מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

מדיטציה

את המדיטציה הזאת אי אפשר להפסיק

/ נחמן אגמון
בוקר, שעון הרדיו מטרטר את מה שהרדיו משמיע בשעה אפס שש שלוש אפס, מהמיטה דרך השירותים וישר למדיטציה כמו שהתרגלתי כמעט מאז ומעולם. אני עייף ומנחם את עצמי שהמדיטציה תעיר אותי.
כיוון הסלולארי ל- 06:57 ואני בפנים בתוך שמיכת המדיטציה. תמיד זה לוקח שבע דקות, שירותים רחיצת פנים ולפינת המדיטציה התורנית.
 
מזדמזם לי השיר האחרון ששמעתי ברדיו ואני איתו, הולך ומתנתק מקולות הבוקר. בחוץ משאית הזבל מרוקנת את עגלות האשפה ברחוב ואני שומע ולא שומע. נצמד למנגינה שנתקעה לי מהרדיו ונעים לי להמשיך איתה. שוקע איתה לתוך המדיטציה שכה מוכרת לי וזה נעים נעים. בתוך המדיטציה הזאת שאין בה דבר ויש בה הכל רוחפים לי רמזי מחשבות ושבבי רעיונות. כמו בחלון ראוה אינסופי הם עוברים ולא נעצרים ואני נותן להם לעוף ולהיעלם כי ככה זה בעולם המדיטציה. הם חסרי תוכן וזה בסדר כי ככה זה במדיטציה השום דבר הוא העיקר וכל המרבה בשום דבר הרי זה משובח. אמור לי מי השום דבר שלך ואומר לך עד כמה אתה רציני.
 
מעביר את הידיים מתנוחת זו על זו לתנוחה על הרגלים לא מרגיש את התנועה וההחלפה.
כאילו מרחוק מצלצל הטלפון ומפסיק כי כנראה מישהו ענה. זה לא מפריע לי כי אני בתוך השום דבר. אחרי שאחזור ממנו נשאל מי זה היה.

 
איזה בליל מלל לא ברור מגיע ואני איתו נצמד אליו עם השום דבר שלו וגם הוא טוב לי. הבליל מתברר ואני שומע את השכן ממול מדבר עם הזבלנים לגבי קרטון שנשאר בו דיסק מחשב והוא הגיע לפח בטעות. אני ממשיך עם שום דבר של הטעות וגם הוא נעים לי.

פתאום קוטע אותי הסלולארי עם מנגינת תזכורת הזמן שלו, זהו חלפו דקות השום דבר. הגוף מנסה לגנוב נמנום אבל הראש ערני ומרוכז לחלוטין וכמו תמיד הראש מנצח.

 
נחמן אגמון
אל עולם המדיטציה הגיע נחמן תוך חיפוש אחר התרגעות, שחרור מתחים וחרדה. פתרון מעשי, פשוט ללמידה ושניתן יהיה להתמיד בו בכל גיל וזמן.
אל עולם המדיטציה הגיע נחמן תוך חיפוש אחר התרגעות, שחרור מתחים וחרדה. פתרון מעשי, פשוט ללמידה ושניתן יהיה להתמיד בו בכל גיל וזמן.
Medit now
תל אביב
קישור לאתר
טיפולים - גוף נפש
תאריך: 2/9/2010
תגיות:   מדיטציה   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום טיפולים - גוף נפש

טכניקת E.F.T / עדנה שלום
שיים ע"י תיפוף עם קצות האצבעות בנקודות דיקור מסוימות בשילוב אמירות מנטליות למצב רגשי שבו רוצים לטפל. השילוב בין התיפוף לאמירת המשפטים מוביל לשינוי חיובי בדפוסי המחשבה והרגש בנושא בו אנו רוצים לטפל.
תרגילי מוח-ברנז'ים / חיה רבי
מהי השיטה
זוהי גבורה אמיתית / חיה רבי
בס"ד זוהי הגבורה האמיתית לקוראים שלום רב. אני פה יושבת מול המחשב,והסמכות הפנימית שלי "דוחפת" אותי לכתוב,מתוך דחףרגשי עז,כן יש לי מה לאמר. הניסיון בחיים תמיד מוסיף לכל מי שרוצה להבין שהכל לטו
שמחת הדברים הקטנים / נחמן אגמון
דברים גדולים משמחים, וזה ברור וטבעי, אך הם קורים רק לעיתים. הדברים הקטנים המשמחים הם הרבה יותר שכיחים ולכן מתקבלים לרוב כמובנים מאליהם. אבל דווקא מהם אפשר לקבל תגבור לשמחה הפנימית שלנו.
את המדיטציה הזאת אי אפשר להפסיק / נחמן אגמון
בוקר, שעון הרדיו מטרטר את מה שהרדיו משמיע בשעה אפס שש שלוש אפס, מהמיטה דרך השירותים וישר למדיטציה כמו שהתרגלתי כמעט מאז ומעולם. כיוון הסלולארי ל- 06:57 ואני בפנים בתוך שמיכת המדיטציה.
התרעננות והתחדשות פנימית עם "מדיטציה מיידית" / נחמן אגמון
ניקוי תת ההכרה באמצעות רגעים של מדיטציה מיידית הוא כלי רב עוצמה המהווה מנוף להתחדשות והתרעננות פנימית ולשנות את צורת ההתמודדות שלנו עם מתחים, טרדות וחרדות.
שימושי ויישומי היפנוזה / טליה לוי טיטיון
היפנוזה הינה טכניקה באמצעותה ניתן להיכנס למצב מודעות "אחר". במצב זה, ניתן להפיק תופעות היפנוטיות שונות, הן פסיכולוגיות והן פיזיולוגיות.לעיתים משתמשים בטכניקת ההיפנוזה בשילוב עם טכניקת דמיון מודרך.
מחלה וריפוי - מתוך הספר "ריפוי בזוהר האור" / מרגלית זהר אילון
גוף האדם תוכנת מטבע בריאתו לרפא את עצמו והוא פועל למטרה זו כל העת, יום ולילה. אם אנו נחתכים מסכין חדה – עובד הגוף לריפוי ואיחוי החתך והוא יחלים מעצמו גם אם לא נטפל בו.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים