מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

שפי שמחון לימוד רכיבת אופניים

שפי שמחון לימוד רכיבת אופניים

/ שפי שמחון
ידוע כיום כי רכיבה על אופניים הינו הספורט הבריא ביותר – אינו פוגע במפרקים בתנאי שנכנסים לעניין בהדרגה ושרוכבים נכון מבחינת התאמת האופניים לרוכב והתאמה נכונה של גובה המושב והכידון. וכמו שרואים  בשנתיים האחרונות צצו להן חנויות אופניים רבות ברחבי הארץ היפה שלנו.
מסתבר שהאופניים חזרו ובגדול – גם בתור אימון אירובי וגם בתור פעילות חברתית כמו טיולים משפחתיים מאורגנים ,טיולי יום כיף במסגרת העבודה, רכיבות שטח וכביש מקצועיות,ורכיבות שגרתיות פשוט כדי ליהנות ממזג האוויר ולצאת לשאוף קצת אויר ולהעלות חיוך על פנינו.
מה שלא כולם יודעים הוא שישנם המון אנשים מבוגרים שאינם יודעים לרכוב על אופניים ושבשבילם זה עניין מפחיד ביותר ושהם לא מאמינים שהם מסוגלים ללמוד לרכב על אופניים.לרבים מהם הפוביה מלימוד רכיבה על אופניים נובעת מאירוע טראומתי שחוו בעבר כמו ניסיון ללמוד לרכוב על אופניים שהסתיים בנפילה וישנם כאלו שאפילו לא ניסו מעולם ללמוד  לרכוב על אופניים וגם בתוכם הפוביה קיימת ועוצרת אותם מלנסות  בדרך כלל אנשים שניזונים משמועות שרכיבה על אופניים זה דבר מסוכן. ובכן נכון רכיבה על אופנים עלולה להיות מסוכנת כאשר עולים על אופניים ולא יודעים מה עושים או שנכנסים מיד לירידה תלולה או כל דבר אחר שאיננו אחראי. אבל כאשר עושים זאת בהדרגה ובהבנה של איך זה באמת עובד תוך כדי אימון נכון ושמירה על מהירות בינונית רמת הסיכון יורדת בגדול. בנוסף מבוגרים שלא יודעים לרכוב על אופניים שומרים זאת כסוד והם בטוחים שהם היחידים שלא יודעים לעשות זאת וכשהם מגלים שישנם מבוגרים נוספים שלא יודעים לרכוב הם מרגישים יותר בנוח ומתחילים להבין שזה בסדר לא לדעת לרכוב ושזה מאוד אפשרי ללמוד.
שפי שמחון
רכיבה על אופניים. מלמד בעיקר את האוכלוסיה המבוגרת, כמו כן גם ילדים החל מגיל 5 . עוד לא הגיע אדם שרצה ללמוד ולא יצא כשהוא רוכב זהיר ומיומן. אשמח לענות על שאלות ולתת עצות בתחום לימוד הרכיבה על אופניים.
רכיבה על אופניים. מלמד בעיקר את האוכלוסיה המבוגרת, כמו כן גם ילדים החל מגיל 5 . עוד לא הגיע אדם שרצה ללמוד ולא יצא כשהוא רוכב זהיר ומיומן. אשמח לענות על שאלות ולתת עצות בתחום לימוד הרכיבה על אופניים.
בית הספר לרכיבה על אופניים
ניים עם שפי שמחון ונהנים מכל רגע, שפי שמחון מדריך מנוסה מלמד רכיבת אופניים למבוגרים, ילדים , ולבעלי מוגבלויות בשיטה ייחודית כשהוא רוכב על רולרבליידס לצידי התלמיד ונותן ביטחון, כולם יכולים ללמוד לרכוב.
ספורטק הרצליה ותל אביב
תל אביב
03-9190-535
03-7367958
קישור לאתר
ספורט וכושר גופני - אירובי
תאריך: 12/10/2010
תגיות:   לימוד    רכיבה    על    אופניים    שפי    שמחון    למבוגרים    שיעורי    אופנים    ללמוד    לרכוב    רכיבת    לילדים    ילדים    בכל גיל    מגשימים    חלום    לומדים    שיעורי    שיעור    רענון       


ממומן

מאמרים נוספים בתחום ספורט וכושר גופני - אירובי

שפי שמחון שאלות נפוצות לימוד אופניים / שפי שמחון
האם גם אני אוכל ללמוד לרכוב?
שפי שמחון לימוד רכיבת אופניים / שפי שמחון
ללמוד לרכוב על אופניים כל אחד יכול
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים