מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

קידום אתרים בגוגל

גורמים המשפיעים על קידום אתרים בגוגל

/ מושיקו ברכה
גורמים המשפיעים על קידום אתרים בגוגל
ידוע כי קידום אתרים בגוגל הינו עסק בפני עצמו ומאז הקמת גוגל ועד היום צצו חברות קידום אתרים כפטריות אחרי הגשם. וכיום זה כבר ברור כי מי שממוקם בעמוד הראשון בגוגל יקבל תנועה גבוהה יותר באתר מאשר כאלה שלא עברו תהליך של קידום אתרים בגוגל או במנועי החיפוש האחרים ע"י חברה מקצועית.
לאלגוריתם של גוגל יש קריטריונים לקביעה איזה אתר יותר רלוונטי למילת החיפוש הספציפית, אך את הקריטריונים האלה גוגל מעדיפה לשמור לעצמה, ומספקת לחברות קידום אתרים למיניהם רק טיפים מעורפלים.
כל התהליך של קידום אתרים בגוגל נעשה ע"י השערות בלבד וניסוי וטעייה.

להלן מספר גורמים המשפיעים על תהליך קידום אתרים בגוגל - גורמים ממוקדי מילות מפתח:
1. שימוש במילת המפתח בtitle העמוד, קריטריון זה חשוב מאוד לקידום בגוגל ניתן לראות כי כמעט בכל אתר שממוקדם גבוה בתוצאות האורגניות של גוגל כי מילת החיפוש מופיע הtitle העמוד.
2. שילוב מילת המפתח כתגית H1,H2,H3 לתגיות אילו גוגל מייחס משמעות רבה לכן רצוי מאוד להוסיף את מילת המפתח בהן.
3. שימוש במילת המפתח בתוך טקסט באחוזי צפיפות בין 3-6. גוגל מזהה כאשר מדובר באחוזי צפיפות גבוהים מידי כפעולת קידום אתרים לא חוקית.
4. שימוש מילת המפתח בתוך טקסט בצורה מובלטת או נטויה.
5. הכנסת מילת המפתח ב50-100 המילים הראשונות בעמוד.
6. שימוש במילת המפתח כקישור פנימי לעמוד בתוך האתר עצמו.
7. מילת המפתח כשם הדומיין לדוג' www.keyword.co.il כיום ניתן אפילו לקנות דומיין עם מילת מפתח בעברית.
8. שימוש במילת המפתח כשם עמוד הURL לדוג' - domain.com/folder/keyword.html
9. מילת המפתח כתגית Alt של תמונה. גוגל לא מצליח לקורא תמונה אך הוא קורא את התגית שלה לכן חשוב שהתגית תהיה עם מילת המפתח.
10. שימוש במילת המפתח כקישור חיצוני בתוך טקסט באתר.
11. קבלת קישורים מאתרים בעלי דירוג PR גבוה ובעלי מהימנות גבוהה - כמובן שהקישור אמור להיות עם מילת המפתח לדוג', אם אתרכם עוסק בקידום אתרים ומילת המפתח היא קידום בגוגל אז הקישור מהאתר צריך להיות "קידום בגוגל" ולא שם האתר שלכם או שם החברה.
ישנם עוד המון קריטריונים המשפיעים על דירוג האתר בגוגל, ואת הקריטריונים האלה חברות קידום אתרים מנסות לגלות יום יום שעה שעה לכן קידום אתר בגוגל צריך להיעשות על ידי מקצוען בכדי למצוא את אתרכם בצורה הטובה ביותר ולגרום לגולשים ממוקדים למצוא אתכם ולכם לספק את השירות שאתם מציעים ליותר אנשים.
מושיקו ברכה
מקים חברת pgn לבניית אפליקציות web מורכבות, בניית אתרים דינמיים, קידום אתרים ומיתוג ברשת החברתית פייסבוק.
pgn
בניית אפליקציות web מורכבות, בניית אתרים דינמיים וקידום אתרים במנועי חיפוש וכן מיתוג עסקים בפייסבוק ע"י הקמת דפי מעריצים מעוצבים.
0775644210
קישור לאתר
אינטרנט - קידום אתרים
תאריך: 22/8/2010
תגיות:   קידום אתרים בגוגל    קידום אתרים    קידום אתר    קידום באינטרנט   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום אינטרנט - קידום אתרים

קידום אתרים בגוגל- זה הזמן הנכון להתחיל להיכנס לתחום, במידה ואתה מתאים / מרטין בוקסדורף
בדרך כלל כאשר כותבים מאמרים על קידום אתרים, מה שניתן לראות זה מדריכים שבאים להסביר איך מקדמים אתר אינטרנט ואיך צריך לבחור חברה לקידום אתרים. הנושא הזה הוא מאוד חשוב. אבל היום אני רוצה לדבר על משהו קצת
קידום אתרים בישראל וקידום אתרים בחו"ל - הבדלים עיקריים / עמי חורי
קידום אתרים באינטרנט הינה עבודה לא פשוטה, עבור מקדמי אתרים רבים בארץ ובחו"ל נדרשת עבודה מאומצת על מנת לקדם אתר ולהגיע לחשיפה מקסימלית בתוצאותיהם של מנועי החיפוש תחת הביטויים הרצויים.
קידום אתרים חינמי בגוגל / אבי קולמן
קידום אתרים בשלושה צעדים חינמיים הכוללים פרסום מאמרים,פרסום קישורים,החלפת קישורים
קידום בגוגל: הכרח מודרני / אביב יועצים
מי שמומחה בתחום קידום בגוגל ידע איך להקים לך אתר המשקף את העסק שלך, ואיך להציב אותו לאורך זמן במקום ראשון במנוע החיפוש גוגל. במילים אחרות רייטינג לטווח ארוך, ולא כזה שיצנח באותה מהירות בה עלה.
קידום אתרים: זה לא פשוט להיות ראשון / אביב יועצים
בניגוד למה שאנשים רבים חושבים קידום בגוגל מתנהל לפי חוקים, יש קודים של עשה ואל תעשה ויש גורמים המפקחים על כל נושא ההתנהלות בגוגל.
קידום בגוגל ותורת המשחקים / אביב יועצים
נדמה שכבר התרגלנו לעניין וקשה לנו לדמיין עולם אחר. נדמה שאנחנו כבר לא זוכרים איך נראה עולם האינטרנט לפני שמנועי החיפוש התפתחו ולפני שגוגל השתלט על השוק. נדמה ששכחנו איך חיינו בעולם שבו אין קידום בגוגל
קידום בגוגל: מה מתאים למה? / אביב יועצים
הטכניקות השונות שבהן נעשה שימוש לצורכי קידום בגוגל הינן בעלות רמות יעילות שונות. אחד הדברים שקובעים את רמת היעילות של הטכניקות השונות היא ההתאמה שלהן לאתר המקודם מצד אחד ולמטרות הקידום מצד שני.
קידום בגוגל: מצא את המטמון / אביב יועצים
כיום, גוגל הוא מנוע החיפוש הנפוץ ביותר בארץ ובעולם, והוא מרכז כ- 60% מכלל החיפושים באינטרנט. לכן- אם בבעלותך אתר אינטרנט, או שאתה מקדם מוצר או שירות מסויימים, חשוב שתדע- "אם אתה לא שם- אתה לא קיים!".
קידום בגוגל: חפשו אותי / אביב יועצים
ישנם מספר רעיונות בסיסיים אשר אם תשכילו להפנים אותם- תוכלו להבין את הרעיון הכללי של קידום בגוגל. נתמקד כעת בשניים מהם: מנועי חיפוש ואסטרטגיות להוצאת קישוריות (לינקים).
קידום אתרים באמצעות פורומים / קרן כהן
קידום אתרים באמצעות פורומים כאשר הוא נעשה באופן מקצועי יכול להוות עוד כלי מצוין לשיווק וקידום אתרים.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים