מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

חיפוש עבודה

לחפש עבודה זו גם עבודה

/ job zone
חיפוש עבודה הוא עסק רציני ומחייב. כמה זמן ביום אתה מקדיש לשליחת קורות חיים למעסיקים, לשיחות טלפון עם חברות כוח אדם, לגלישה באתרי דרושים לסריקת לוחות הדרושים בעיתונים,
או לאנשים שאתה מקושר איתם שיכולים לעזור לך למצוא עבודה? חיפוש עבודה בימינו מצריך עבודת רגליים מהסוג הישן והטוב בשילוב עם חיפוש באינטרנט ויצירת קשרים עם האנשים הנכונים. נכון מאד, קשרים מקצועיים הם מהנכסים החשובים ביותר שלך בתקופה הזאת. עליך להשקיע זמן ומאמץ בטיפוח הקשר האנושי. שאל את עצמך, האם אתה מכיר באופן אישי אנשים בחברות בהן אתה מעוניין לעבוד? האם יש לך קולגות בתחום העיסוק המקצועי שלך, שאיתם תהיה מעוניין ליצור קשר כרגע? אפילו שכן שגר לידך, קרוב רחוק, ידידה של אשתך או אחד ההורים בגן של הילד שלך, אחדים מהם ודאי עובדים בחברות המגייסות עובדים ומתאימות לדרישותייך ולכן הקשר שלך עם כל אחד מהם יכול להיות פוטנציאלי וחשוב בתקופה זו בחייך. אל תהסס להרים טלפון ולדבר איתם אישית, או לקבוע פגישה לא מחייבת לצורך התייעצות וקבלת המלצות. תוכל להיעזר בחוות דעתם, או לנצל את קשריך איתם כדי לקדם את עצמך לעבר משרה חדשה.
חשוב שתזכור שבזמנים אלו של חיפוש עבודה עליך להשכיל לנצל כל הזדמנות לפגישה
. אם יש לך מכר שעובד בחברה שנראית לך מתאימה עבורך, צור עמו פגישה אישית עוד היום. בפגישה תן לו דף קורות חיים שלך, גרום לו לגלות עניין בתיק העבודות שברשותך או פתח שיחה על הרקורד המקצועי שלך. שאל אותו בצורה ברורה ולא מרומזת האם החברה שהוא עובד בה מחפשת עובדים. ייתכן שזה בדיוק המצב, והוא יוכל לנצל את קשריו כדי לארגן לך ראיון עבודה עם הבוס. ייתכן גם שהחברה אינה מחפשת עובדים כרגע, אך ברגע שיתפנה מקום הוא יוכל לקדם את שמך לרשימת המועמדים המועדפים שייפנו אליהם לפני כולם מכיוון שתהיה כחלק ממאגר קורות חיים איכותי המגיע ממקורבי הארגון ועובדיו.
תמיד חשוב לבדוק ולוודא שאתה שולח קורות חיים לאנשים הנכונים
. צור קשר מיידי עם מעסיקך הקודם כדי לקבל ממנו מכתב המלצה. באותה הזדמנות שאתה משוחח איתו ספר לו שאתה בחיפוש אחר עבודה חדשה, קבל את חוות דעתו והעבר לו במייל קורות חיים מעודכנים שלך. העזרה יכולה להגיע ממקומות לא צפויים ברגעים הכי מפתיעים, הבוס הקודם שלך אולי ישמח להציג אותך בפני שותפים עסקיים נוספים שלו שבדיוק מחפשים עובדים כרגע לחברה שלהם או למיזם חדש. כל אדם שאתה מכיר בתחום מהווה הזדמנות מקצועית עבורך, וכל הזדמנות שכזאת עליך לנצל בשתי ידיים.

כלי נוסף וחשוב שיישרת אותך בתהליך חיפוש עבודה הוא האינטרנט. בקר בלוחות דרושים ואתרי דרושים, צרף את כתובות האתרים לרשימת המועדפים שלך, חזור ובקר בהם באופן יומי, הירשם אליהם וקבל עדכונים לתיבת המייל שלך.חשיבות הולכת וגדלה ממלאים היום אתרי הרשתות החברתיות, לדוגמא פייסבוק, טוויטר, דה מרקר ועוד. אתרים אלו מאפשרים לך ליצור קשר עם מכרים וותיקים וקולגות מהעבר, עם מעסיקים פוטנציאליים, לקוחות קודמים ואנשים נוספים המהווים הזדמנות פז למציאת עבודה חדשה.
אל תחשוש מלמצוא את עצמך עסוק מעל הראש בתהליך חיפוש עבודה. זכור! לא יצאת לחופשה, אלא יצאת למשימה חשובה, ועליך להקדיש זמן ואנרגיה כדי להצליח במשימתך. נצל את ימיך הפנויים כדי לקדם את עצמך בכל הרשתות החברתיות. ספר לחבריך ברשת שאתה מחפש עבודה, הצג בפניהם את היכולות שלך, שתף אותם בכישורים ובניסיון המקצועי שלך, שלח אליהם דוגמאות וקישורים אל פרוייקטים שעשית בעבר. השתמש במנועי החיפוש החכמים של הרשתות החברתיות כדי למצוא עמיתים ישנים לעבודה, מעסיקים שעבדת בשבילם וכו'. עדכן באופן שוטף את דף הפייסבוק שלך, פתח חשבון טוויטר ועדכן את החברים כיצד מתקדמים חיפושיך , סרוק את קורות החיים שלך לקובץ תמונה והעלה אותה לפרופיל שלך. ככל שיותר אנשים יודעים מה בדיוק אתה מחפש ומה יש לך להציע, כך גדלים הסיכויים שלך למצוא עבודה שמתאימה לך. לבסוף תשמח לגלות שכל השעות האלו שהשקעת מול המחשב תשתלמנה לך.

מאידך גיסא זכור לקחת את הדברים בפרופורציה. כמו בכל עבודה, חשוב לעבוד בפרקי זמן קצובים, ולקחת הפסקות יזומות להתרעננות וחידוש כוחות. גם שעה שלא ישבת מול המחשב שלך לא צריכה לעלות לך ברגשות אשם כבדים, או בהרגשה כאילו הזדמנויות חומקות לך בין הידיים ונתפסות ע"י מחפשי עבודה אחרים. אין זה כך כלל וכלל. זוהי תופעה פסיכולוגית מוכרת בקרב מחפשי עבודה כמו בכל עבודה, חשוב לאזן בין השעות שמשקיעים ועובדים קשה לבין זמן המנוחה והרגיעה. במיוחד נכון הדבר כאשר נמצאים "בין עבודות" ויש יותר זמן פנוי בידיים. בתקופה המיוחדת הזאת תלמד גם ליהנות מהשעות הפנויות שנוצרו לך במהלך היום. נצל את הזמן לעשות דברים שלא היה לך זמן לעשותם כשעבדת. היפגש עם חברים, צא לקולנוע או לתיאטרון, לך להופעה טובה, או סיים לקרוא את הספר שהתחלת לפני שנים. תיהנה מכל רגע פנוי, ודע בביטחון מוחלט שאם תמשיך להשקיע את מאמציך באפיקים הנכונים ותתייחס לנושא

חיפוש עבודה ברצינות - תמצא עבודה בקרוב.
 
job zone
כנסו לאתר ותשלחו את קורות החיים שלכם למאגר קורות החיים הגדול בארץ. בנוסף תחשפו למגוון משרות בלוח דרושים שלנו www.jobzone.co.il
לוח דורשים ומאגר קורות חיים
jobzone
ב jobzone תמצאו לוח דרושים עדכני ומאגר קו"ח המכיל עשרות אלפי מועמדים רלוונטים
עסקים - משאבי אנוש
תאריך: 5/8/2010
תגיות:   דרושים    מאגר קורות חיים    חיפוש עבודה   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום עסקים - משאבי אנוש

חברת השמה / ישראל 1948
חברת השמה כפיתרון יעיל עבור מעסיקים פוטנציאליים המעוניינים בגיוס עובדים חדשים.
מתנות לעובדים: דרוש מחפש מתנות / אביב יועצים
רעיונות טובים למציאת מתנות תוכלו למצוא בחברות המתמחות בנתינת מתנות לעובדים ומתנות למטרות אחרות, חברות אשר לא תמצאו מעבר לסף דלתן רעיונות קיטשיים ומאוסים.
מתנות לעובדים: לא הביישן מנצח / אביב יועצים
לפעמים, לא תמיד, צריך להכיר במציאות ולא להילחם נגדה. לפעמים יש אנשים שטובים מאיתנו במשהו. לפעמים מותר לבקש עזרה; למשל כשאנו מחפשים מתנות לעובדים.
מענק עבודה מועדפת / LoadSEO SEO
מענק עבודה מועדפת, הוא מענק אשר ניתן לאוכלוסיית החיילים המשוחררים, במידה ועבדת בעבודה המוגדרת בחוק עבודה מועדפת, במשרה מלאה, למשך שישה חודשים . עוד - בהמשך.
עבודה מועדפת בתחנות דלק / LoadSEO SEO
ברגע שמדובר על עבודה מועדפת החשיבה ראשונה שעולה היא עבודה מועדפת בתחנות דלק, זוהי העבודה הפופולרית עבור חיילים משוחררים. למה דווקא בתחנות דלק? התשובות בהמשך
פרגון עצמי – אפשר לחלק את האטום במקום? להיות1 / להיות 1
אוי... כמה קשה לנו לפרגן לעצמנו. נסו לחשוב על 25 תכונות טובות שקיימות בכם. לא, אסור להיעזר בחברים, משפחה או חבר טלפוני. לא, במרבית מקומות העבודה חיבה לאלפקות לא אוי... כמה קשה לנו לפרגן לעצמנו.
חפש מי יעסיק אותך! בסדר, אבל איפה? (טיפים לחיפוש עבודה) להיות1 / להיות 1
כל הכבוד! נעזרתם בשירותי להיות1 וכעת יש בידיכם מסמך קורות חיים שיווקי, ייצוגי, מכובד, ובקיצור – בונבוניירה של קורות חיים. היעזרו בטיפים המפורטים מטה לגבי משלוח קורות חייכם
חברים ועסקים - האם כדאי לצרף חבר לעסק משפחתי? / חדוה יוסף
המלצה חברתית בלתי כתובה טוענת כי "לא כדאי לערב חברים עם עסקים" כי סיכוי סביר שהחיבור לא יצלח. שילוב חבר בעסק משפחתי הוא אתגר מורכב לשני הצדדים, עם מאמץ ורצון טוב ניתן להגיע לידי הצלחות והישגים ביחד.
מה בין עסק משפחתי ואריכות ימים / חדוה יוסף
מחקרים רבים הוכיחו שעסק משפחתי מצליח כאשר המשפחה מנהלת נכונה את הקשר שבין המשפחה לעסק, מצליחה לשלב בין השניים, ומכניסה את תרבות המשפחה לעסק. במאמר זה נדון בגורמים העיקריים לכך.
מתנות לעובדים: להגיד תודה ולהתכוון לזה / אביב יועצים
כאשר נותנים מתנות לעובדים הגישה צריכה להיות שונה לחלוטין. הנתינה מבטאת הכרת תודה וכאשר אומרים תודה צריך להתכוון לזה.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים