מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

לוגו טוב

מהו לוגו טוב והקשר שלו להצלחה שלך

/ רונית מוסקוביץ
עיצוב גרפי חכם פותח לך דלת להצלחה!
מה הדבר הראשון שלקוח פוטנציאלי רואה כשהוא מקבל את כרטיס הביקור שלך?
מה הוא חושב עליך?
איך אתה יכול לשלוט בכך שיחשוב עליך טובות מבלי שתינתן לך ההזדמנות לומר לו מי אתה, מה איכויות העבודה שאתה עושה ולמה כדאי לו לעבוד איתך?

הלוגו שלך!
אותו סמל קטן, קובע רבות מה יחשבו עליך ואם תמשך התקשורת ביניכם!
הלוגו שלך הוא המייצג אותך!
לפני שמכירים אותך, לפני שמספיקים להתרשם ממך, רואים את הלוגו.
אתה צריך להחליט מה אתה רוצה שיחשבו עליך: שאתה חובבני, לא מקצועי, עושה את עבודתך כלאחר יד, מסתפק במועט?
או שאתה מקצוען אמיתי, שאפשר לסמוך עליו שישים לב לכל הדקויות, בעל דימוי עצמי גבוה ואחד שיתן את השירות הכי אמין וטוב שניתן לקבל?

הדברים הללו עוברים בעיצוב הלוגו שלך!

לוגו טוב צריך לתת פתרונות רבים.
הנה אחדים מהם:
לאפיין ולמתג את העסק,
לגרום לייחוד ובידול העסק,
להיות מקורי,
להיות תמציתי (בעזרת סמל קטן צריך להביע הרבה),
צריך להתאים לכרטיס ביקור וגם לשלט,
להיות אסתטי,
ליצור תחושה נעימה.

למרות שנראה שעיצוב הלוגו הוא שלב שניתן לדלג עליו, וישנם עסקים רבים שעושים זאת או מוצאים תחליפים זולים לכך (כמו לתת לקרוב משפחה צעיר שישמח להתנסות בעיצוב לוגו), אין תחליף ללוגו העשוי כהלכה. הלקוחות הפוטנציאלים שלך, יודעים לזהות לוגו איכותי גם אם אין להם ידע בעיצוב. בדיוק כמו שאתה יודע ליהנות מארוחה מיוחדת, גם אם אינך יודע להכין אותה.

הלקוחות הפוטנציאלים שלך מיד מקטלגים אותך, בצורה אינטואיטיבית בהתאם ללוגו ולכרטיס הביקור שלך, בליגת המקצוענים או עם כל השאר...

עיצוב לוגו נכון עושה עבורך יחסי ציבור טובים ועובד בשבילך בלי הפסקה לאורך כל שנות פעילותך.

אז זה הזמן לשאול את עצמך: מה אתה רוצה שיחשבו עליך???

בהצלחה,
מיכל טלר
סטודיו ממצ'יק לעיצוב גרפי

קבלו יעוץ אישי חינם בנוגע לעיצוב לוגו לעסק שלכם.
לקביעת פגישה צלצלו 03-5514327

 
רונית מוסקוביץ
נו ליצור עיצוב גרפי נקי וברור שמעביר בצורה הטובה ביותר את המסר של הלקוח, לקהל שהגדיר ומשיג את המטרות שהציב! הערכים בזכותם אנחנו גדלים מקצוענות בעבודה אתיקה מקצועית שירות בשפע מחירים הוגנים
נו ליצור עיצוב גרפי נקי וברור שמעביר בצורה הטובה ביותר את המסר של הלקוח, לקהל שהגדיר ומשיג את המטרות שהציב! הערכים בזכותם אנחנו גדלים מקצוענות בעבודה אתיקה מקצועית שירות בשפע מחירים הוגנים
ממצ'יק
נו ליצור עיצוב גרפי נקי וברור שמעביר בצורה הטובה ביותר את המסר של הלקוח, לקהל שהגדיר ומשיג את המטרות שהציב! הערכים בזכותם אנחנו גדלים מקצוענות בעבודה אתיקה מקצועית שירות בשפע מחירים הוגנים
לנדאו 3
חולון
03-5514327
קישור לאתר
עסקים - מיתוג
תאריך: 12/8/2010
תגיות:   לוגו    מיתוג    שיווק    מיכל    טלר    ממצ'יק    פרסום   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום עסקים - מיתוג

כובעים עם לוגו / LoadSEO SEO
כובעים עם לוגו הם דרך מצוינת לפרסם את המותג שלנו. ישנה אפשרות להדפיס מגוון גדול של סוגי כובעים. לכל אירוע יש את הכובע המתאים לו וההתאמה היא חשובה מאוד.
שוקולד עם לוגו / LoadSEO SEO
הקמתם עסק בעמל רב, דיברתם, אמרתם, הזמנתם ו- אתם לא מקוריים, אז איך בכול זאת? שוקולד עם לוגו יספק את הסחורה ויתן הפתעה נעימה ובעיקר טעימה למוזמנים שלכם.
הדפסה על חולצות חיפה / LoadSEO SEO
כל ארגון שרואה לנכון לעשות אקט שיווקי ומיתוגי יכול להשתמש במוצרי פרסום מסויימים ויחודיים כגון הדפסה על חולצות. חיפה היא מקום נהדר עם שפע בעלי עסקים מצליחים.
הדפסה על חולצות תל אביב / LoadSEO SEO
לכל ארגון ששוקל לעשות אירוע מומלץ לשקול שימוש במוצרי פרסום. אחד ממוצרי הפרסום הללו הוא הדפסה על חולצות. תל אביב, עיר שיש בה הכל מציעה מקומות רבים וטובים בהם נוכל לעשות הדפסה על חולצות
הדפסה על חולצות בירושלים / LoadSEO SEO
בהרבה מקומות תוכלו למצוא מוצרי פרסום רבים וטובים לעסק כגון הדפסה על חולצות. בירושלים תוכלו למצוא את מיטב במקומות להדפסה לצורך פרסום או עבור אירועים מיוחדים.
הדפסה על חולצות רמת גן / LoadSEO SEO
ישנם מקומות רבים בהם תוכלו לעשות הדפסה על חולצות. רמת גן ידוע במבחר המקומות שהם ניתן לעשות זאת. חברות רבות בעיר מציעות לכם מגוון של חולצות מודפסות, במבחר של צבעים ואפשרויות במסגרת הדפסה על חולצות.
מוצרי פרסום וקידום מכירות / LoadSEO SEO
מוצרי פרסום וקידום מכירות הם כלי שיווק ושימור לקוח. אומנם, לא די בחלוקת מוצרי פרסום וקידום מכירות בלבד. כדי להיות יעילים צריך לדעת מה לתת ולמי לתת...
מוצרי פרסום לקידום מכירות / LoadSEO SEO
יש לכם עסק משגשג, מוצר שאתם מאמינים בו, העובדים שלכם הם העובדים הטובים ביותר והם נותנים את השירות הכי טוב שאפשר לתת. יש לכם לקוחות קבועים ובכל בוקר מול המראה את שואלים את עצמכם אז למה הכול תקוע?
מתנות לעובדים לפסח / LoadSEO SEO
מתנות לעובדים לפסח הן כבר מזמן לא רק מתנה, הן הצהרה. הצהרה שלכם כלפי העובדים שלכם עד כמה אתם מעריכים אותם, ועד כמה אתם מעריכים את העסק שלכם.
מוצרי פרסום ושיווק / LoadSEO SEO
המוצרי פרסום ושיווק, הם כרטיס ביקור שימושי. הם יכולים להגיע באיזו צורה שתבחרו. מחזיק מפתחות, דיסק און-קי, ציוד משרדי, ציוד פנאי, גאג'טים וכל חפץ שתרצו להעניק ללקוחות שלכם.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים