מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

הזמנות לחתונה

איפה כדאי לעשות את ההזמנות לחתונה?

/ נטע לופו
איפה כדאי לעשות את ההזמנות לחתונה?
אתם מתכננים ומשקיעים כל כך הרבה בערב החשוב בחייכם, לכן כדאי לחשוב אילו דברים אתם רוצים שישארו לכם למזכרת מערב החתונה. מעבר לזכרונות מערב החתונה ישארו לכם גם זכרונות משלב תכנוני החתונה, לכן חשוב לבחור בבעלי מקצוע איכותיים ומקצועיים על מנת שהזכרונות האלו יהיו טובים.
 
מה יכול לקרות אם תבחרו במקום לא מקצועי שיעצב עבורכם את ההזמנות לחתונה?
-          עמידה בזמנים- יתכן שהמקום לא יספק לכם את ההזמנות בזמן שקבעתם. עיכוב כזה יכול להכניס אתכם לבעיה, כי אתם צריכים להספיק לסדר את ההזמנות במעטפות ולשלוח והאורחים שלכם צריכים לקבל את ההזמנות בזמן.
-          אפשרות לתיקונים- יכול להיות שתרצו שהמעצב יעשה שינוי או תיקון כלשהו בהזמנה ותגלו שאין לכם עם מי לדבר או שלא יסכימו לבצע את השינויים שביקשתם. גרוע מכך, יכול להיות שבכלל לא יתנו לכם אפשרות לראות את ההזמנה לפני שהיא נשלחת לדפוס. זה דבר שאסור להסכים לו, כי אם תגלו טעות בהזמנה אחרי שהכל כבר מודפס אי אפשר יהיה לתקן.
-          התוצר הסופי- יתכן שתקבלו הזמנות שונות מאילו שרציתם. הסיבה לכך יכולה לנבוע מכמה גורמים:
1.      איכות ההדפסה- יתכן שההדפסה לא תהיה איכותית. תמיד יש סטיות בין מה שרואים על מסך המחשב לבין התוצר המודפס, אך ניתן לצמצם אותן. מעצב לא מקצועי לא ידע לצמצם את הסטיות האלו.
2.      איכות התמונות- מעצב שאינו מקצועי שעושה שימוש בתמונות מצולמות שבחרתם לא ידע להשתמש בתוכנה המתאימה ויגרום לכך שהתמונות יראו מפוקסלות ולא איכותיות.
3.      גודל ההזמנות- יתכן שההזמנות שתקבלו תהיינה גדולות מדי ולא תוכלנה להכנס למעטפות שסיפק לכם האולם.
4.      תקשורת- יתכן שאיש הקשר איתו דיברתם על ההזמנה לא הקשיב או לא הבין מה שרציתם.
-          יחס- יתכן שבמקום יהיה איש קשר לא מקצועי שידבר אליכם בזלזול, בקוצר רוח (ינסה "לנפנף" אתכם) ולא יתן לכם אפשרות להתבטא. זה מאוד מתסכל לשלם ולא לקבל שירות הולם.
 
בחירה במקום לא מקצועי לעיצוב ההזמנות לחתונה יכולה לגרום לכם תסכול רב, בזבוז זמן וזכרונות רעים משלב תכנון החתונה, לכן לפני שמחליטים לסגור על מקום מסוים חשוב לנסות לברר אם הוא מקצועי.
 
מה יכול לקרות אם תבחרו במקום מקצועי שיעצב עבורכם את ההזמנות לחתונה?
-          עמידה בזמנים- תקבלו את ההזמנות בזמן שקבעתם ותוכלו להספיק לשלוח אותן לאורחים בלי להילחץ.
-          אפשרות לתיקונים- ההזמנה תישלח אליכם למייל לאישור סופי לפני שליחה לדפוס, כך שאם יש טעות כלשהי אפשר יהיה לתקן.
-          התוצר הסופי- תקבלו את ההזמנות שרציתם בזכות כמה דברים:
1.      איכות ההדפסה- מעצב מקצועי יצמצם עד כמה שאפשר את הסטיות הקיימות בין מה שרואים בתצוגה על מסך המחשב לבין התוצר המודפס. מעבר לכך, ההזמנות יודפסו בבית דפוס מקצועי אשר המעצב בדק בקפדנות את איכות ההדפסה בו.
2.      איכות התמונות- מעצב מקצועי יודע להשתמש בתוכנה הגרפית המתאימה לפי ההזמנה שבחרתם ולעבוד נכון עם תמונות מצולמות על מנת שאלו יראו באיכות גבוהה בהזמנות המודפסות.
3.      גודל ההזמנות- מעצב ההזמנה ידאג לכך שההזמנות שתקבלו יהיו בגודל מתאים למעטפות שסיפק לכם האולם.
4.      תקשורת- אפשר יהיה ליצור קשר עם המעצב או איש הקשר במקום שעושה עבורכם את ההזמנות כדי לשאול שאלות ולקבל תשובות.
-          יחס- תקבלו מענה מאיש קשר שאוהב את עבודתו, רוצה לעזור לכם והכי חשוב לו שתהיו מרוצים.
 
אז לסיכום, בשיקולי בחירת מעצב לעיצוב ההזמנות לחתונה צריך לקחת בחשבון שאם הוא לא יהיה מקצועי ואתם לא תהיו מרוצים, אז מעבר לכך ש"תתקעו" בלי הזמנות או עם הזמנות שונות מאלה שרציתם, זה ישאיר לכם זיכרון רע ולא צריכים להיות זכרונות רעים כאלה בהקשר של החתונה שלכם. בחירה במעצב מקצועי לעומת זאת תחסוך לכם הרבה זמן ותבטיח שהעבודה על ההזמנות לחתונה שלכם לא תסתיים עד שאתם מרוצים.
 
מזל טוב!
 
אפשר לפנות אליי להתייעצות ועזרה בנושא.
 
דוגמאות להזמנות לחתונה שעיצבתי
 
נטע לופו
מעצבת גרפית
כניסה לאתר
 
נטע לופו
הסטודיו "Neta Designs" מציע מגוון שירותים בעיצוב הגרפי: הזמנות לאירועים, עיצוב אתרים, לוגואים, הפקות דפוס, מודעות, עלונים, כרטיסי ביקור ועוד
הסטודיו "Neta Designs" מציע מגוון שירותים בעיצוב הגרפי: הזמנות לאירועים, עיצוב אתרים, לוגואים, הפקות דפוס, מודעות, עלונים, כרטיסי ביקור ועוד
Neta Designs
בסטודיו "Neta Designs" תוכלו לזכות באיכות גבוהה, יחס ושירות טובים במחיר מעולה. העבודה נעשית בהתאמה אישית לצרכי הלקוח וקהל היעד שאליו הוא מעוניין לפנות. העבודה מתבצעת עד לשביעות רצון מלאה של הלקוח.
054-5493904
קישור לאתר
בית ומשפחה - אירועים וחתונות
תאריך: 16/9/2010
תגיות:   הזמנות לחתונה    הזמנה לחתונה    עיצוב הזמנה    מתחתנים    חתונות    עיצוב גרפי    דפוס    הדפסה    סטודיו לעיצוב   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בית ומשפחה - אירועים וחתונות

מהלך טקס חינה / רחלי פרץ
טקס חינה מרוקאי - מהי החוויה שנקראת חינה מרוקאית ? זוגות רבים נוהגים לחגוג טקס חינה מסורתי ומתייחסים אליו כאל הפקה לשמה, כזו שכרוכה בארגון רב המשווה לחינה טעם של חוויה בלתי נשכחת.
גני אירועים נכונים וגני אירועים מתאימים / אביב יועצים
אין דבר כזה גני אירועים מושלמים; יש רק גן אירועים שמתאים לכם ולכן הוא מושלם עבורכם. מה שאתם צריכים לחפש זו איננה השלמות; עליכם לחפש את ההתאמה – ההתאמה של המקום עבורכם.
גני אירועים אינם מיועדים רק לחתונות / אביב יועצים
לטובת הקוראים שאולי אינם מודעים לחלוטין לאפשרויות הגלומות בכל מיני גני אירועים אציין להלן עוד כמה דברים שאפשר לעשות שם מלבד חתונות מעוצבות וחד פעמיות (פחות או יותר.)
גני אירועים: פרק חובה בהיסטוריה האישית הישראלית / אביב יועצים
השיטוט בין גני אירועים כדי למצוא את אותו גן אירועים אחד ויחיד שיהיה טוב מכל האחרים הפך מזמן לעוד שלב בחייו של כל ישראלי ממוצע: לאחר הצבא והטיול להודו או לדרום אמריקה מגיע גם הרגע הזה.
גני אירועים: שיעור לחיים / אביב יועצים
השיטוט בין גני אירועים שונים כדי למצוא את המקום המתאים והנכון עשוי להיות מסע מפרך ולא תמיד נעים, אני רוצה להזכיר לקורא שהמסע הזה יכול להיות גם חוויה חיובית ובונה אם רק ניגשים אליו מהמקום הנכון.
עוגת דרדסים מבצק סוכר – לשדרג את האירוע לילדים / לילך כהן
הדמויות הכחולות האלו, שליוו אותנו בילדותינו, חוזרות עכשיו בסרט מצויר וזוהי הזדמנות נפלאה לחוות אותן שוב באמצעות עוגת דרדסים מבצק סוכר, או בכל עיר אחרת
עוגת יום הולדת - הפתעה מתוקה מבצק סוכר / לילך כהן
עוגות יום הולדת הפכו להיות תעשייה שלמה, החל מאנשים פרטיים שאופים עוגות נפלאות בביתם, עד לחברות גדולות שזו ההתמחות שלהן. אז איך מוצאים עוגת יום הולדת באיכות טובה? כל הפרטים במאמר הזה.
מועדון בת מצווה: תום עידן התמימות / אביב יועצים
מועדון לבת מצווה הוא הזדמנות מצוינת בשביל הילדה שלכם לעשות "שואו" על החברים. מועדון לבת מצווה מעניק לילדה הזדמנות להפגין ביופייה באופן שלא נראה בעבר ולהרגיש כמו אישה קטנה.
מועדון בת מצווה וניגוד אינטרסים / אביב יועצים
מועדון לבת מצווה היום צריך לעמוד בשתי משימות שהן לגמרי לא קלות, ולמעשה, הן אפילו די סותרות אחת השנייה. מועדון לבת מצווה היום צריך לרצות גם את קהל המבוגרים וגם את קהל הילדים שנמצאים במקום.
היהלומים טבעת אירוסין מחיר,טבעת יהלום מחיר,טבעות אירוסין מחירים ,מה חנויות תכשיטים לא מספרות לכם ??? / יעקב פוגל
ותכשיטים במדריך זה ריכזתי את רוב הטיפים והטריקים שיעזרו לכם בקנייה אין מוצר שכל כך קל בו "לעבוד בעיניים" על לקוחות כמו - יהלומים ותכשיטים במדריך זה ריכזתי את רוב הטיפים והטריקים שיעזרו לכם בקנייה
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים