מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

אלגו-טרייד

מהו אלגו-טרייד?

/ קוואנטום שוקי הון
מהו אלגו טרייד?
 
בתקופה האחרונה התפרסמו לא מעט כתבות על המונח "אלגו-טרייד". "אלגו טרייד" הינו סחר אומטומטי אשר מבוסס אלגוריתם שנבנה ע"י מתכנת אנושי. עד לא מזמן, עולם המסחר האוטומטי היה נחלתם הבלעדית של בנקי ההשקעות הגדולים אך כיום גם הסוחר העצמאי הקטן ביותר יכול לבנות בעצמו אלגוריתם משלו. לאחרונה אנו נתקלים במספר חברות ישראליות אשר פעילות בתחום זה בבורסה הישראלית ובבורסות זרות והשמועות על הרווחיות האדירה שלהן מחלחלת לנו דרך כתבות או מפה לאוזן.
 
עולם ה"אלגו-טרייד" נחלק לשנים: פעילות בתדירות גבוהה (HFT – High Frequency Trading) אשר בו מתבצע מסחר גם לשניות או חלקי שניות בודדות, במטרה להרוויח הפרשי שערים קטנים (לרוב גם עיווט מחירים זמני אשר ניתן לזיהוי אך ורק ע"י מחשב), לפעילות זו משתייך גם מסחר הארביטראז' (ניצול הפרשי מחירים על אותו נכס שבו ניתן ליצר רווח מובטח ללא סיכון). החלק השני הינו פעילות בתדירות נמוכה יותר שבה נבנית פוזיציה לאורך תקופה (החל מיום ועד חודש) שבו המחשב מחזק או מתקן או הופך את הפוזיציה ע"פ אלגוריתם מוגדר מראש. על חלק מהאלגוריתמים הקיימים ישנו תהליך אוטומטי (אלגוריתם) נוסף אשר מטרתו לשפר את התהליך הקיים ולמקסם את תוצאות המסחר. האלגוריתמים יכולים להיות מבוססים על כלים מעולם הניתוח הטכני או סטטיסטיקות של ביצועים מהעבר ו\או סקירה של ספר הפקודות של המסחר (במסחר בורסאי) והגבה אליו בהתאם. המסחר ב"אלגו-טרייד" יכול להתבצע על נגזרים שונים (חוזים עתידיים ואופציות מסוגים שונים) או על הנכסים הפיננסים באופן ישיר (באמצעות מניות, אג"ח ונכסים אחרים).
אנו משלבים כלים משני ענפי ה"אלגו-טרייד", בהתאם לצרכיך, ופותחים בפניך את עולם המסחר האוטומטי באמצעות מסגרת מפוקחת ומסודרת של ניהול תיקים, דרך חשבונך האישי בדגש על שקיפות מקסימלית כלפיך הן אם מדובר בפעילות "אלגו-טרייד" בארץ או בחו"ל.
 
הנך מוזמן להקליק ולהתרשם מהפעילויות השונות הקיימות אצלנו בנוגע ל"אלגו-טריידינג" או לקבוע פגישה עם אחד מנציגינו.
 
קוואנטום שוקי הון
קוואנטום שוקי הון הינה חברה המתמחה במתן שירותים פיננסים מתקדמים ופועלת בשוק ההון בארץ ובעולם. לפרטים : קוואנטום שוקי הון בע"מ רחוב מנחם בגין 154, תל אביב טל : 03-608358 Quantum-inv.co.il
קוואנטום שוקי הון הינה חברה המתמחה במתן שירותים פיננסים מתקדמים ופועלת בשוק ההון בארץ ובעולם.
קוואנטום שוקי הון
רחוב מנחם בגין 154
תל אביב
03-608358
03-6083474
מימון וכספים - שוק ההון
תאריך: 22/6/2010
תגיות:   ניהול השקעות    ניהול תיקים    אלגו טרייד    אלגו טריידינג    מסחר ממוחשב   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום מימון וכספים - שוק ההון

תוכניות חיסכון והלוואות – הפכים שמשלימים אחד את השני / ירון כהן
תוכניות חיסכון והלוואות – הפכים שמשלימים אחד את השני
החודשים האחרונים היו קשים למשקיעים בבורסה / ירון כהן
החודשים האחרונים היו קשים למשקיעים בבורסה, אבל לא רק הם אלא גם לך. אי אפשר להתחמק מהבורסה , גם אם אתה חושב שאין לך השקעות בבורסה, תדע שיש לך בצורה עקיפה
הדרכת מסחר באופציות / LoadSEO SEO
הדרכת מסחר באופציות מעו"ף תלמד אותנו איך הופכים מסוחר מתחיל למומחה לאופציות. שימוש בתכנת Options-Expert כדאי שתתחיל להרוויח. מסחר באופציות טומן בחובו הזדמנויות לרווחים גדולים אך גם להפסדים כבדים.
להרוויח ממסחר באופציות / LoadSEO SEO
מכיוון שהצלחת מסחר באופציות תלויה ביכולת הסוחר לזהות את כיווני השוק או לבצע מהלכים התואמים את מגמת השוק - ניתן לגזור מספר פרמטרים להצלחת סוחרי האופציות.
ניהול השקעות באינטרנט / LoadSEO SEO
כאשר הבחירה היא לפנות למומחה לצורך ניהול תיקי השקעות, האינטרנט מהווה כלי עזר למשקיע בכך שהוא פורש באופן נגיש כמויות מידע הנוגעות להשקעותיו ולשוק ההון.
השוואת בתי השקעות / ירון כהן
מהם הפרמטרים בהם נוואה בין בתי ההשקעות בשיראל ומהם ההבדלים בין בתי ההשקעות לבין חברותה ביטוח?
שוק ההון – מסחר בבורסה - סוגי מסחר באופציות מעו"ף / Best Trader
וק ההון – מסחר בבורסה - סוגי אופציות בבורסה לניירות ערך בת"א נסחרות כמה וכמה סוגי אופציות. במאמר זה נעשה מעט סדר בכל הקשור לסוגי האופציות הנסחרות בארץ ובעולם. ונחיב מעט על ההבדלים בין סוגי אופציות.
לימודי שוק ההון עם "תשואות" / אלה קדושי
בימים אלה מביאה רשת מכללות מעוף בשורה חדשה ומרעננת, ומציעה לקהל הרחב מגוון רחב של קורסים בתחום לימודי שוק ההון. הקורסים מיועדים לכל מי שמתעניין בתחום ואינם דורשים ידע מוקדם!
ניתוח טכני לעומת פנדומנטלי / אסף לוי
ניתוח טכני היא אחת משתי שיטות מרכזיות לניתוח של השוק. ניתוח טכני היא שיטה אחת וניתוח פנדומנטלי היא השיטה השניה.
לימוד שוק ההון ככלי להגלת ההון האישי / יוסי רוז
המאמר מסביר את החשיבות של לימוד שוק ההון ומסביר באופן בסיסי את אפשרויות ההשקעה בשוק ההון והיתרונות שלהם
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים