מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

קורס שוק ההון

קורס שוק ההון

/ בוריס ריסקי

שוק ההון הינו תחום רחב המכיל בתוכו מגוון התמחויות, כגון: מסחר במניות, חוזים עתידיים, מסחר באופציות, ניתוח טכני וכדומה. כדאי ללמוד ולהכיר את התחומים השונים בטרם בחירת קורס ומכללה

 

קורס  שוק ההון מאפשר לתלמידיו להכיר תחום חדש ומרתק.  בשוק זה מוצעות לתלמידים נושאים מגוונים כגון מנגנון  עבודתה של הבורסה, כיצד סוחרים במניות, כיצד לבנות תיק השקעות בהתאם ליכולותיכם, כיצד לערוך חוזים עתידיים, מה הן אופציות וכיצד סוחרים בהן, כיצד עורכים ניתוח טכני ועוד כיוצאים באלה ( ורבים אחרים) נושאים אשר במרכזם – תתפלאו – כסף. כסף גדול.

                        

לא מעט אנשים הולכים שבי אחרי ההבטחה הקורצת, המפתה, לעשות כסף מכסף.  שוק ההון נראה להם  כמו ים גדול שיש בו מקום לא רק ללווייתנים ולכרישים אלא אף לדגים קטנים, כמוהם.

 

קורס לשוק ההון נותן מידע  ראשוני וכלים בסיסיים להבין  כיצד פועל עולם הכספים שיש בו עליות וירידות - לפעמים מתונות ומדודות ולפעמים חריפות וקיצוניות – ואשר עם כל הידע וההבנה יש בו מרכיב של אי-ודאות.

 אני לא אניא אתכם מהשקעות בשוק ההון ( אין לי רשות ואין לי סמכות לעשות זאת) לפני לימוד הא'-ב' שלו, אבל גם אם מי מכם מתכוונים להיכנס ולסחור בשוק הזה, מומלץ ביותר להתוודע אל עולם המושגים שלו, לשאול מי שכבר מצוי עמוק בתוכו ( לא יזיק, כלל וכלל לא, להחליף מלים גם עם מי שיצאו ממנו בעור שיניהם).

 

לימודי  שוק ההון יאפשר לכם ללמוד על משמעות פיזור תיק ההשקעות ועל מידת ההימור שיש בכל אפיק השקעה.

 

כמו לפני רכישת שירות או מוצר כל שהם – גם בנושא זה,  קורס שוק ההון, מומלץ לבקש הצעות מחיר מספקים שונים. מכללות שונות עורכות קורסים בתחום שוק ההון. סביר להניח שכאשר יבטיחו לכם סיכוי לעשיית כסף גדול יסייגו את הדברים גם מאפשרות לא רק לא להרוויח אלא אף להפסיד. אלא שאף אם יש – ויש! – בתחום שוק ההון מרכיב של הימור ו... מזל, ברור שהיכרות עם עולם המושגים והבנת מנגנון פעילותו של שוק תזזיתי וסוער זה חיונית ולמעשה קריטית לאפשרות למצות את הסיכוי להרוויח בו.

 

בוריס ריסקי
שלום לכם אני בוריס ריסקי
שלום לכם אני בוריס ריסקי
SEO2
תל אביב
מימון וכספים - שוק ההון
תאריך: 26/9/2010
תגיות:   קורס שוק ההון    שוק ההון    לימודי שוק ההון    בורסה    מטח    מניות   


פרסומות

עולם הקורסים
מחפש קורס? הכנס לעולם הקורסים ובחר את הקורסים שמענינים אותך על מנת לקבל הצעות ומידע
קורס
 

ממומן

מאמרים נוספים בתחום מימון וכספים - שוק ההון

תוכניות חיסכון והלוואות – הפכים שמשלימים אחד את השני / ירון כהן
תוכניות חיסכון והלוואות – הפכים שמשלימים אחד את השני
החודשים האחרונים היו קשים למשקיעים בבורסה / ירון כהן
החודשים האחרונים היו קשים למשקיעים בבורסה, אבל לא רק הם אלא גם לך. אי אפשר להתחמק מהבורסה , גם אם אתה חושב שאין לך השקעות בבורסה, תדע שיש לך בצורה עקיפה
הדרכת מסחר באופציות / LoadSEO SEO
הדרכת מסחר באופציות מעו"ף תלמד אותנו איך הופכים מסוחר מתחיל למומחה לאופציות. שימוש בתכנת Options-Expert כדאי שתתחיל להרוויח. מסחר באופציות טומן בחובו הזדמנויות לרווחים גדולים אך גם להפסדים כבדים.
להרוויח ממסחר באופציות / LoadSEO SEO
מכיוון שהצלחת מסחר באופציות תלויה ביכולת הסוחר לזהות את כיווני השוק או לבצע מהלכים התואמים את מגמת השוק - ניתן לגזור מספר פרמטרים להצלחת סוחרי האופציות.
ניהול השקעות באינטרנט / LoadSEO SEO
כאשר הבחירה היא לפנות למומחה לצורך ניהול תיקי השקעות, האינטרנט מהווה כלי עזר למשקיע בכך שהוא פורש באופן נגיש כמויות מידע הנוגעות להשקעותיו ולשוק ההון.
השוואת בתי השקעות / ירון כהן
מהם הפרמטרים בהם נוואה בין בתי ההשקעות בשיראל ומהם ההבדלים בין בתי ההשקעות לבין חברותה ביטוח?
שוק ההון – מסחר בבורסה - סוגי מסחר באופציות מעו"ף / Best Trader
וק ההון – מסחר בבורסה - סוגי אופציות בבורסה לניירות ערך בת"א נסחרות כמה וכמה סוגי אופציות. במאמר זה נעשה מעט סדר בכל הקשור לסוגי האופציות הנסחרות בארץ ובעולם. ונחיב מעט על ההבדלים בין סוגי אופציות.
לימודי שוק ההון עם "תשואות" / אלה קדושי
בימים אלה מביאה רשת מכללות מעוף בשורה חדשה ומרעננת, ומציעה לקהל הרחב מגוון רחב של קורסים בתחום לימודי שוק ההון. הקורסים מיועדים לכל מי שמתעניין בתחום ואינם דורשים ידע מוקדם!
ניתוח טכני לעומת פנדומנטלי / אסף לוי
ניתוח טכני היא אחת משתי שיטות מרכזיות לניתוח של השוק. ניתוח טכני היא שיטה אחת וניתוח פנדומנטלי היא השיטה השניה.
לימוד שוק ההון ככלי להגלת ההון האישי / יוסי רוז
המאמר מסביר את החשיבות של לימוד שוק ההון ומסביר באופן בסיסי את אפשרויות ההשקעה בשוק ההון והיתרונות שלהם
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים