מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

עבודה בחו"ל

לעבוד בחו"ל

/ דורון צ

לעבוד בחו"ל

עד שנות השמונים, יצאו רק מעט ישראלים לעבוד בחו"ל לתקופות קצרות. הסיפורים על ישראלים שעובדים בבאסטות ביפן היו הסנונית הראשונה, ואחריה התפתחה התופעה. כיום, עשרות אלפי ישראלים יוצאים מדי שנה לאירופה, אמריקה ויפן על מנת לעבוד בחו"ל לפני הטיול הגדול, או על מנת לחסוף כסף לתקופת הלימודים. במקביל, הם עוברים חוויה ייחודית של מגורים במדינה אחרת, ומכירים במהלכה חברים חדשים. אם גם אתם חושבים על לעבוד בחו"ל, יש כמה דברים שכדאי לדעת.

דבר ראשון, כשבוחרים במה ואיפה לעבוד בחו"ל צריך לבחור בעבודה שתתאים לכישורים שלכם ולדרישות המעסיקים. בחלק מהמשרות תידרשו לדעת את השפה המקומית ובחלקן לא. חלק מהעבודות פיסיות מאוד, וחלקן בעיקר מתישות נפשית. בחלק תעבדו שעות ארוכות וחלקן יתחלקו למשמרות קצרות יותר. חלק דורשות ויזה וחלקן יותר ליברליות... אז איך בוחרים במה לעבוד בחו"ל?

האופציה הפופולרית ביותר לאלו שיוצאים לעבוד בחו"ל היא בתחום המכירות. ישראלים רבים עובדים במכירות בעגלות וקניונים בארה"ב, במכירות ציורי שמן מדלת לדלת באירופה, או בבאסטות ביפן. זוהי עבודה אינטנסיבית, בה המשמרות ארוכות, אולם לאנשי מכירות טובים היא משתלמת ביותר. עבודה זו דורשת בעיקר אמביציה, ואין צורך בהכשרה או ניסיון קודמים. לרוב, תספיק גם ידיעה בסיסית בלבד של השפה המקומית על מנת לעבוד בחו"ל במכירות. היות שרוב העבודות הן בארצות דוברות אנגלית, הרי שכמעט כל ישראלי יוכל להסתדר בהן מצוין. בנוסף, יש אפשרות לעבוד בחו"ל במכירות מדלת לדלת. כאן לרוב תעבדו פחות שעות כחלק מצוות, אך תצטרכו למכור היטב כדי להרוויח את אותם סכומים שגורפים בעגלות. גברים יכולים גם להשתלב בתחום ההובלות (מובינג) בארה"ב, ובפני צעירות פתוחה אופציה אטרקטיבית לעבוד בחו"ל כאופר - מטפלת בילדים, שמתגוררת עם המשפחה וחוסכת בכך הוצאות מחיה.

חשוב להתייעץ עם אדם קרוב, חבר או קרוב משפחה שכבר עבר מסלול דומה, לפני שאתם יוצאים לעבוד בחו"ל ישנם סיכויים טובים שהוא יעזור לכם לבחור במסלול המתאים ביותר. בסופו של דבר חשוב לעבוד בחו"ל בעבודה שתתאים לכם, כדי שגם תהנו: אמנם מטרת הנסיעה היא להרוויח כסף, אבל החוויה תישאר איתכם כל החיים. בהצלחה.

 

דורון צ
מתעניין בעבודות בחו"ל
מתעניין בעבודות בחו"ל
עבודה
תל אביב
עסקים - תעשייה
תאריך: 21/9/2010
תגיות:   לעבוד בחו"ל   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום עסקים - תעשייה

כללים ושיקולי תכן לבלימת נפילת משתמשים במתקנים מתנפחים / ofer rashkes
המאמר עוסק בכללים ושיקולי תכן לבלימת נפילת משתמשים במתקנים מתנפחים
כללים ועקרונות למיקום מתקנים מתנפחים בעת הפעלתם / ofer rashkes
המאמר עוסק בכללים ועקרונות למיקום מתקנים מתנפחים בעת הפעלתם
עקרונות ושיקולי תכן ל מתקנים מתנפחים למניעת הילכדות / ofer rashkes
המאמר עוסק בעקרונות ושיקולי תכן למתקנים מתנפחים למניעת הילכדות
כללים ועקרונות לדרישות תכן לפתחי כניסה ויציאה במתקנים מתנפחים / ofer rashkes
המאמר עוסק בכללים ועקרונות לדרישות תכן לפתחי כניסה ויציאה במתקנים מתנפחים
בדיקות במתקנים מתנפחים / ofer rashkes
המאמר עוסק בכללים ועקרונות לשיטת בדיקות במתקנים מתנפחים
בחינה שנתית במתקנים מתנפחים / ofer rashkes
המאמר מפרט אופן בחינה שנתית במתקנים מתנפחים
הובלות מנוף ועבודות מנוף / אפי פרוסייטס
עבודות מנוף, שינוע והובלה ועבודות מנוף סל, אלו הם רק חלק מן השירותים ש'בנימין הובלות ומנופים' מספקת ועמידה בכל כללי הבטיחות המחמירים מעניקים לקהל הלקוחות של החברה שקט נפשי.
צביעת מתכות ליופי / זלדה חן
אף אחד מאיתנו לא אוהב לחשוב על עצמנו כאדם שטחי. הלא אנו יודעים כי לא כל הנוצץ זהב וכי מראהו של מכשיר חשמלי או של רכב אינו מעיד בהכרח על איכותו. ובכל זאת, כל מחקר בתחום השיווק מעיד על כך כי בני אדם.
גופי חימום ותרימתם לקידמה / sasha sasha
הטכנולוגיה מתפתחת ומתקדמת במשך הזמן וכך מחייבת אותנו לפעול בהתאם. למעשה אנו מונעים על ידי הקידמה.
דרכים להגדלת שטח האחסון במחסנים ישנים בעשרות אחוזים / עוזי פלג
התעשייה, השירותים, המסחר והלוגיסטיקה, במחסנים מאוחסנים מאות אלפי משטחים PALLET RACKING)). בחלק לא קטן של המחסנים, חלו במשך השנים שינויים אשר שינו למעשה את בסיס הנתונים אשר על פיהם תוכננו ונבנו המחסנים
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים