מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

קניית מחשב נייד

9 שאלות בסיסיות וחשובות ביותר שאתם חייבים לדעת לפני שאתם קונים מחשב נייד-חלק א'

/ נתי גז
היי אני נתי מpcdream.co.il המרכז שלכם למחשבים ניידים.
מה שתקבלו היום זה את השאלות הבסיסיות והחשובות ביותר שאתם צריכים לשאול בקניית מחשב נייד.
אז נתחיל..
שאלה ראשונה שתוביל את מהלך הקנייה היא:
1. למה המחשב  הולך לשמש?
האם הוא הולך לשמש להתניידות רבה זאת אומרת האם אתם לוקחים אותו לחו"ל וחוזרים ולוקחים אותו הרבה למקומות  ...או  שזה מחשב שהולך לשבת במשרד ולהיות מחובר לחשמל ולא לעשות להתנייד הרבה...או אתם הולכים להיות קצת במשרד והרבה בחוץ ?הרבה במשרד וקצת בחוץ
אתם הולכים לשחק איתו או אתם הולכים לגלוש בלבד או גם לגלוש וגם משחקים .
למה זה חשוב? זה חשוב כדי שהמוכר יתאים לכם מחשב שמתאים לצרכם שלכם . לדוגמא :מחשב שמתאים לעורך וידאו מתאים לפנסיונר שגולש באינטרנט אבל המחשב יהיה יקר לו מאוד ולכן מיותר שהוא יוציא סכום כזה הוא יכול להוציא חצי מהסכום ולקבל את אותה תמורה .
והפוך זה בכלל לא מתאים ז"א אם עורך וידאו ירצה לעבוד עם מחשב עם ביצועם נמוכים שמתאים לאינטרנט אז הוא לא יוכל לעבוד
2.שאלה שנייה היא מהו הגודל? 
זאת אומרת אם הוא מחשב גדול   יהיה פחות נוח להתנייד איתו זה דבר נוסף שקשור לנושא הקודם.
יש את העניין של התצוגה.. אם מחשב קטן מידי הוא יהיה פחות נוח נוח לתצוגה.. לא יהיה נוח להסתכל ולצפות הרבה זמן כי המסך קטן והתצוגה היא קטנה.. זה מעייף את העניים ומי שהולך לעבוד כמה שעות ביום עם הנייד כדאי לחשוב על מחשב עם מסך יותר גדול ..וזה גם משהו שמוביל את כל מהלך הקנייה זאת אומרת אם זה מחשב שאתם הולכים להתנייד איתו או מחשב שאתם הולכים להציג מצגות אז חשוב שיהיה לו את החיבורים שאני ארחיב עליהם בסרטונים הבאים.
 
 
3.שאלה שלישית  היא איזה מעבד יש במחשב? לא אכנס כרגע לכל המפרטים של המעבדים אבל מה שחשוב במעבד הוא שיהיה  מעבד שבאמת יוכל לבצע את מה שאתם רוצים שהוא יעשה..זאת אומרת אם אתם גרפיקאים לא תלכו ותקנו מחשב עם טכנולוגיה לפני שנתיים...עם K4300  או K4200... זה יעבוד אבל יעבוד בצורה איטית ולא יספק אותכם.
וזה לא רק זה.. צריך גם כרטיס מסך מתאים..
אז כמובן איזה מעבד אם זה מעבד שהולך לשימוש משרדי אז רצוי מעבד סטנדרטי שלINTEL  T4300  T4200 והלאה זה יעבוד יותר חזק..
אם אתם גרפיקאים או אדריכלים או מתכנתים.. או עובדים בתחום הזה זה מעבד שלא יספיק אולי כדאי שתלכו על I5  או I7 .אם אתם עורכי דין אז רוב הסיכויים שכל מחשב משרדי יתאים לכם אלה אם כן אתם משתמשים בתוכנה מיוחדת שדורשת הרבה משאבים.
 
 
4.שאלה רביעית היא מהו הזיכרון?
הזיכרון נועד להגביר את מהירות של המחשב.. כמו המעבד גם הוא משפיע על המהירות.. אני ממליץ על מינימום זיכרון של 2 ג'יגה..ככול שיותר גבוה יותר טוב.
אם אתם משתמשים בתוכנות כבדות או אתם גיימרים כדאי לכם לקחת DDR3  וכמובן יותר מ2 ג'יגה.. אני ממליץ מאוד על 4 ג'יגה ועם זאת ממליץ על מערכת הפעלה 64 ביט כי אז מערכת הפעלה 64 ביט  מנצלת את כל ה4 ג'יגה.
5.שאלה חמישית האם יש צורב ?כונן דיסקים ?האם אתם צריכים הכלל כונן דיסקים ?
חשוב לדעת  אבל לניידי 10 אינץ' אין צורב ל12 אינץ' יש כאלה שיש להם ויש שאין לכן כדאי לבדוק  האם יש צורב .צריך לדעת שאם אין צורב אז אי אפשר לשים דיסקים אי אפשר להוריד מדיוידי למחשב אי אפשר לשמוע מוסיקה.. מדיסקים זה משהו שיש לקחת בחשבון .מה שכן יש צורבים חיצוניים שאפשר לחבר ואז אפשר לבצע הכול עם הצורב החיצוני רק שזה מסורבל . וגם תמיד אפשרות להעביר מדיסק או קי .
 
נתי גז
נתי גז מנכ"ל pcdream.co.il - המרכז שלכם למחשבים ניידים הכנסו והרשמו באתרינו עכשיו כדי לקבל טיפים בחינם על איך צריך לקנות מחשב נייד.
נתי גז מנכ"ל pcdream.co.il - המרכז שלכם למחשבים ניידים הכנסו והרשמו באתרינו עכשיו כדי לקבל טיפים בחינם על איך צריך לקנות מחשב נייד.
pcdream.co.il
0502027982
153502027982
קישור לאתר
מחשבים וטכנולוגיה - מחשבים ניידים
תאריך: 14/9/2010
תגיות:   מחשב נייד    איך לקנות מחשב נייד    שאלות בסיסיות על איך לקנות מחשב נייד    קניית מחשב נייד   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום מחשבים וטכנולוגיה - מחשבים ניידים

תיקון מחשבים ניידים קלים / LoadSEO SEO
חברות עם שירות תיקון מחשבים ניידים קלים מכל הסוגים על ידי מעבדה לתיקון מחשבים ניידים. איפה היינו היום ללא מחשבים? איך היינו יכולים לעבוד ללא מחשב נייד ?
תיקון מחשבים מיני ניידים / LoadSEO SEO
תיקון מיני מחשבים ניידים - יש האומרים שהצורך הוא המנוע של צמיחה טכנולוגית. חברת שירות תיקון מחשבים ניידים - הפתרון הטכנולוגי, מעבדה לתיקון מחשבים ניידים
תיקון מחשבים ניידים קטנים / LoadSEO SEO
תיקון מחשבים ניידים קטנים - מעבדה שכזו. שירות עם נסיון רב בתחום תיקון מחשבים של כל החברות, ומאחורי השירות, שמונה שנים לפחות בתחום של תיקון מחשבים...
תיקון מחשבים ניידים חזקים / LoadSEO SEO
חברת תיקון ניידים מעניקה שירותי מעבדה לתיקון מחשבים ניידים חזקים כבר משנת 2002 ומחזיקה בנסיון רב ומשמעותי בתיקון תקלות מחשבים ניידים מכל הסוגים.
מעבדת תיקון מחשבים ניידים / LoadSEO SEO
הדבר הכי חשוב שעליכם להבין כשאתם מחפשים מעבדת תיקון מחשבים ניידים הוא שלא כל מעבדה לתיקון מחשבים או כל טכנאי שמגיע אליכם הביתה יכולים לתקן מחשב נייד.
התקנת זיכרון למחשב נייד / עזרה אונליין
לאורך זמן, הזיכרון הפנוי של המחשב הנייד שלנו ילך ויתמעט כתוצאה מהתקנות של יישומים רבים על המחשב הנייד והביצועים, איך לומר בעדינות, יורדים פלאים.
מחשב נייד האם כדאי? / יוגב מזרחי
לסיכום מחשב נייד בהרבה מאוד מקרים מקל על חיינו ופותר לנו הרבה דברים אך מצד שני מאוד מומלץ לבדוק האם באמת ננצל את מחשבנו הנייד או שנניח אותו באופן תמידי בשלוחן המחשב ונשתמש בו כמחשב נייח לכל דבר
סקירת מחשבים ניידים 12 אינץ' / נתי גז
מאמר על מדריך סקירת מחשבים ניידים 12 אינץ' מאת נתי גז מנכ"ל pcdream.co.il - המרכז שלכם למחשבים ניידים הכנסו והרשמו באתרינו עכשיו כדי לקבל טיפים בחינם על איך צריך לקנות מחשב נייד.
מדריך מחשבים ניידים 10 אינץ' / נתי גז
מאמר על מדריך מחשבים ניידים 10 אינץ' מאת נתי גז מנכ"ל pcdream.co.il - המרכז שלכם למחשבים ניידים הכנסו והרשמו באתרינו עכשיו כדי לקבל טיפים בחינם על איך צריך לקנות מחשב נייד.
שאלות בסיסיות וחשובות ביותר שאתם חייבים לדעת לפני שאתם קונים מחשב נייד-חלק ב' / נתי גז
מאמר על 9 שאלות בסיסיות וחשובות ביותר שאתם חייבים לדעת לפני שאתם קונים מחשב נייד-חלק ב'. מאת נתי גז מנכ"ל pcdream.co.il - המרכז שלכם למחשבים ניידים הכנסו והרשמו באתרינו עכשיו כדי לקבל טיפים בחינם
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים