מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

סדנאות למנהלים

סדנאות למנהלים

/ אמיר כהן
סדנאות למנהלים
בעולם דינאמי שמשנה מרגע לרגע מנהל טוב הוא מנהל שלא מפסיק ללמוד אף פעם.
עולם הניהול והשיווק הוא עולם שלעולם אינו קופא על השמרים. בכל רגע מתחרים חדשים מתחילים לפעול, מוצרים חדשים יוצאים לשוק וטכניקות ניהול מתקדמות מפותחות ללא הרף. בגלל המהירות של השינויים תואר ראשון במנהל עסקים ואפילו תואר שני בתחום כבר ממש לא מספיקים על מנת להשאיר את המנהל מעודכן בכל ההתרחשויות ובכל הטכניקות החדשות שיובילו את העסק להצלחה.
 
בין הסדנאות למנהלים המבוקשות ביותר תוכלו למצוא סדנאות חד יומיות העוסקות בשיווק, ניהול משאבי אנוש וניהול כספים. מדובר בסדנאות קצרות שלא אמורות להפוך את המנהל למומחה בתחום אך בהחלט אמורות לפתוח לו צוהר אל עולם התוכן שבו הן עוסקות.
על כמה מהסדנאות הפופולאריות ביותר, בכתבה הבאה: 
 
סדנאות מנהלים  להשכלה כללית
אמנם רוב הסדנאות למנהלים עוסקות כאמור בתחומים ניהוליים מובהקים כמו שיווק, הנעת עובדים לפעולה, ניהול כספים וכיוצא באלו, אולם גישות ניהוליות מתקדמות מהשנים האחרונות טוענות שמנהלים טובים אמורים להבין בקשת רחבה של נושאים על מנת להצליח בתפקידם וכיום אין זה מחזה נדיר לראות סדנאות מנהלים ללימודי רפואה משלימה או אפילו סדנאות רוחניות כאלו ואחרות. יש כאלו שיאמרו שמדובר בקוריוז או באופנה חולפת אבל קשה למצוא הסתייגויות להרחבת אופקים באשר היא. על כל פנים, כמובן שלא מדובר בסדנאות מנהלים קלאסיות, כלומר בסדנאות כאלו שבאמת תורמות לניהול העסק.
 
סדנאות מעשיות
סדנאות למנהלים התורמות לניהול העסק הן מטבע הדברים פופולאריות הרבה יותר.
אחת הסדנאות הפופולריות ביותר בשנים האחרונות היא הסדנא לקידום אתרים.

מסובר בסמינר בן מספר שעות שחושף את המנהל לעולם התוכן המרתק של השיווק באינטרנט ומסייע לו לעבוד באופן מיטבי מול בעלי המקצוע בתחום. עוד סדנא פופולארית שתוכלו למוא היא הסדנא לדיבור בפני קהל – קשה למצוא היום מנהל בכיר שלא השתף אף פעם באחת מהסדנאות לדיבור בפני קהל, זוהי תכונה נרכשת שתורמת רבות לתפקודו של המנהל בארגון ומכאן מגיעה הפופולאריות הרבה שלה. לא פחות חשובה, אם כי מעט פחות פופולארית היא הסדנא לניהול כספים בארגונים, סדנא שבה נחשפים המנהלים לניהול כספים תקין ולומדים איך להפוך עסק שנמצא במצוקת מזומנים לעסק מצליח ומשגשג.
 
 
 
 
אמיר כהן
שמי אמיר כהן עוסק בקידום עסקים במדיות חברתיות ובגוגל.
שמי אמיר כהן,עצמאי, עוסק בקידום אורגני וכן בקידום אתרים ברשתות חברתיות. כמו כן, עורך סרטונים שיווקיים.
Kadem O.T
תל אביב
0544-960014
153-544-960014
קישור לאתר
הודעות לעיתונות - עסקים
תאריך: 17/8/2010
תגיות:   סדנאות למנהלים   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום הודעות לעיתונות - עסקים

סדנאות למנהלים / אמיר כהן
בעולם דינאמי שמשנה מרגע לרגע מנהל טוב הוא מנהל שלא מפסיק ללמוד אף פעם. עולם הניהול והשיווק הוא עולם שלעולם אינו קופא על השמרים.
מנוע החיפוש המשרות העולמי Careerjet משיק אתר חדש בישראל / francesca traverso
מנוע החיפוש המשרות העולמי Careerjet משיק אתר חדש בישראל
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים