מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

ריהוט חדרי ילדים

מיטות לחדרי ילדים

/ מיקי בן פורת

מיטות ילדים

אחרי שנגמלנו מהחיתולים, ואחרי שהפעוט כבר יכול לקרוא בשמנו הגיע שלב המעבר למיטת ילדים. רוב ההורים מבצעים את המעבר כבר בגיל שנה וחצי, אולם ניתן למשוך עד לגיל שלוש שנים העיקרון החשוב ביותר במיטות ילדים הוא קודם כל העצמאות שהוא מקנה לילדכם- מלול מסורג וגבוה, למיטה רחבה שהוא יכול לטפס עליה בכוחות עצמו ולא להרגיש כלוא.

מיטת מעבר

לילדים עד גיל שש המיטה בטיחותית יותר ממיטות ילדים ונוער, ונעשות פופולרית יותר ויותר עם הזמן, גם בשל רצון ההורים לאפשר לילד מיטה שתתאים לגודלו ולאופיו. מיטת מעבר עשויה להחזיק מעמד עד גיל שש. המיטה נמוכה יותר ממיטת ילדים ונוער וקצרה יותר בכחצי מטר (70 ס"מ \ 120 ס"מ). למרות זאת, אני יכול לספר לכם שלאחרונה פגשתי בחייל שעדיין ישן על אותה מיטה שהוריו רכשו לו אצלנו ברהיטי גבעת ברנר, לפני כ- 17 שנה. יופי של חיסכון...

ספה מיטה , "ספפה"

להורים שמעוניינים במיטת ילדים פחות ילדותית קיימת הספה. הספה"מיטה מותאמת ע"י הוספת כרית מגן (למנוע נפילה של הילד) להורים המעוניינים לקנות מיטה לטווח הרחוק ושתשמש את הילד כבר מגיל שנתיים. אם לא תרכשו בגיל זה את הספה, סביר להניח שילדכם יגיע למצוות הוא כבר יפעיל עליכם מכבש לחצים להחליף עבורו את המיטת ילדים.

מיטה כפולה

לפני כעשרים שנה היה מקובל לצרף מתחת לכל מיטה ארגז מצעים, עם אופציה עתידית לשדרג את המיטה למיטה כפולה. (אגב לאלו מכם ש"לחוצים" על מיטה ברוחב 90 סנטימטרים דעו לכם שבאותה תקופה רוחב המיטה עמד על 70 סנטימטרים למיטת יחיד ולא היווה כל בעיה). כיום השתנו הרגלי הצריכה, וארגז המצעים מפנה מקומו למיטה תחתית, המשלבת מספר מגירות לאחסון. המיטה התחתית יכולה לשמש כמיטה לכל דבר דהיינו מיטה נוספת, אולם צריך לזכור כי מדובר במשטח פשוט ונמוך, ומוטב לשמור אותו למטרות אירוח, מאשר לנצלו לילדכם לטווח הארוך.

ספות נוער – מיטות נוער

א. מיטת "אפ-קל" או "קל-על"- ספה עם מיטה תחתית, המתרוממת בעזרת קפיץ לגובה הספה, והופכת אותה למיטה זוגית רחבה.

ב.מיטה וחצי- המיטה הפופולרית ביותר, מאפשרת לינה של שני בני נוער (ולא שני מבוגרים!), חסכונית גם במקום שהיא תופסת בחלל החדר- רוחבה עומד על מטר ועשרים.

ג.ספת ספר- ספת ישיבה הנפתחת למיטה וחצי. קיימת אפשרות גם לרכוש ספת ספר רחבה יותר, ברוחב מטר וארבעים, שהיא כבר עומדת בסטנרדט של מיטה זוגית, אולם יש לקחת בחשבון ולשקול טוב טוב לפני הרכישה את המקום שנותר לשולחן הכתיבה ולארון בעת פתיחת הספה.

 

 

 

 

מיטות ילדים , מיטות נוער

מחיר מיטת נוער,עיצוב מיטת נוער.מיטה מעוצבת כמו כל הריהוט והרהיטים בבית, גם בבחירת מיטת ילדים או מיטת נוער האלמנט האמנותי משחק תפקיד לא קטן, ובמקרים רבים גם מרכזי. הורים שמים דגש רב על עיצוב מיטות ילדים ומוכנים לפתוח לשם כך את הכיס. הצבעים הפופולאריים לתינוקות ולילדים קטנים הם צבעי הפסטל שמשתלבים יפה על רקע גוף בצבע שמנת ומשרים בחדר אווירת רוגע ושלווה החיונית בגיל הרך. המיטה שמשמשת עד גיל ההתבגרות מעוצבת ומלאה בקישוטים כגון חיות, פרחים ופרצופים.

שלושת הפרמטרים אם כן, הקובעים את מחיר המיטה הם:

1 סוג העץ- מיטות ילדים העשויות עץ מייפל או עץ בוק יקרות בדרך כלל ממיטות העשויות מעץ אורן, שיותר שכיח בטבע. הרגישו את המיטת ילדים- האם העץ מלוטש וחלק או שהוא קצת מחוספס.

2 איכות מיטות ילדים - ההבדלים בין יצרן ליצרן משמעותיים ויש לשים לב לכך. תוכלו בעצמכם לבדוק את איכות המיטה: שימו לב גם לאיכות הצביעה- האם יש כתמים או שהצביעה אחידה. בדקו את המגירות- האם הן עשויות עץ מלא או סנדביץ` (לבידי עץ) חשוף שזול יותר, ופחות עמיד. בדקו האם המגירות צבועות בדפנות או לא.

3 עיצוב מיטות ילדים - זכרו כי כל צורה מיוחדת שתבקשו תדרוש השקעה מיוחדת מהנגר, ועשויה לעלות את מחיר מיטת הילדים באופן משמעותי.

המחירים נעים בין 2000 ש"ח למיטת ילדים באיכות נמוכה ופחות מוקפדת (לרוב עשויה מעץ אורן) ל- 4000 ש"ח למיטה מעץ מייפל"בוק, מקושטת ו"עשויה היטב" שתחזיק מעמד שנים רבות.

אם ברצונכם לרכוש ספת מיטה ("ספפה") הספה הזולה ביותר תעלה סביבות ה- 1000 ש"ח ( אזהרה שלי- הספוג בספות שכאלו בעל איכות ירודה ביותר, צפו כי לאחר שנה סביר להניח שייוצר שקע במרכז הספה...). מחירי הספפות עשויים להגיע עד 5000 ש"ח לספה "מפוארת" באיכות גבוהה.

מפתיעות באיכותן ובעיצובן מיטות המלמין (תערובת עץ בציפוי תעשייתי) של החברות הגדולות ואשר משתלבות יפה בחדרי ילדים בעלי עיצוב רבגוני נקי. המלמין עמיד בפני פגעים, שריטות וציורים של הבנדיט הקטן...

אני מודע לכך שהדבר החם בשוק כיום הוא העץ המלא, אולם מניסיוני אני יכול מאוד להמליץ לכולכם על המלמין, שזול יותר ומצטיין באיכותו. הטכנלוגיה המתלווית לייצור חדרי ילדים עשויים מלמין מפותחת מאוד, ההתאמה למידות החדר היא מושלמת, וגם אצלנו ברהיטי גבעת ברנר מתבצע התהליך- מהמפגש הראשוני וההדמיה הוירטואלית בפני הלקוח, בהתאם למידות החדר כמובן, ועד לשלב הייצור שמתבצע אף הוא באמצעות מחשב, בהעתק מושלם של אותה הדמיה.

חדרי ילדים

קווים מנחים לעיצוב ותכנון חדרי ילדים, מכלול הדברים שיש לקחת בחשבון בעיצוב חדרי ילדים ומיקום הרהיטים בחדר הילדים. רצוי תמיד להיעזר באיש מקצוע כגון מעצב פנים, בקיבוץ גבעת ברנר  עיצוב ותכנון החדר נעשה על ידי מעצבי פנים מנוסים בעלי נסיון רב שנים בתכנון ועיצוב חדרי הילדים. תיכנון חדרי הילדים נעשה גם באמצעות תוכנה תלת מימדית העוזרת לנו לחוש את המימדים, המרחקים, הגבהים ואף לקבל מושג לגבי בחירת הצבעים וכדומה.

חדרי ילדים לבנות, חדרי ילדים לבנים.

לפני התחלת התכנון ראשית צריך להבין האם מדובר מחדר ילדים לבנות או חדר ילדים לבנים. עיקר הבדלים הוא במיקום, צבעים וגוונים של החדרים, ידיות ואף בבחירת פרטי ריהוט ואביזרים שונים לבנות מאשר לבנים,

בטיחות חדר ילדים

אנחנו צריכים לקחת בחשבון את בטיחות של הילדים בחדר הילדים ואת בסביבת החברים של הקטנים שצריכה מאוד להדאיג אותנו כהורים. צריך לחשוב קדימה על חדר הילדים בשביל הילדים, אפילו לפני שהחלטנו על הקניה של רהיטים חדשים לילדינו אנו צריכים לקחת גם בחשבון את אנרגיות של הילדים שהיא לפעמים הרסנית. לכן כל חלק של הריהוט חייב לעבור את המבחן האם זה חזק מספיק והאם היא מתאימה לילדים.

חדר ילדים כמקום לבילוי ומשחקים.

חשוב לזכור שחדר ילדים הוא לא רק מקום לנוח בו, אלה הוא גם מקום לבילוי ומשחקים ולימוד. אנחנו חייבים להבין את כל הפקטורים שיש בחדר ילדים. לדוגמא : קירות- ילדים באופן טבעי מציירים טושים ועטים על קירות. הורים רבים מעדיפים טפטים על הקירות  בטענה שהם חסכוניים יותר ונותנים תחושה של סביבה נוחה יותר.

זה הוכח מדעית שילדים מתפתחים יותר טוב כאשר הקירות בחדר הילדים שלהם הוא בצבעי פסטל. זה אפילו משפיע על בריאות הילד – הם חולים פחות כאשר,הם פחות מתוחים ויותר פעילים עם שעורי הבית. כאשר צבעים בהירים וצורות גדולות הם ההפך לגמרי. גורמים עייפות והפרעות, מאחר שחדרי ילדים הוא מקומו הפרטי של הקטנטנים ששם הם נחים מכל הריגושים של אותו יום. הצבעים שעל הקירות בחדרי הילדים אסור שיהיו יותר מידי בוהקים ובהירים. 

בחירת הריהוט לחדרי ילדים

כאשר בוחרים ריהוט לחדר ילדים, הורים בדרך כלל מתחלקים ביניהם לשתי גישות, הגישה הראשונה מכריזה על עצמאות שהיא מעל הכול. והם מוכנים להחליף ריהוט של חדר הילדים כל שנתיים שלוש.את השולחן, המדפים, המיטה, המעמדים למיניהם וכו`. הגישה השנייה מעדיפה את הריהוט לחדר הילדים לתקופה ארוכה הרהיטים, הארון, המיטה, הספרייה, צריכים להחזיק שנים טובות, קבוצה זו תמיד יש לה תירוץ בכך שהכול יקר לכן הריהוט לחדר הילדים צריך להיות לפחות ל-20 שנה.

בכול מקרה זה תלוי באדם עצמו והעדפותיו, בעולם המקצועי ההמלצות הן ללכת על האמצע, המיטה והכיסא – הם שני הדברים העיקריים שאותם נצטרך להחליף במהלך גדילתו של הילד. כאשר הילד קטן הוא צריך מיטה ילדים קטנה ונעימה, כאשר הילד גודל הילד יעדיף מיטת ילדים יותר גדולה עם המון מדפים שיוכל להשים את הצעצועים ואת האביזרים הקטנים שלו. המתבגרים צריכים מיטה טובה שתתאים לו. רלוונטי אל ה"בוגר/ת" סטטוס החדש שלהם בביה"ס. הספרייה היא חלק חיוני ב
חדר הילדים והיא צריכה להיות שימושית. כאשר הילד קטן הספרייה תשמש כמקום אכסון לבגדים. כאשר הוא יגדל הספרייה תהייה מקום אכסון לצעצועים ואח"כ ספרים ללימוד.לעולם לא יהי מספיק ספרים ככול זה יהיה מועיל.

רהיטי גבעת ברנר מספקת מכלול שלם לחדרי ילדים, מיטות ילדים , סיפריות, ארונות, ידיות, פרטי ריהוט משלים, מזרונים. רהיטי גבעת ברנר מצטיינים באיכותם, הנובעת מההקפדה המירבית על רמת הגימור ומהשימוש בחומרים המובחרים ביותר בשוק.

מיקי בן פורת
תחילת דרכו כיהן כמהנדס ייצור של החברה ובמהלך השנים התקדם בשרשרת הניהול לתפקידו הניהולי כסמנכ"ל שיווק, תפקיד אותו מבצע מזה שלוש שנים. בן פורת, השתתף בקורסים שונים ומגוונים במכללה למנהל בתחומי השיווק.
תחילת דרכו כיהן כמהנדס ייצור של החברה ובמהלך השנים התקדם בשרשרת הניהול לתפקידו הניהולי כסמנכ"ל שיווק, תפקיד אותו מבצע מזה שלוש שנים. בן פורת, השתתף בקורסים שונים ומגוונים במכללה למנהל בתחומי השיווק.
רהיטי גבעת ברנר
ו הייעוץ המקצועי הניתן בתכנון הסלון, חדר השינה ,חדרי ילדים, ובהמשך בשלב ייצור רהיטים איכותיים ללא פשרות, הובלתם והרכבתם בבית הלקוח, ובסיומו של התהליך אתם נהנים מהאחריות רבת השנים שאנו מעניקים למוצרינו
קיבוץ גבעת ברנר
קיבוץ גבעת ברנר
1599500599
קישור לאתר
בנייה ושיפוצים - חדרי שינה
תאריך: 29/9/2010
תגיות:   חדרי ילדים    חדר ילדים    רהיטים    ריהוט חדרי ילדים    ארון חדרי ילדים    מיטות ילדים    מיטת ילדים    ריהוט לחדרי ילדים    מיטת ילדים    רהיטי חדרי ילדים       


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בנייה ושיפוצים - חדרי שינה

חנויות רהיטים במודיעין / לילך כהן
מחפשים לעצמם ריהוט מתאים לדירה או לבית החדש שרכשו. ברגע שעוברים דירה או לבית חדש יש חשק עצום לרכוש רהיטים חדשים גם אם חלק מהרהיטים עדיין תקינים ועדיין יכולים לשרת אותנו בצורה סבירה לעוד מספר שנים.
רהיטים מובחרים בחדרי ילדים / מיקי בן פורת
חירת רהיטים עבור חדרי ילדים הינה משימה הדורשת תכנון מחושב. כאשר בוחרים רהיט עבור חדרי ילדים, ישנם גורמים רבים עליהם יש לשים את הדעת. כיון שילדים זקוקים למרחב משחק, חשוב שהחדר לא יהיה צפוף ברהיטים. על
קישוטי קירות לחדר ילדים / מיקי בן פורת
אשר פונים לעצב חדר ילדים יש צורך בחשיבה מעמיקה על הסגנון הרצוי, בהתאם לצרכי ההורים והעדפותיו של הילד או הילדים, אם מדובר בחדר עבור יותר מילד אחד. החלק החשוב ביותר בקנייה עבור חדר ילדים הוא הריהוט.
מזרונים – במה לבחור ולמה? / ד"ר גב
מזרונים ניקנים תוך בתחשבות במידותיהם, רמת הקושי שלהם וכמובן במחירם. מבחר המזרונים המוצע הינו עשיר ונותן מספר גדול של פתרונות שינה, דוגמת מזרונים עם שלט רחוק, כן מזרונים המסוגלים לאפשר לכם לבחור את הטמ
מעט על מזרונים / ד"ר גב
מזרונים הם כנראה פריט הריהוט הכי שימושי שיש לנו בבית. כמחצית מחיינו אנו מבלים על מזרון וזו עובדה ידועה שאנו זוקקים לשינה טובה על מנת לתפקד כראוי.
נוחות מובילה לשינה בריאה / ד"ר גב
המזרון שלכם משפיע מאוד על איכות השינה שלכם וכן על בריאות הגב שלכם. קניית מזרונים יכולה להיות עובר מטרות שונות, מזרונים לאירוח, מזרון לחדר הילדים, או מזרונים בשביל חדר השינה שלכם.
חדר ילדים ככפר גלובלי / מיקי בן פורת
ם לנסות ולפקח על אמצעי התיקשורת של הילדים, כל זמן שגילם מאפשר, ולחנכם להשתמש בתבונה באותם אמצעים כאשר הם גדלים. חדר ילדים הוא לא פחות ממגדל פיקוח הומה של נמל תעופה. מטלפונים ניידים לכל אחד ועד מחשב.
ארונות חדרי ילדים / מיקי בן פורת
מאופק. מארגני ארון צריך להיות חלק בסיסי של עיצוב הבית. הרבה מאוד בנייה בבית החדש כולל שדרוגים מארגן בארון. כמו עם כל שדרוג בבניית הבית החדש, את העלות של שדרוג דרך בונה בפראות חורג עלות השדרוג בפועל.
מיטות לחדרי ילדים / מיקי בן פורת
בגיל שנה וחצי, אולם ניתן למשוך עד לגיל שלוש שנים העיקרון החשוב ביותר במיטות ילדים הוא קודם כל העצמאות שהוא מקנה לילדכם- מלול מסורג וגבוה, למיטה רחבה שהוא יכול לטפס עליה בכוחות עצמו ולא להרגיש כלוא.
ריהוט חדרי ילדים / מיקי בן פורת
וצה לתת להם מקום משלהם. זה צריך להיות רווח זה כל משלהם. לילדות קטנות, המפתח הוא צבע. הם אוהבים צבעים בהירים וסביבות כיף. אז, אם יש לך ילדה שאוהבת פרחים, אתה צריך להסתכל על הריהוט כיצירת דוגמת הפרחים.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים