מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

פיתוח אתרים

תהליך פיתוח אתרים, טיפים לבחירת חברת פיתוח אתרים טובה

/ מושיקו ברכה
כל עסק בכל נושא, הצלחתו מתבססת על ניהול נכון של העסק החל מהיסוד וצמיחתו על שורשיו האיתנים. כך גם בעולם האינטרנט כאשר אנו רוצים לחפש חברת פיתוח אתרים כדי שתבנה לנו את האתר לעסק החדש, חשוב שתהיה זו חברה אמינה והכי חשוב מקצועית ומיומנת. פיתוח אתרים הינו נושא שדרוש בו תכנון רב וידע בהקמת האתר מהבסיס כך שיתאים לקריאה נכונה ומהירה של מנועי החיפוש )אופטימיזציה), עיצוב מושך אשר יגרום ללקוח הפוטנציאלי להישאר באתר כמה שיותר ובסופו של דבר לבצע את הפעולה שרצינו וכמובן רישות נכון של האתר במקומות שונים ברשת על מנת לקבל חשיפה ותעבורה כמה שיותר גדולה.
את כל הדברים האילו חברת פיתוח אתרים צריכה לדעת לעשות ללא כל בעיה ובמקצועיות רבה.

לאחרונה עם כניסת הרשתות החברתיות לחיינו והתפתחות האינטרנט, אחד האפקטים הדומיננטיים ביותר הוא מציאה מיידית ובזמן אמת של כל אינפורמציה שנחפש.
בעבר כשלא היה את גוגל או Facebook היינו נדרשים לחפש באינדקסים שונים עד שמצאנו את מבוקשינו אם בכלל, והאם החברה שמצאנו היא האטרקטיבית ביותר?

כיום חיפוש ולו הקצר ביותר בגוגל פורש לפנינו אלפי ספקים וחברות מהארץ ומהעולם. מהפכה זו מצריכה את בעלי העסקים לפנות לחברת פיתוח אתרים על מנת להיות שם בכל זמן שהלקוחות הפוטנציאלים מחפשים את השירותים שלהם. עם קידום אתרים נכון וחברת פיתוח אתרים מקצועית התנופה שנותן האינטרנט לעסק אפילו הקטן ביותר היא עצומה. לעיתים החנות עצמה הינה קטנה ביותר ולא מושקעת אך האתר של החנות עבר תהליך קידום אתרים ופיתוח אתרים כל כך טוב עד כדי שהוא מכניס לחנות עשרות אלפי שקלים בחודש.

תהליך פיתוח אתרים :

פיתוח אתרים בנוי ממספר שלבים:

אפיון והגדרת מטרת האתר

אפיון האתר הוא שלב מקדים ביותר לפני פיתוח אתר יש לאפינו בצורה המעמיקה ביותר - קהל היעד, מבנה האתר, סוגי המודולים והפיצ'רים בתוכו, סוגי הדפים והתוכן בתוך האתר.
נציג חברת פיתוח אתרים מקצועית בדרך כלל ישב עם האחראים על פיתוח האתר ויעזור באפיון האתר.
כאשר לקוח מגיע לחברת פיתוח אתרים הוא לרוב יופתע מכמות האפשרויות והרעיונות שיש כדי להפוך את האתר שלו לייחודי ואטרקטיבי.

עיצוב אתר והתאמה לאופי החברה

עיצוב האתר הוא תחום בעל השפעה רבה להצלחת האתר, רושם ראשוני הוא מרכיב מכריע להישארות הגולש באתר או לא, לכן רושם ראשוני מוטעה עלול להבריח לקוחות פוטנציאלים. לעומת זאת עיצוב אתר בצורה ייחודית ומושכת יתן ללקוח רצון להישאר ואף לחזור אליו בעתיד.
כשניגשים לעבודה על עיצוב האתר יש לבחון את אופי החברה וכן את אופי קהל היעד, קהל צעיר יקבל עיצוב שונה מקהל יעד בוגר יותר.
עיצוב האתר הינו הפנים של העסק שלך אין להתפשר עליו!

פיתוח אתר והתאמת מערכת

מערכת ניהול תוכן דינמית צריכה להתאים לצורכי מנהל האתר והאדם אשר יעבוד עליו ויעדכן אותו. מערכת ניהול תוכן טובה תתן יתרון משמעותי לדרך בה ינוהל האתר.
לכל אתר יש דרישות אחרות ולכן המערכת, כמובן, צריכה להתאים לצורכי האתר ולתת למנהל האתר את היכולת לשנות כל גורם באתר בכל זמן נתון.

עריכת תוכן

לתוכן האתר השפעה חשובה על האתר והוא זה שיגרום בסופו של דבר לגולש להפוך ללקוח, האופן בו יוכנס התוכן לאתר יש חשיבות גבוהה לקידום האתר במנועי החיפוש. כמו כן גם המלל עצמו משפיע, שכן חשוב להכניס את מילות המפתח בצורה אלגנטית, וכן ליצור מלל מעניין וברור!
כמובן שגם כאשר אנו מעלים תמונה לאתרינו חשוב לדעת את הגודל המתאים, את המשקל המתאים וכן להתאימה למקום נכון באתר. את כל זה עושה חברת פיתוח אתרים מאחורי הקלעים ומנהל האתר במערכת ניהול התוכן.

העלאת האתר לרשת ורישום למנועי חיפוש - קידום אתרים

חברת פיתוח אתרים סיימה לעבוד על האתר ויצא לנו אתר בעל עיצוב מדהים ומושך מלל קריא ומעניין ומערכת ניהול מושלמת המקלה על כל תהליך ניהול האתר.
אתר כזה כמה יפה ומתקדם שלא יהיה סופו להיות בעל מספר מצומצם של גולשים יומיים אם לא יעבור תהליך אינטנסיבי של קידום אתרים.
הפעולה הראשונה שלנו בקידום אתרים היא רישום האתר לאינדקסים ומנועי חיפוש רבים ככל האפשר על מנת להביא את האתר שלנו למקום אידיאלי במנוע החיפוש במילים רלוונטיות בעלות חיפושים רבים.
קידום אתרים הינו תהליך הדורש זמן וסבלנות רבה וכן ידע רב בנושא. לכן לא כדאי לעשות זאת לבד או על ידי מדריכים כיוון שזה יכול רק להזין, אני הייתי ממליץ תמיד לפנות לחברה מקצועית לקידום אתרים שתצעיד את האתר שלכם לראש תוצאות החיפוש בגוגל.

 
מושיקו ברכה
מקים חברת pgn לבניית אפליקציות web מורכבות, בניית אתרים דינמיים, קידום אתרים ומיתוג ברשת החברתית פייסבוק.
pgn
בניית אפליקציות web מורכבות, בניית אתרים דינמיים וקידום אתרים במנועי חיפוש וכן מיתוג עסקים בפייסבוק ע"י הקמת דפי מעריצים מעוצבים.
פ"ת
0775644210
קישור לאתר
אינטרנט - בניית אתרים
תאריך: 17/8/2010
תגיות:   פיתוח אתרים    פיתוח אתר    חברה לפיתוח אתרים    חברת פיתוח אתרים    בניית אתרים    קידום אתרים   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום אינטרנט - בניית אתרים

לשדרג את האתר שלכם / קרן כהן
במידה ויש לכם אתר אינטרנט פעיל או שאת מתעתדים להקים אתר בזמן הקרוב חשוב מאוד לתכנן את ההקמה בקפידה ולדון באלמנטים השונים בצורה מעמיקה. שימושיות באתר אינטרנט היא אחד התחומים החשובים ביותר וחובה להשקיע
בניית אתר באמצעות מערכות ניהול תוכן. / קרן כהן
אין זה משנה איזה אתר החלטת לבנות, כל האתרים שישנם נתמכים על ידי מערכת ניהול תוכן. בחירת עיצוב אתרים יכולה לעשות על ידי כמה דרכים כמו למשל: גרפיקאי שמתמחה בבנייה מסוג בניית אתר.
בניית אתרים תדמיתיים – לגרום לעסק שלך להצליח / קרן כהן
ישנם ארבעה שלבים עיקריים שהופכים בניית אתר לאתר מצליח והם: התאמת האתר והתאמת מערכת ניהול האתר למנועי החיפוש השונים ובעיקר למנוע החיפוש העיקרי גוגל, עיצוב האתר על ידי טובי מעצבי האתרים, בניית אתר על פי
האם שם האתר שלך מוגן ? / קרן כהן
אם יש לכם אתר אינטרנט בעל שם ייחודי אשר רכשתם מאחת החברות המתמחות ברישום דומיינים חשוב מאוד לזכור לעדכן את הרישום לפני שיפקע התוקף והשם יהיה חשוף להשתלטות מצד גורמים מתחרים. שם אתר חשוף פעמים רבות לר
קידום אתרים במנועי חיפוש – מילים במילים / לילך כהן
כיום, כשיש בערך שני מיליארד אתרי אינטרנט ומספרם הולך ועולה בקצב מסחרר, יהיה מדויק יותר לומר: "אם הם יצליחו למצוא את האתר, אולי הם יכנסו אליו לרגע".
בניית אתר תדמית לעסק / דקל כהן
אתר אינטרנט תדמית לעסק, האם זה כדאי ? למה להשקיע אנרגיות וזמן על אתר והאם זה בסופו של דבר משתלם?
איפיון אתרים בעת פיתוח ייעודי / קרן כהן
תהליך איפיון אתר הוא התהליך הבסיסי עליו מושתת כל אתר באינטרנט ובמיוחד אתרים אשר דורש פיתוחים ייעודיים אשר תפורים ללקוח ( Custom Made ). בעת תהליך איפיון האתר נגדיר את מטרות האתר, ננתח את קהל היעד שלו
מיני אתרים - מה תפקידם ואיך לבנות אותם? / קרן כהן
אין גבול לשינויים והחידושים ברשת האינטרנט. זה התחיל מאתרי תדמית קטנים, המשיך באתרי סחר אלקטרוני שמנהלים מכירות מוצרים אונליין, עבר לפלטפורמות תוכן גולשים באמצעות אתרי בלוגים , משם לבניית רשתות חברתיות
הקמה ובניית אתרי אינטרנט / תומר עזרא
בניית אתר אינטרנט משמש להצגת מידע ראשוני אודות פעילות העסק, מוצרים או שירותים אותם מציע העסק, אופי העסק, היסטוריה של העסק ועוד.
עיצות לבניית אתר אינטרנט טוב / תומר עזרא
המעצבים מציעים ללקוח מספר דוגמאות לבחירה. לפעמים הלקוח בוחר מספר רכיבים מהדוגמאות המוצעות ולאחר מכן מאשר את הדגם הסופי של העיצוב.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים