מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

הסבה לגז

הסבה לגז

/ בוריס ריסקי
לא מדובר כאן – חלילה -  בהסבה לגז עצבים. לא מדובר כאן – חבל – על הסבה לגז צחוק. מדובר ונכתב כאן על הסבת מכוניות לשימוש בגז במקום ( או במקביל)  לבנזין. הסבה לגז הולכת וצוברת מכוניות, נהגים ו...תאוצה. יש עדיין רבים שמהססים, מי בגלל  ביטחונו בבנזין חרף עלותו הגבוהה ומי בשל התנגדותו לכל סוג של שינוי.  כך או כך – הסבה לגז הולכת וגוברת.
לא רק חשוב להציף את הנושאמערכת גז לרכב - אלא גם נעים לעשות זאת. הסבה לגז, כמו נושא החשמל הסולארי או החשמל  המופק מטורבינות רוח הוא   נושא שנכון ורצוי לדבר אודותיו בהקשר התרומה לאיכות הסביבה, לצמצום  שיעורי הזיהום בה ועוד. הסבה לגז מגלמת בתוכה גם יתרון כלכלי לא מבוטל. עלות הגז זולה בכ – 50% לעומת הבנזין. הסבה לגז גם מאפשרת לכם, בעלי הרכב והאחראים על תדלוקו, להחזיק  שתי מערכות תדלוק. אם יכולים להחליט כאוות נפשכם באיזה דלק להשתמש – בבנזין  (בסולר) או בגז. המערכות אין מבטלות זו את זו אלא מתקיימות במקביל, תוך יכולת לעבור בין אחת לשנייה בלחיצת מתג פשוטה.
התקנתה של מערכת המאפשרת הסבה לגז פשוטה למדיי. התחזוקה מזערית. כל שעליכם לעשות לאחר ההסבה הוא רק לדאוג להחלפת הפילטר כל 15.000 ק"מ. הסבה לגז כדאית גם מאחר שהיא הופכת את פעילות המנוע לשקטה יותר, ובניגוד לשימוש בבנזין או בסולר – על המנוע לא מצטבר כמעט פיח.
אף שאתם משתכנעים בכדאיותה ובתועלתה של מערכת גז לרכב, חשוב שתערכו בירור מקיף לפני התקנת המערכת. בררו היכן המוסכים המורשים להתקין את המערכת. בקשו הצעות מחיר. שאלו מי שכבר הסבו את המערכת ונוסעים על גז. אל תהססו לשמוע גם חוות דעת שאינן מצדדות באופן חד משמעי במעבר. ובכל זאת – ההחלטה היא שלכם. מדובר ברכבכם, בכספכם.
אם אתם נמנים עם שוחרי איכות הסביבה ורואים עצמכם שותפים, פעילים יותר או פחות, במאבקים של נאמניה של שמירתה,  ודאי תשמחו לדעת שבעצם ההחלטה על הסבה לגז אתם תורמים תרומה חשובה לשמירה על איכות הסביבה.  סעו לאט ובזהירות ותגיעו בשלום ובביטחון למחוז חפצכם.
 
בוריס ריסקי
שלום לכם אני בוריס ריסקי
כלי רכב - כללי
תאריך: 29/8/2010
תגיות:   הסבה לגז    גז לרכב    מערכת גז לרכב    הסבת הרכב למערכת בגז   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום כלי רכב - כללי

מוסכים במודיעין / לילך כהן
רכב, ממש כמו גוף האדם, זהו מכונה שצריך לתחזק. טיפול 10,000, בדיקות שונות ולפעמים גם תיקון תקלות, שאתם לא יכולים לתקן לבד, את כל אלו ישמחו לעשות לכם מוסכים במודיעין.
טויוטה - גאג'טים וחידושים לרכב לשנת 2012 / אלכס בונר
שוק הרכב העולמי מוצף במגוון רחב של דגמי מכוניות המיוחסות למגוון רחב של יצרניות רכב. יצרניות הרכב העולמיות מתחרות זו בזו במשיכת הלקוחות באמצעות רכבים נוחים, עלות נמוכה, צריכת דלק, בטיחות ואלמנטים רבים.
מוניות במודיעין / לילך כהן
אם מודיעין עדיין לא הגיעה לגודלה של תל אביב למשל, הרי שבפעמים רבות אנו יכולים לראות את הצורך שמתעורר בה לשירות של מונית כלשהי. במקרים שבהם מישהו חייב לצאת מהעיר בנסיעה ישירה ללא עיכובים ליעד מסוים
עגלת כלים למוסך / LoadSEO SEO
מאחר ועגלת כלים למוסך היא כלי האחסון העיקרי לכלי העבודה שלנו, יש לבחון כמה דברים חשובים. יש לבדוק שהעגלה ממותג מוכר. ישנם מקרים בהם נשלם יותר כסף ונקבל מוצר באיכות ירודה. על עגלת כלים למוסך במאמר הבא.
ארגז כלים מקצועי / LoadSEO SEO
שימוש ובחירה נכונה של ארגז כלים מקצועי הינה קריטית. זאת משום שארגז הכלים מהווה אמצעי עיקרי לאחסון כלי העבודה שלנו. על בחירת ארגז כלים מקצועי במאמר הבא.
תאונות דרכים / gidi didi
תאונות דרכים עלולות להוביל לנזקי גוף או רכוש. עורכי דין יוכלו לייעץ לך במקרה שנקלעת אל תאונות דרכים. במקרה שאתה מערב את ביטוח הרכב אתה לא תמיד יודע מהן הזכויות שלך בעת תאונות דרכים.
טויוטה – מהמכונית הראשונה ועד היום / אלכס בונר
חברת טויוטה היא יצרנית הרכב השנייה בגודלה בעולם ומעסיקה מעל 260 אלף עובדים ברכבי העולם. טויוטה הוקמה בשנת 1933 והתחילה כחטיבה בתוך חברה יפנית לייצור מכונות אריגה, מאז עברה תהליך ארוך של ייצור מכוניות.
טרייד אין בסוכנות טויוטה / אלכס בונר
כאשר מבצעים עסקאות טרייד אין, האפשרויות הטובה ביותר היא רכישת רכב מסוכנות של חברת טויוטה. חברת טויוטה ידועה בשלל רכביה המשוכללים והחזקים שמתאימים לצרכיו של כל חובב רכבים ממוצע, או מקצועי.
מתי משתלם לקנות רכב בטרייד אין? / אלכס בונר
שיטת טרייד אין היא שיטה המרה מקובלת בשנים האחרונות. באמצעות טרייד אין ניתן להמיר את הרכב הישן בחדש בקלות ובמחירים מוזלים יחסית. אך, חשוב לדעת מתי משתלם לקנות רכב בטרייד אין ומתי פחות.
קלנועית – לשיפור באיכות החיים / רוני מיכאל
קלנועית היא כלי רכב בטוח, קל לשימוש וידידותי לסביבה, שמגביר את הניידות והעצמאות של העושים בה שימוש. במאמר זה נסקור מי עשוי להפיק רווח מהשימוש בקלנועיות, ועל מה כדאי לשים דגש בקניית קלנועית
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים