מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

מקום למסיבת בר מצווה

איך בוחרים מקום למסיבת בר מצווה?

/ כפיר שור
מסיבת בר מצווה היא אירוע משמח במיוחד, המציין את שלב המעבר של הנער מתקופת הילדות לתקופת הבגרות, והיא בעלת ערך אישי וסמלי רב. את מסיבת בר מצווה נהוג לחגוג בשמחה גדולה ובפאר רב. מסיבה זו, לבחירת המקום בו נערכת מסיבת בר מצווה ישנה חשיבות גדולה. למעשה, המקום הוא השלב הראשוני וההכרחי בתכנון כל מסיבת בר מצווה. בלעדיו לא ניתן לתכנן ולהפיק את שאר מרכיבי האירוע, כדוגמת: תפריט מסיבת בר מצווההמוסיקה למסיבת בר מצווה, תוכנית הערב או כל מרכיב אחר שיהפוך את האירוע לבלתי נשכח.
בחירת מקום למסיבת בר מצווה
היום ישנן אפשרויות רבות לבחירת המקום המתאים במיוחד למסיבת בר מצווה מרגשת: גן אירועים, אולם שמחות, מועדון או מסעדה יוקרתית הם כמה מהאפשרויות הקיימות לארגון מסיבת בר מצווה. חשוב לזכור, כי בחירת המקום בו תיערך מסיבת בר מצווה היא, כאמור, שלב חשוב והכרחי בתכנון האירוע והיא צריכה להיעשות על בסיס מספר שיקולים חשובים ולא באופן שרירותי, בייחוד אם רוצים שהמסיבה תהייה מוצלחת ומרשימה. שיקולים חשובים בבחירת מקום למסיבת בר מצווה הם: כמות האורחים, תקופת השנה, אזור גיאוגרפי, אפשרויות התקציב, סגנון המסיבה ושיקולים נוספים.
בחירת מקום למסיבת בר מצווה – שאלה של סגנון
היום ניתן לעורך מסיבות בר מצווה בסגנונות שונים ורבים, כיד הדמיון הטובה עליכם. את המקום למסיבת בר מצווה יש להתאים, מטבע הדברים, לסגנון המסיבה. ניתן לערוך מסיבת בר מצווה יוקרתית ועם אורחים רבים באולם מרשים או בגן אירועים גדול; ניתן לערוך מסיבת בר מצווה צעירה ותוססת, המתאימה בייחוד לקהל המורכב בעיקר מצעירים, במועדון; ניתן לערוך מסיבת בר מצווה באווירה דתית בסמוך לכותל וניתן גם לערוך מסיבת בר מצווה בסגנון חופשי יותר בסמוך לחוף הים. את סגנון המסיבה ואת מקום האירוע חשוב ביותר להתאים בעיקר להעדפותיו של חתן בר מצווה. בנוסף לכך, חשוב שסגנון מסיבת בר מצווה והמקום יתאימו גם לעונת השנה.
בחירת מקום לבר מצווה – את מי מזמינים?
שאלה חשובה נוספת בבחירת מקום למסיבת בר מצווה היא שאלת הרכב האורחים. מסיבת בר מצווה טובה ומאורגנת צריכה להתאים לאורחים המוזמנים – לאזור המגורים של מרבית המוזמנים, למספר האורחים, לגילם הממוצע ואפילו לסגנונם. מסיבת בר מצווה במועדון מתאימה מטבעה לאורחים צעירים בגילאי העשרה. לעומת זאת, מסיבת בר מצווה המורכבת בעיקר מקורבי משפחה, מומלץ לערוך בסגנון מסורתי באולם או בגן אירועים. ולבסוף, מומלץ לערוך מסיבת בר מצווה במקום מרכזי שיהיה נגיש באופן יחסי למרבית האורחים.
 
 
כפיר שור
מקדם אתרי אינטרנט
בית ומשפחה - אירועים וחתונות
תאריך: 14/6/2010
תגיות:   בר מצווה    בת מצווה    בת-מצווה    בר-מצווה    לבר מצווה    לבת מצווה   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בית ומשפחה - אירועים וחתונות

מהלך טקס חינה / רחלי פרץ
טקס חינה מרוקאי - מהי החוויה שנקראת חינה מרוקאית ? זוגות רבים נוהגים לחגוג טקס חינה מסורתי ומתייחסים אליו כאל הפקה לשמה, כזו שכרוכה בארגון רב המשווה לחינה טעם של חוויה בלתי נשכחת.
גני אירועים נכונים וגני אירועים מתאימים / אביב יועצים
אין דבר כזה גני אירועים מושלמים; יש רק גן אירועים שמתאים לכם ולכן הוא מושלם עבורכם. מה שאתם צריכים לחפש זו איננה השלמות; עליכם לחפש את ההתאמה – ההתאמה של המקום עבורכם.
גני אירועים אינם מיועדים רק לחתונות / אביב יועצים
לטובת הקוראים שאולי אינם מודעים לחלוטין לאפשרויות הגלומות בכל מיני גני אירועים אציין להלן עוד כמה דברים שאפשר לעשות שם מלבד חתונות מעוצבות וחד פעמיות (פחות או יותר.)
גני אירועים: פרק חובה בהיסטוריה האישית הישראלית / אביב יועצים
השיטוט בין גני אירועים כדי למצוא את אותו גן אירועים אחד ויחיד שיהיה טוב מכל האחרים הפך מזמן לעוד שלב בחייו של כל ישראלי ממוצע: לאחר הצבא והטיול להודו או לדרום אמריקה מגיע גם הרגע הזה.
גני אירועים: שיעור לחיים / אביב יועצים
השיטוט בין גני אירועים שונים כדי למצוא את המקום המתאים והנכון עשוי להיות מסע מפרך ולא תמיד נעים, אני רוצה להזכיר לקורא שהמסע הזה יכול להיות גם חוויה חיובית ובונה אם רק ניגשים אליו מהמקום הנכון.
עוגת דרדסים מבצק סוכר – לשדרג את האירוע לילדים / לילך כהן
הדמויות הכחולות האלו, שליוו אותנו בילדותינו, חוזרות עכשיו בסרט מצויר וזוהי הזדמנות נפלאה לחוות אותן שוב באמצעות עוגת דרדסים מבצק סוכר, או בכל עיר אחרת
עוגת יום הולדת - הפתעה מתוקה מבצק סוכר / לילך כהן
עוגות יום הולדת הפכו להיות תעשייה שלמה, החל מאנשים פרטיים שאופים עוגות נפלאות בביתם, עד לחברות גדולות שזו ההתמחות שלהן. אז איך מוצאים עוגת יום הולדת באיכות טובה? כל הפרטים במאמר הזה.
מועדון בת מצווה: תום עידן התמימות / אביב יועצים
מועדון לבת מצווה הוא הזדמנות מצוינת בשביל הילדה שלכם לעשות "שואו" על החברים. מועדון לבת מצווה מעניק לילדה הזדמנות להפגין ביופייה באופן שלא נראה בעבר ולהרגיש כמו אישה קטנה.
מועדון בת מצווה וניגוד אינטרסים / אביב יועצים
מועדון לבת מצווה היום צריך לעמוד בשתי משימות שהן לגמרי לא קלות, ולמעשה, הן אפילו די סותרות אחת השנייה. מועדון לבת מצווה היום צריך לרצות גם את קהל המבוגרים וגם את קהל הילדים שנמצאים במקום.
היהלומים טבעת אירוסין מחיר,טבעת יהלום מחיר,טבעות אירוסין מחירים ,מה חנויות תכשיטים לא מספרות לכם ??? / יעקב פוגל
ותכשיטים במדריך זה ריכזתי את רוב הטיפים והטריקים שיעזרו לכם בקנייה אין מוצר שכל כך קל בו "לעבוד בעיניים" על לקוחות כמו - יהלומים ותכשיטים במדריך זה ריכזתי את רוב הטיפים והטריקים שיעזרו לכם בקנייה
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים