מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

עבודה בחו"ל

עבודה בחו"ל

/ דורון צ

עבודה בחו"ל

עבודה בחו"ל הפכה עם השנים לחלק בלתי נפרד מהשילוש-הקדוש של הישראלי חובב ההרפתקאות הממוצע - צבא, עבודה בחו"ל וטיול. רבים מהצעירים שמתכננים טיול מחפשים לשלב גם עבודה בחו"ל, כדי לעבור חוויה לכל החיים ולהרוויח כמה שיותר כסף. אנשי מכירות טובים יכולים להרוויח בארה"ב, ביפן או באירופה סכומים שיתקשו לחסוך בארץ, בין היתר כי שם הם מתרגלים לסטנדרטים שונים - גרים כמה חבר'ה בדירה, אוכלים פשוט וזול, יוצאים פחות, ובעיקר עובדים.

רוב הישראלים שמחפשים עבודה בחו"ל מגיעים בסופו של דבר לתחום המכירות - בין אם זה מכירות מדלת לדלת באירופה, בעגלות בארה"ב או בבאסטות ביפן. לא כל אחד בנוי למכירות, אך אלו שכן יכולים לעשות קופה יפה בערב מוצלח. רובם שומרים על כמה כללי ברזל, שמשפרים את הסיכויים להצלחה.  

קודם כן, היו מנומסים וסבלנים. עבודה בחו"ל, בטח בתחום המכירות, היא לרוב קשה, אבל אלו שמצליחים להישאר נחמדים ימכרו יותר בסופו של דבר. זו עבודה שבה הנימה האישית קובעת, ומי שמצליח להפעיל קסם אישי, הוא זה שירכב על הגל הנכון. במהלך עבודה בחו"ל, חשוב להכיר היטב את המוצרים וההיצע שלכם. שימו לב לכל פרט קטן, כדי שתוכלו להתאים לכל לקוח את הפריט המתאים לו, או להציע חלופה במקרה שלא אהב את המוצר הראשון שהצעתם לו. זה דורש ריכוז ומיקוד, אבל מגדיל את סיכויי המכירה. חשוב גם להכיר את קהל היעד שלכם, ולהבין לעומק למי המוצר פונה. אין טעם לפנות לכל נער מתבגר כשמוכרים מוצרי קוסמטיקה לנשים, ואין ממש סיבה לבלות שעה וחצי בדירת רווקים מוזנחת בניסיון למכור ציורים אקספרסיוניסטיים יקרים.

בשורה התחתונה: אל תשכחו למה הגעתם לשם, ולמה הלכתם על עבודה בחו"ל. נכון, זו חוויה. אמת, לגור בחו"ל זה מעניין. אחלה, אפשר אפילו לפגוש שם חברים חדשים. אבל בשורה התחתונה, הגעתם לשם כדי לעשות כסף. תחשבו כל הזמן איך לשפר את הביצועים, שימו לעצמכם רף גבוה ונסו ללמוד תוך כדי תנועה. אם תמכרו מוצר אחד, תגלו שהשד לא נורא בכלל. אם מכרתם אחד- תמכרו גם מאה. זה תלוי רק בכם.

 

דורון צ
מתעניין בעבודות בחו"ל
מתעניין בעבודות בחו"ל
עבודה
תל אביב
עסקים - עסקים בינלאומיים
תאריך: 21/9/2010
תגיות:   עבודה בחו"ל    עבודות בחו"ל   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום עסקים - עסקים בינלאומיים

אל תחלום את החיים תחייה את החלומות / לידיה יונג
בטוחים שמדובר על רעיון מעולה עבורנו- כל עוד לא נעשה איתו שום דבר, כל עוד לא ניקח עליו אחריות ונקדם אותו, לא נשיג תוצאות טובות יותר עבורנו. הערך שבכל רעיון הוא ביישום שלו. מה אתם מתכננים ליישם השבוע?
חברות בחו"ל / אלכס בונר
ימום הרווחים שניתן מכל חבילת שירות. חשבון בנק שנפתח בארצות העולם, בעיקר במרכזים הפיננסים המוכרים, או באלו שהבנקים שלהם ידועים באיכותם כגון חשבון בנק בשוויץ, עשוי לתת מענה יעיל וחסכוני לכל חברה כלכלית.
יחסי ישראל בולגריה קופצים מדרגה / ברברה פז
בכנס העסקים ישראל-בולגריה שנערך באוקטובר, הועלו אפשרויות מעניינות שבולגריה תייצא לישראל מי שתייה והשקייה ושישראל תייצא גז טבעי לבולגריה.
רילוקיישן והתבוללות / אביב יועצים
יש אנשים הרואים בטרנד של רילוקיישן התבוללות לכל דבר.
ענף הרילוקיישן / אביב גולני
הייצוא הצטמצם, ההשקעות מחו"ל צנחו, משקיעים זרים הפכו נדירים, וההיי-טק – אחת ההצלחות העיקריות של ישראל וספינת הדגל הכלכלית שלה -- נכנס לתקופה של אי-וודאות זמנית. מספר התחלות הבנייה קטן, והאבטלה גברה.
עבודה בחו"ל / דורון צ
יותר ויותר צעירים מחפשים עבודה בחו"ל
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים