מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

פולדרים

פולדרים

/ אסף שטרן
פולדרים ובזול: www.folderim.co.il
 
איך ניתן להגיע לפגישה עסקית ולהצליח ליצור רושם ראשוני ברמה גבוהה ומקצועיות?

אם חשוב לך ליצור מפגש עסקי מרשים ופותח דלתות. אם אתה מעוניין שהפגישה תהיה מועילה ותאפשר את ההתקשרות העסקית שלשמה נפגשתם: אתה חייב פולדר!

לאחר היכרות ראשונית בפגישה - תציג ללקוח את הפולדר: פולדר מעוצב ובהדפסה איכותית, שיצליח לייצג את החברה שלך בצורה הטובה ביותר.

הפולדר הוא מעטפת חזותית ברוח החברה, משולב עם כיס אחד או שניים ואפילו עם אופציה לחלון לכרטיס ביקור. על הפולדר נדפיס רק אינפורמציה קבועה, כמו: לוגו החברה, סלוגן, אתר האינטרנט, כתובות וטלפונים – כך תוכל לעשות שימוש בפולדרים למטרות נוספות.

בתוך הפולדר תוכל להכניס את כל המידע ללקוח: פרופיל חברה, דף מוצר, תוכנית עסקית, הצעת מחיר או כל מידע נוסף. את כל המידע הזה ניתן להפיק ולעדכן כפרוספקט, דפי A4 מעוצבים ובגודל תואם שייכנס לכיס הפולדר בנוחות.

 
כעת, רק נשאר לנו לאחל לך בהצלחה בסגירת העסקה !...
 
אתר www.folderim.co.il פותח בפניך את כל עולם הפולדרים באתר אחד: פולדרים כיס אחד, פולדרים עם שני כיסים, פולדרים עם חלון לכרטיס ביקור, פולדרים עם/בלי למינציה, פולדרים עם לקה סלקטיבית... כל הפולדרים במחירים זולים הדפסה מקצועית!
 
בקיצור, מחפש פולדרים ? הגעת למקום הנכון.l
 
אסף שטרן
גרפיקאי ברמת גן.
גרפיקאי ברמת גן.
פולדרים ובזול
בית דפוס להפקת פולדרים מכל הסוגים.
השר משה 28
רמת גן
0544659780
15336781762
קישור לאתר
עסקים - שיווק ופרסום
תאריך: 10/8/2010
תגיות:   פולדר    פולדרים    עסקים    עסק    ציוד משרדי   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום עסקים - שיווק ופרסום

שילוט במודיעין / לילך כהן
ם עסק חדש, אתם צריכים שילוט שיאמר לעוברים ושבים שהעסק שלכם נמצא במקום. זהו אמצעי הפרסום הזמין ביותר, אם הוא מבוצע נכון. אז איך בוחרים שילוט במודיעין מהם סוגי השלטים הקיימים? כל התשובות במאמר שלפניכם.
כרטיסי ביקור- לא רק לעסקים / מרטין בוקסדורף
נכון, כולנו מכירים את כרטיסי הביקור כעניין עסקי נטו, אך ידעתם שבמדינות אחרות כאשר פוגשים בחורה בבר, נותנים לה כרטיס ביקור?
דפוס חשוב: הזמנות לאירוע / אביב יועצים
בדרך כלל אנו באים במגע עם בית דפוס כחלק מההכנות של אירוע מרגש בחיינו: חתונה, ברית או בריתה, בת מצווה או בר מצווה. באירוע זה אנו רוצים לשלוח הזמנות אישיות ומיוחדות.
דפוס מול אינטרנט / אביב יועצים
עם התפתחות האינטרנט החלו להישמע חששות באשר לעתידם של מוצרי דפוס: הפרסום בדפוס, דפוס העיתונים והספרים, עתיד בית דפוס ועוד. במאמר זה ננסה לבחון האם החששות מוצדקות.
דפוס ומוצריו שכל עצמאי צריך / אביב יועצים
עכשיו אחרי שהקמת את העסק, נרשמת כחוק ושיווקת את עצמך, הלקוחות מתחילים לזרום וכדאי שתפנה לבית דפוס ותדפיס כמה מוצרי דפוס משרדיים.
דפוס: החשיבות של מוצרי דפוס לעסק שלך / אביב יועצים
עולם העסקים נאלץ בשנים האחרונות להתמודד עם המדיה הדיגיטאלית. אך מחוץ לרשת האינטרנטית עדיין ממשיכים העסקים להתבצע בצורה דומה מאד לשיטה הישנה ועדיין יש חשיבות לדברי דפוס הנושאים את שם העסק.
דפוס: הפצת פליירים בדפוס- האם זה עובד? / אביב יועצים
אנשים אולי מקטרים כשדוחפים לידיהם דברי דפוס, אבל האמת היא שאחוז מאד גבוה מהם בוחנים את הפלייר ואת דבר הדפוס, מתוודעים לשם העסק ובודקים האם הפלייר רלוונטי עבורם.
מוצרי קד"מ ככלי למיתוג ולהעצמת המותג בקרב הלקוחות / טקסס מוצרי פרסום ומתנות עם לוגו
מוצרי קידום מכירות ממותגים במותג ופרסום שלכם , הם כלי שיווקי רב עוצמה לחיזוק המותג שלכם ולהעצמת המיצוב העסקי בקרב לקוחתכם במאמר זה נסקור על היתרונות ועל הדרכים להפקת המוצר קד"מ הטוב ביותר
שינויים חריפים בתחומי הדפוס והאלומיניום- האינטרנט מוריד מחירים / מרטין בוקסדורף
הפרסום באינטרנט הוריד את רמות המחירים בכל התחומים הקיימים אצל בעלי מקצוע ובעלי עסקים בכלל. איך נתח הרווחים יורד בגלל האינטרנט
דפוס: מבט מבפנים / אביב יועצים
יש הרבה מעצבי דפוס שעובדים כפרילנסרים בנוסף לעבודתם כשכירים, והם חוו על בשרם מגוון של לקוחות. מעצבים בדרך כלל רואים את עצמם כאומנים, ולכן הם לא יסכימו לכל בקשה של לקוח.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים