מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

שף

שף

/ אורי פנג

 

שף

כאשר מעוניינים להיכנס לתחום הקולינארי ברצינות חשוב מאוד לשוחח עם מומחים בתחום. תחום הבישול הופך למבוקש יותר ויותר בשל העובדה שכולם מתעניינים ואוהבים לאכול שהרי זהו צורך בסיסי שלנו. חשוב לציין שתחום הבישול מתפתח בצעדי ענק גם בארץ.

סדנאות בישול

ניתן לראות יותר תוכניות בישול ופרשנויות על בישול בטלויזיה וכמו כן יותר סדנאות וקורסי בישול שנפתחים על בסיס קבוע. מעבר לכך חשוב לציין שסדנאות בישול תורמות רבות לידע הכללי של המתלמדים ורובן מתבצעות בחו"ל. משתתפים רבים בסדנאות הבישול יוצאים מהן עם ידע רב, אך חשוב לזכור שלא רק חשוב הידע התיאוריטי אלא גם הידע הפרקטי בתחום הקולינארי.

שיווק נכון בתחום הבישול

מעבר לכך יש לציין שהדרך להפוך לשף מקצועי וטוב כרוכה בקשיים רבים. בכדי להפוך לשף מקצועי יש צורך בהתמדה, נחישות, תרגול יומי של הפרקטיקה וכמובן שיווק עצמי המתבצע בצורה יעילה ונכונה כלומר לגרום ללקוחות להגיע לשף בגלל שיש לו שם טוב בתעשיית הבישול. כמובן כמו בכל תחום אחר גם קשרים נכונים עם האנשים הותיקים בתחום יכולים לפתוח דלתות רבות.
 
כפי שציינתי קודם לכן התחום הקולינארי התפתח רבות בשנים האחרונות ואחד מהמקומות שתופסים תאוצה רבה בתחום הוא המזרח הרחוק.

המזרח הרחוק בתחום הבישול

המזרח הרחוק בנוסף להיותו מקום בו מיצאים רטבים ותבלינים לכל העולם הוא גם מקום בו יש שפים מצויינים שמעבירים סדנאות למתלמדים בכל רחבי העולם. אנשים רבים הרוצים להתמקצע בתחום הבישול נוסעים למזרח הרחוק ועוברים הכשרות מיוחדות בתחום.
 
מעבר לכך הסדנאות מתאימות גם לשפים מקצועיים הרוצים להעשיר את הידע ולשפר את הידע המקצועי שכבר קיים להם. שף מקצועי יכול לבשל מגוון רחב של של מצרכים להגיע להישגים משובחים רק מבחינת היצירתות בתחום. צריך לזכור שבישול הוא לא רק מקצוע הוא גם אומנות בפני עצמה המצריכה יצירתיות רבה.  
 
אורי פנג
בחור נחמד שאוהב לקרוא המון מידע באינטרנט
אינטרנט
אוכל ומתכונים - בישול ואפיה
תאריך: 8/8/2010
תגיות:   שף   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום אוכל ומתכונים - בישול ואפיה

פעילויות בבצק סוכר / לילך כהן
לא תמיד אנו מקבלים הזדמנות לראות עד כמה אנו מקוריים ויצירתיים, ולכן ברגע שמגיעה הזדמנות שכזו צריך לקחת אותה בשתי ידיים. אם כבר לוקחים משהו בשתי ידיים, מדוע לא לקחת בצק סוכר
סדנאות עוגות מעוצבות / לילך כהן
כמעט כל מי שמביט בעוגות מעוצבות מתרשם בצורה עמוקה מיכולתו ומכישרונו של מי שעיצב אותן. לא אחת אנו יכולים לשמוע גם חלק ממשתפי מסיבת יום הולדת או אירוע אחר אומרים "הלוואי ואני הייתי יכול לעשות עוגה כזאת"
סדנא בבצק סוכר / לילך כהן
לא מעט אנשים עורכים אירועים בסדרי גודל שונים בביתם או במקומות סולידיים אחרים, והם מחפשים דרך להעשיר את האירוע בצורה מקורית ומיוחדת.
הפעלות בבצק סוכר / לילך כהן
תקים לעבוד איתו ולנסות ליצור ממנו מגוון דמויות משעשעות ומיוחדות, הוא בצק סוכר. בלא מעט מקומות ואירועים אנו רואים כיצד מי שמעוניין לשדרג את החוויה של המשתתפים נעזר ברעיון המצוין של הפעלות בבצק סוכר.
סדנאות בבצק סוכר / לילך כהן
מי שראה כיצד נהנים אלו המשתתפים במגוון של סדנאות בבצק סוכר מבין עד כמה ניתן להשתגע בצורה חיובית עם גוש בצק מרתק בין כפות הידיים.
הפעלה בבצק סוכר / לילך כהן
יש חוויות שאי אפשר לשכוח אותן. אנו תמיד מחפשים דברים מעניינים לעשות או דברים כאלו שיתאימו לאירועים מסוימים, ולכן אנו בודקים אפשרויות שונות ומגוונות להפעלות מרתקות.
שף / אורי פנג
מידע על העולם הקולינארי ותחום הבישול
ספרי בישול ומתכונים: מאפיסיוס עד המתכון הסודי של אבא / רענן רוגל
מה שנחשב לספר הבישול הראשון שיצא אי פעם, אם כי התנ"ך רצוף במתכונים (ולכך נתייחס בפעם אחרת), הוא אוסף מתכוני בישול מרומא הקדומה, שהוכתר בשם אפיסיוס (Apicius) על שמו ולזכרו של מי שהיה חובב החיים הטובים
עוגת יום הולדת מדהימה במחיר מצחיק / נעמי ברנשטיין
איזה ילד/ילדה אינם חולמים על עוגת יום הולדת מרהיבה אך לא תמיד אנו אוצים להשקיע מאות שקלים בפרוייקט-תמונות אכילות לעוגה הינן תמונות שניתן לאכול אותן.הלהיט החדש להכנת עוגות מרהיבות ואפילו זולות הזוכות ל
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים