך אליך?! אז צודקים, זה אכן ככה. כשהתת מודע של מי שממולך רואה שכיף לך, הוא מפרש את המצב כסיטואציה משעשעת והתגובה שלו היא לחייך גם – כלומר התת מודע שלה יבין שכיף לה בעצם.

8.      מי משלם – התשובה היא אתה. למה? כי ככה זה בתרבות שלנו. ואם היא אומרת, אני רוצה לשלם על עצמי? תחייך ותגיד "תראי אין לי בעיה שתשלמי 0 על עצמך ואני אשלם את כל השאר"...ואם היא עדיין על מתעקשת? אז תגיד, בסדר בסדר, אבל בדייטים הבאים שלנו אני משלם, אני רק רוצה שיהיה ברור. יצאת גם גבר! וגם יהיו דייטים הבאים.

9.     אוסף אותה לא אוסף אותה – אין בדבר הזה כלל ברור. עדיף שאתה תאסוף אותה, אבל אם היא מעדיפה להגיע עצמאית, תרשה לה לעשות זאת.

10.                        המלצות נוספות – בדייט הראשון לא מגזימים(לא לקחת לבאנג'י), אבל מצד שני חשוב ליצור הרבה עניין. אם זה בתקציב שלכם, נסו ללכת לכמה מקומות – הייתם בבית קפה, לכו לאכול גלידה בטיילת, הייתם בטיילת..רדו שנייה לים. חשוב שיהיה עניין רב, אבל כמו שציינתי לא להגזים.

11.                        רוצים לדעת איך להצליח יותר? רוצים לקבל טיפים וגם ספר חינם? היכנסו ל-MAPI ללא כל התחייבות והתחילו להיות מומחים גם אתם

 

בהצלחה בהמשך

 

 רוצים לדעת יותר על NLP, אומנות הפיתוי, הצלחה עם נשים, צבא, פסיכומטרי, מבחני מיון ועוד – היכנסו ל- www.beperfect.coi.co.il  והתחילו לדעת יותר על מה שאתם רוצים. בקרוב!!! לגולשים באתר יחולקו חוברות טיפים חינםםםם!

רן בקנברג
היי אני רן ואני שמח שנכנסתם לקרוא את המאמרים שלי
היי אני רן ואני שמח שנכנסתם לקרוא את המאמרים שלי
בקנברג
תל אביב
בית ומשפחה - נישואין וזוגיות
תאריך: 20/10/2010
תגיות:   הצלחה    פיתוי    נשים    גברים    סקס    מין    נשים    גברים    היכרויות    דייטינג   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בית ומשפחה - נישואין וזוגיות

תכנון הצעת נישואין / לי באומן
אתה עלול למצוא את עצמך מסתובב ימים או אפילו שבועות אם הטבעת אירוסין בכיס שלך או באחת המגירות, ומתקשה להחליט מתי ואיך בדיוק להציע. הנה כמה עצות עבורך.
תכשיטי יהלומים / LoadSEO SEO
אחד הדברים החשובים בבחירת התכשיטן הוא הניסיון הרב של ביצירה של תכשיטי יהלומים. כיום אפשר למצוא מידע רב באינטרנט על תכשיטנים ורמת ההתמחות המקצועית שלהם.
מחירי טבעות יהלום,מחיר טבעת יהלום,מחיר יהלום,כמה עולה יהלום, / יעקב פוגל
מאמר זה היא לאתר באופן אובייקטיבי את רשימות המחירים הקיימות בתעשיית היהלומים, ואת היתרונות שכל אחת מהן מאמינה כי יש לה על פני המתחרות. סדר הצגת רשימות המחירים אקראי לחלוטין ואינו מסמל העדפה כלשהי.
זרים מתוקים לכלה / LoadSEO SEO
יש חברות שמבינים שלכל כלה יש רצון אישי משלה והיא רוצה להיות הכי מיוחדת. זרים מתוקים לכלה הם כמו זרי כלה רגילים, רק עם טוויסט קטן ומתוק.
בחירת זר כלה / לירון בן נעים
זר כלה חייב להיות מרשים מצד אחד וצנוע מהצד השני. ססגוני ומרהיב מאידך אך אלגנטי ויוקרתי מאידך
מתנות לבני זוג / yael loosh
בחירת מתנה לחבר פעמים רבות דורשת מחשבה רבה. אנו רוצות להעניק לאהובים עלינו את המתנות המיוחדות והמקוריות ביותר שיסבו להן הנאה רבה ויראו את מלוא אהבתנו והערכתינו כלפיהם
בניין הזוגיות / עוזי פלג
המפעילים לחץ ועלולים להביא לקריסתו,זיהוי הכוחות והלחצים ,איתור ותיקון סדקים בזמן,חיזוק מתמיד של הקירות, שימור ההבנות ההדדיות שהיוו בסיס להקמת הבית,חיזוק האמון ההדדי והאמונה, ישמרו את הבית לאורך זמן.
הזוגיות המקודשת / טלי זהר
א זוגיות שבה שני בני הזוג גדלים וצומחים כל הזמן יחד ולחוד. מקום שבו אנו מאפשרים לצד השני את החופש שלו מתוך כבוד הדדי למי שהוא ולמרחב שלו. כל אחד יכול להגיע אליה ולחוות אותה... זוהי זוגיות מקודשת.
IMPATIENS / חיה רבי
סבלנות וסובלנות-כיצד משתלבים עם תמצית באך-IMPATIENS
שייט רומנטי – הדייט האולטימטיבי / רוני מיכאל
הפלגה רומנטית היא הפינוק המושלם: השמים הנפרשים מלוא האופק, המים הכחולים, הרוח הקרירה, האוויר והשקט. רעננו את הזוגיות שלכם עם שייט רומנטי – לכמה שעות או לכמה ימים – ותראו איך האהבה ניצתת מחדש
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים