מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

קמינים יתרונות

יתרונות בולטים בקמינים

/ קמינים נסטור מרטין
יתרונות בולטים בקמיני העץ של נסטור מרטין המצוידים בטכנולוגיית ה- WOODBOX :
מולטיפיול (MULTIFUEL)- כל קמיני העץ של נסטור מרטין המצוידים בטכנולוגיית ה- WOODBOX מאפשרים למשתמש בחירה בין שימוש בעץ או בפחם כדלק לבעירה. לאחר שבחרנו באיזה דלק נשתמש (עץ או פחם) נתאים את פעולת ה קמין לדלק הנבחר כך שבמידה ובחרנו להשתמש בפחם הקמין יכניס את האויר פנימה לתוך תא הבעירה מהחלק התחתון שלו, לעומת זאת, אם נבחר להשתמש בעץ הקמין יכניס את האויר לתוך תא הבעירה מהחלק העליון שלו.
- זמן בעירה ממושך- קמיני העץ של נסטור מרטין המצוידים בטכנולוגית ה- WOODBOX מאופיינים בתא בעירה אטום במיוחד ובשליטה מדוייקת במיוחד בויסות האויר. מאפיינים אלה מאפשרים בעירה רצופה של עד 10 שעות בהטענה אחת. הקמין יכול לדלוק במשך כל הלילה בצורה בטוחה ונקייה מבלי ללכלך את הזכוכית בפיח.
- גוף חימום כפול- תא הבעירה בקמיני נסטור מרטין המצוידים בטכנולוגיית ה- WOODBOX עשוי פלדה המצופה בשכבה שנייה של יציקת ברזל לצורך עמידות הקמין לאורך זמן ובעירה אופטימלית. תא הבעירה תוכנן לספק את המינון המדוייק של כניסת אויר שחומם מראש לתוך תא הבעירה בצורה איטית וסדירה אשר מסייעים להשגת בעירה אופטימלית בכל דרגת עבודה של הקמין מהנמוכה ועד לגבוה ביותר.
- סבכה תחתונה הניתנת לניעור- על מנת להימנע מהצטברות אפר בתוך תא הבעירה, קמיני העץ של נסטור מרטין המצוידים בטכנולוגיית ה- WOODBOX מגיעים עם ידית המאפשרת ניעור של הסבכה התחתונה בה ניתן להשתמש גם כשהקמין דולק. בשעה שננער את הסבכה התחתונה האפר יפול ישירות אל מגירת האפר אותה נוכל לרוקן בקלות.
- ויסות אויר מדויק- על אף הטכנולוגיה המתוחכמת, קמיני העץ של נסטור מרטין המצוידים בטכנולוגית ה- WOODBOX קלים לתפעול. בעזרת ידית אחת ויחידה נוכל לשלוט בצורה מדויקת בכמות האויר שתכנס לתוך תא הבעירה ובכך לשלוט בעצמת הקמין.
ידית נוספת מאפשרת לנו לבחור את הכיוון ממנו יכנס האויר אל תא הבעירה בהתאם לדלק בו נשתמש (עץ או פחם).
- הכנה לכניסת אויר מחוץ לבית- בקמיני ה- WOODBOX של נסטור מרטין ישנה אפשרות לחיבור צינור בחלקו האחורי של הקמין דרכו יסופק אויר לקמין מחוץ לבית ולא מתוכו. יעיל במיוחד בחללים קטנים או כאשר יש חולי קצרת בבית.
- המשמעות האמיתית של חלון נקי- מערכת AIRWASH רגילה מפחיתה היווצרות כתמי פיח על החלון בכך שהיא יוצרת מסך אויר שעובר לאורך הזכוכית אשר דוחף את החלקיקים המפייחים לכיוון החלק האחורי של תא הבעירה. לעומת זאת, קמיני העץ של נסטור מרטין המצוידים בטכנולוגית ה- WOODBOX משתמשים בבעירה עצמה על מנת לשמור על חלון נקי. כיוון שהקמין יודע לשמור על טמפרטורה גבוה בתוך תא הבעירה החלקיקים המפייחים נשרפים לחלוטין. מערכת זו עובדת גם כאשר הקמין עובד בעוצמות נמוכות.
- שלט רחוק- בקמיני העת של נסטור מרטין המצוידים בטכנולוגית ה- WOODBOX ישנה אפשרות לתפעל את הקמין באמצעות שלט רחוק. השלט הינו שלט טרמוסטטי כך שקיימת האפשרות לקבע את השלט בטמפרטורה רצויה כך שהקמין יפתח/יסגור את פתחי האויר על מנת לשמור על אותה טמפרטורה או שע"י לחיצה על כפתור הפלוס נפתח את פתחי האויר על מנת להעלות טמפרטורה כאשר לחיצה על כפתור המינוס תצמצם את פתח כניסת האויר להורדת טמפרטורה.
 
קמינים נסטור מרטין
חיים נושמים וחושבים על קמינים, עיצובים לבית של קמינים, השלמות ואביזרים. יודעים מה מתאים לבית שלכם ואפילו לאישיות שלכם...
חיים נושמים וחושבים על קמינים, יודעים מה מתאים לבית שלכם ואפילו לאישיות שלכם...
קמינים NESTOR MARTIN
ייבוא ומכירה מהחברות המתקדמות בעולם לקמינים.ידע עשיר וניסיון של למעלה מ- 20 בכל הנוגע לתחום החימום.מגוון מוצרים נרחב שיתאים לכל טעם וסגנון: קמינים מעוצבים, אח עצים, תנורי גז,קמינים מודרניים, קמינים נוסטלגיים, התקנת קמינים ועוד.
דוד נבון 8
מגשימים
039335010
בנייה ושיפוצים - עיצוב פנים
תאריך: 5/8/2010
תגיות:   קמין    קמינים    נסטור מרטין   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בנייה ושיפוצים - עיצוב פנים

צבעים במודיעין / לילך כהן
עבר לבחירת הצבע הנכון, צריך גם לבחור צבעי אמין, שיעשה עבורכם את העבודה על הצד הטוב ביותר, בזמן הקצר ביותר ובמחיר הנוח ביותר. ישנם הרבה צבעים במודיעין, אז איך בוחרים את הצבעי האמין ביותר? התשובות כאן.
רפדים במודיעין / לילך כהן
לא נראית כמו ביום שהמובילים הניחו אותה בסלון ביתכם, כנראה שזה הזמן לחשוב על ריפוד חדש, שיחזיר לה קצת חסד נעורים ולפגוש רפדים במודיעין, שיעשו את העבודה. אז איך בוחרים רפד מתאים? כל זאת ועוד, במאמר הזה.
מעצבי פנים במודיעין / לילך כהן
נו יכולים לראות דירות ובתים רבים מעוצבים בה בצורה מיוחדת ויצירתית מאוד. מאחר ועיצוב פנים הוא דבר חשוב עבור כל מי שבונה את בית החלומות שלו או משפץ דירה קיימת אנו רואים עד כמה תשומת לב מוקדשת לנושא זה,
אביזרי חדר ילדים / מיקי בן פורת
צוב חדר ילדים הינה משימה הדורשת חשיבה, תוך מתן תשומת לב לצרכי הילדים והעדפותיו. החלק המרכזי בעיצוב הוא קניית הריהוט עבור חדר ילדים. זוהי ההוצאה הגדולה הדורשת חשיבה מעמיקה על הגודל הרצוי, חומרי הריה
מטבחים כפריים: איכות בלי פשרות! / אביב יועצים
מטבחים כפרים הם למעשה פתרון אידיאלי לניצול מקסימאלי של חלל המטבח תוך שמירה על איכות ויופי בלתי מתפשרים.
מטבחים כפריים: מרוב עצים רואים את המטבח / אביב יועצים
אחד הסגנונות היפים הקיימים בשוק בתחום עיצוב מטבחים, אשר עושים שימוש בעץ, הינו הסגנון הקרוי "מטבחים כפריים." מטבחים כפריים הם מטבחים הבנויים מעץ מלא מסוגים שונים.
מטבחים כפריים: חדר אחד, הנאות רבות / אביב יועצים
מבחינה כלכלית, מטבח כפרי הוא השקעה כספית לא קטנה אך זו השקעה שנשארת עמכם לשנים על גבי שנים מבלי להישחק או להתקלקל; כך התמורה היא גדולה מאוד מבחינת יופי ופונקציונאליות.
מתקני תצוגה / asher hayut
עסקים רבים המעוניינים לפרסם את עצמם, את המוצר או השירות שלהם, מבקשים לייצר מתקני תצוגה שאותם יוכלו להציב במקומות שונים, בתוך חנות או אולם תצוגה, באירועי קידום מכירות או אפילו במקום ציבורי בחוץ
חלונות בלגיים / אלכס בונר
בתים רבים בישראל חוזרים אט אט אל המקורות ומחליפים את חלונות העץ והברזל בחלונות אלומיניום - חלונות בלגיים. ראשיתם של חלונות אלו החל עוד בימי המנדט הבריטי, בתחילת המאה ה-20.
איך לבחור אריחים/פסיפסים לאמבטיה ולמטבח? / רוני דוד
רחב – איך עושים את זה נכון? החלטתם לעצב לבד את חדר האמבטיה החדש שלכם, או לתת לעצמכם מתנה ולחדש את חדר האמבטיה הישן שלכם. כל כך הרבה חנויות, ספקים, ואפילו עוד יותר אפשרויות! אז איך עושים את הבחי
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים