מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

הזמנות לחתונה לבד

האם כדאי לעשות את ההזמנות לחתונה בעצמנו?

/ נטע לופו

האם כדאי לעשות את ההזמנות לחתונה בעצמנו?

יש זוגות שרוצים שבהזמנה שלהם לחתונה יהיה רעיון מקורי שלהם. רבים מהם טועים לחשוב שהדרך הנכונה היא ליצור בעצמם את ההזמנה או לחילופין לתת לאח/בן דוד/חבר שמכיר קצת פוטושופ "לעצב" להם את ההזמנה.

ברוב המקרים האלו ההזמנות הסופיות נראות רע מבחינת עיצוב והדפסה. בנוסף, משום שלא מדובר באנשים מקצועיים, עיצוב ההזמנה יבזבז לכם זמן רב, ואף ייתכן שיצא יקר יותר בשל טעויות של חובבנים שאינם מנוסים בהפקת הזמנות לחתונה.

חשוב להבדיל בין אדם שיודע להפעיל תוכנה גרפית כמו פוטושופ לבין מעצב גרפי מקצועי. מעבר לידע בהפעלת תוכנות גרפיות, המעצב הגרפי שעוסק בעיצוב הזמנות לחתונה יודע מה עליו לעשות כדי ליצור הזמנה אסתטית ואיכותית. לעומת אדם לא מנוסה שלא למד עיצוב גרפי, המעצב הגרפי המקצועי נותן את הדעת לדברים הבאים:

גודל ההזמנה - מעצב גרפי מקצועי מכיר היטב את הגדלים הסטנדרטיים של המעטפות שמחלקים אולמות האירועים. הוא מתכנן את ההזמנה בגודל המתאים למעטפות אלו. אדם שאינו מעצב מקצועי עלול לטעות בגודל ההזמנה מכיוון שבתוכנות הגרפיות יש אפשרות למדוד את גודל הדף לפי כמה אמות מידה שונות (פיקסל, אינץ', סנטימטר, מילימטר וכו'). טעות כזו תעלה לכם הרבה כסף ומעבר לכך אתם מסתכנים בכך שלא תספיקו לשלוח את ההזמנות לאורחים בזמן.

עיצוב הטקסט בהזמנה - מעצב גרפי מקצועי יודע מה גודל האותיות המקסימלי שכדאי להשתמש בו בהזמנות לחתונה ומה גודל האותיות הכי קטן שאפשר להשתמש בו (גדלים שונים בהתאם לגופן).

המעצב הגרפי יודע איך לרווח נכון בין השורות ובין האותיות על מנת שיהיה קל לקרוא את הטקסט בהזמנה.

המעצב הגרפי מתאים את צבעי הטקסט ליתר ההזמנה ודואג שהם לא יפריעו לקריאתו.

כשהמעצב הגרפי ממקם את הטקסט בהזמנה הוא שומר על מרחק מקצוות ההזמנה, כך ששום מידע חשוב לא יחתך.

שימוש בתוכנות המתאימות - אדם שיודע להפעיל תוכנה גרפית מסויימת לא בהכרח יודע שיש כמה תוכנות גרפיות שלכל אחת שימוש אחר. יכול להיות שהוא לא ישתמש בתוכנה המתאימה לסוג ההזמנה שאתם רוצים. דבר כזה יגרום להזמנות שלכם להיראות באיכות נמוכה. צריך לדעת להתאים את התוכנה להזמנה שאתם רוצים. אם אתם רוצים שיופיע צילום בהזמנה צריך להשתמש בתוכנה המתאימה לעריכת תמונות. אם אתם רוצים להוסיף עיטורים שנוצרו במחשב צריך להשתמש בתוכנה המתאימה לעבודות מהסוג הזה. שימוש נכון בתוכנות המתאימות לסוג ההזמנות שלכם הוא דבר חשוב בדרך ליצירת הזמנות לחתונה באיכות גבוהה.

שינויים ותיקונים בהזמנה – אם תבחרו במכר שלכם שיעשה עבורכם את ההזמנות לחתונה אתם עלולים להרגיש לא בנוח להטריד אותו עם שינויים ותיקונים שבוודאי תרצו לעשות בהזמנה. במצב כזה אתם עלולים להתפשר על הזמנה שלא נראית כפי שהתכוונתם.

לעומת זאת, אם תבחרו במעצב גרפי מקצועי לעיצוב ההזמנות שלכם לחתונה תוכלו לבקש כמה שינויים שתרצו בלי להרגיש לא נעים, שהרי אתם משלמים עבור עיצוב הזמנות שצריכות להראות בדיוק כפי שאתם רוצים.

הכנת ההזמנה לדפוס – כאשר בית דפוס מקבל את הקבצים להדפסה הוא חייב לקבל אותם כשהם סגורים ומוכנים להדפסה כמו שצריך. צריך לעבוד ברזולוציה המתאימה לדפוס ולעבוד עם הצבעים המתאימים לדפוס כדי שההזמנות המודפסות תראינה איכותיות ככל האפשר. לעומת מעצב גרפי מקצועי, אדם שאינו מתעסק בתחום העיצוב הגרפי ולא למד איך לסגור קובץ לדפוס לא ידע איך לסמן לבית הדפוס איפה הם צריכים לחתוך את ההזמנות ואם זו הזמנה נפתחת, הוא לא ידע איך לסמן להם את מקום הקיפול.

בחירת בית הדפוס - מעצב גרפי שעוסק בתחום הדפוס עובד בדרך כלל עם בית דפוס מסוים. המעצב הגרפי יודע מה איכות ההדפסה בבית הדפוס איתו הוא עובד.

חשוב לציין שהצבעים שאתם רואים על תצוגת מסך המחשב שלכם לרוב יהיו שונים ממה שתראו בהזמנות המודפסות. המעצב הגרפי שכבר הדפיס בבית הדפוס איתו הוא עובד יודע מהם הפרשי הצבעים בין התצוגה על מסך המחשב שלו לבין ההזמנות המודפסות באותו בית דפוס, וזה מאפשר לו לצמצם את סטיות הצבעים.

בחירת סוג הנייר להזמנה - מעצב גרפי מקצועי מכיר את מאפייני סוגי הנייר המתאימים להדפסת הזמנות לחתונה. הוא בוחר בנייר שישיג הזמנות איכותיות ומרשימות. מי שאינו מתמצה בסוגי הנייר עלול לבחור בנייר שאינו מתאים להדפסת הזמנות לחתונה. דבר כזה יכול לעלות לכם ביוקר.

 

לסיכום, לא מומלץ לנסות לעשות לבד את ההזמנות לחתונה. במקום לשבור את הראש בעצמכם או לתת לקרוב משפחה חובבן לעשות חצי עבודה שכנראה לא תהיו באמת מרוצים ממנה, תנו לבעל מקצוע לדאוג לכם להזמנות איכותיות ומרשימות לחתונה. אם אתם מעוניינים שבהזמנות שלכם יהיה רעיון מקורי שלכם, בחרו במעצב גרפי (או בסטודיו לעיצוב) מקצועי ובקשו עיצוב אישי להזמנות שלכם לחתונה שיבטיח שהעבודה על ההזמנות שלכם לא תסתיים לפני שההזמנות נראות כפי שרציתם.

 

מזל טוב!

 

אפשר לפנות אליי להתייעצות ועזרה בנושא.

 

דוגמאות להזמנות לחתונה שעיצבתי

 

נטע לופו

מעצבת גרפית

כניסה לאתר

 

נטע לופו
הסטודיו "Neta Designs" מציע מגוון שירותים בעיצוב הגרפי: הזמנות לאירועים, עיצוב אתרים, לוגואים, הפקות דפוס, מודעות, עלונים, כרטיסי ביקור ועוד
הסטודיו "Neta Designs" מציע מגוון שירותים בעיצוב הגרפי: הזמנות לאירועים, עיצוב אתרים, לוגואים, הפקות דפוס, מודעות, עלונים, כרטיסי ביקור ועוד
Neta Designs
בסטודיו "Neta Designs" תוכלו לזכות באיכות גבוהה, יחס ושירות טובים במחיר מעולה. העבודה נעשית בהתאמה אישית לצרכי הלקוח וקהל היעד שאליו הוא מעוניין לפנות. העבודה מתבצעת עד לשביעות רצון מלאה של הלקוח.
חיפה
054-5493904
קישור לאתר
בית ומשפחה - אירועים וחתונות
תאריך: 4/10/2010
תגיות:   הזמנות לחתונה    הזמנה לחתונה    עיצוב הזמנה    מתחתנים    חתונות    עיצוב גרפי    דפוס    הדפסה    סטודיו לעיצוב   


פרסומות

פולדרים ובזול
יש לך עסק? רוצה לשפר את התדמית שלו? שימוש בפולדרים יעשה את העבודה
פולדרים
 

ממומן

מאמרים נוספים בתחום בית ומשפחה - אירועים וחתונות

מהלך טקס חינה / רחלי פרץ
טקס חינה מרוקאי - מהי החוויה שנקראת חינה מרוקאית ? זוגות רבים נוהגים לחגוג טקס חינה מסורתי ומתייחסים אליו כאל הפקה לשמה, כזו שכרוכה בארגון רב המשווה לחינה טעם של חוויה בלתי נשכחת.
גני אירועים נכונים וגני אירועים מתאימים / אביב יועצים
אין דבר כזה גני אירועים מושלמים; יש רק גן אירועים שמתאים לכם ולכן הוא מושלם עבורכם. מה שאתם צריכים לחפש זו איננה השלמות; עליכם לחפש את ההתאמה – ההתאמה של המקום עבורכם.
גני אירועים אינם מיועדים רק לחתונות / אביב יועצים
לטובת הקוראים שאולי אינם מודעים לחלוטין לאפשרויות הגלומות בכל מיני גני אירועים אציין להלן עוד כמה דברים שאפשר לעשות שם מלבד חתונות מעוצבות וחד פעמיות (פחות או יותר.)
גני אירועים: פרק חובה בהיסטוריה האישית הישראלית / אביב יועצים
השיטוט בין גני אירועים כדי למצוא את אותו גן אירועים אחד ויחיד שיהיה טוב מכל האחרים הפך מזמן לעוד שלב בחייו של כל ישראלי ממוצע: לאחר הצבא והטיול להודו או לדרום אמריקה מגיע גם הרגע הזה.
גני אירועים: שיעור לחיים / אביב יועצים
השיטוט בין גני אירועים שונים כדי למצוא את המקום המתאים והנכון עשוי להיות מסע מפרך ולא תמיד נעים, אני רוצה להזכיר לקורא שהמסע הזה יכול להיות גם חוויה חיובית ובונה אם רק ניגשים אליו מהמקום הנכון.
עוגת דרדסים מבצק סוכר – לשדרג את האירוע לילדים / לילך כהן
הדמויות הכחולות האלו, שליוו אותנו בילדותינו, חוזרות עכשיו בסרט מצויר וזוהי הזדמנות נפלאה לחוות אותן שוב באמצעות עוגת דרדסים מבצק סוכר, או בכל עיר אחרת
עוגת יום הולדת - הפתעה מתוקה מבצק סוכר / לילך כהן
עוגות יום הולדת הפכו להיות תעשייה שלמה, החל מאנשים פרטיים שאופים עוגות נפלאות בביתם, עד לחברות גדולות שזו ההתמחות שלהן. אז איך מוצאים עוגת יום הולדת באיכות טובה? כל הפרטים במאמר הזה.
מועדון בת מצווה: תום עידן התמימות / אביב יועצים
מועדון לבת מצווה הוא הזדמנות מצוינת בשביל הילדה שלכם לעשות "שואו" על החברים. מועדון לבת מצווה מעניק לילדה הזדמנות להפגין ביופייה באופן שלא נראה בעבר ולהרגיש כמו אישה קטנה.
מועדון בת מצווה וניגוד אינטרסים / אביב יועצים
מועדון לבת מצווה היום צריך לעמוד בשתי משימות שהן לגמרי לא קלות, ולמעשה, הן אפילו די סותרות אחת השנייה. מועדון לבת מצווה היום צריך לרצות גם את קהל המבוגרים וגם את קהל הילדים שנמצאים במקום.
היהלומים טבעת אירוסין מחיר,טבעת יהלום מחיר,טבעות אירוסין מחירים ,מה חנויות תכשיטים לא מספרות לכם ??? / יעקב פוגל
ותכשיטים במדריך זה ריכזתי את רוב הטיפים והטריקים שיעזרו לכם בקנייה אין מוצר שכל כך קל בו "לעבוד בעיניים" על לקוחות כמו - יהלומים ותכשיטים במדריך זה ריכזתי את רוב הטיפים והטריקים שיעזרו לכם בקנייה
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים