מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

קניית דירה במודיעין

קניית דירה במודיעין

/ לילך כהן

קניית דירה במודיעין

המשפחה מתרחבת, ואתם חושבים על קניית דירה במודיעין, שתענה על המציאות החדשה שתהיה מנת חלקכם בעוד מספר חודשים. אז מה חשוב לבדוק לפני שקונים דירה חדשה? התשובות נמצאות במאמר שלפניכם.

 

תינוק שעומד להיוולד זאת אמנם הזדמנות מצוינת לקנות דירה, אך לא רק. גם שיפור בסביבת המגורים ואיכות החיים יכולה להיות סיבה טובה לרצות לעבור דירה, לאזור טוב יותר, ברמת מחיה טובה יותר.

בין השיקולים למעבר דירה ניתן למצוא גם עבודה חדשה, לימודים, סטטוס זוגי ועוד שיקולים אישיים ומשתנים.

אז כשחושבים על קניית דירה במודיעין, מתחילים בבדיקת לוחות הנדל"ן, שם מפורסמות כל המודעות, גם של מתווכים וגם של אנשים פרטיים שלא נעזרים בשירותי תיווך.

התקציב צריך להיות בהתאם ליכולות המשפחתיות והאישיות, כך שלא תכנסו לחוב גדול מידיי, שלא תוכלו לעמוד בו.

בקניית דירה ישנם מיסים כמו מס שבח ומס רכישה וכן גם תשלומים לאנשי מקצוע שונים, כמו עורכי דין, שמאים ועוד, העלולים להגיע לסכומים לא מבטולים, שיש לקחת בחשבון בעת קביעת התקציב לדירה החדשה.

כמו כן, יש לקחת בחשבון תקציב לשיפוץ וריהוט הדירה ועליו להוסיף 10% להוצאות בלתי צפויות שעלולות לצוץ בתהליך השיפוץ.

במידה וצריכים משכנתא, כדאי במקביל לחיפוש הדירה או הבית המתאימים, לעשות סבב בין הבנקים השונים, לקבל הצעות ראשוניות, על מנת שתוכלו לעשות שינויים במידת הצורך בתקציב העומד לרשותכם.

אז אם אתם חושבים על קניית דירה במודיעין, התחילו כבר היום בסבב לוחות, התקשרו לקבוע פגישות עם בנקים למשכנתאות על מנת לקבל את ההצעה הראשונית הטובה ביותר והתחילו לחפש אנשי מקצוע שונים, כדוגמת עורך דין ואולי גם מתווך, במידת הצורך, שילוו אתכם בתהליך מציאת הדירה או הבית אשר יתאימו לצרכים ולתקציב שלכם בצורה הטובה ביותר.

לילך כהן
כותבת מאמרים לקידום אתרים
תכלס
מימון וכספים - נדלן
תאריך: 2/10/2011
תגיות:   עסקים במודיעין    נדל"ן במודיעין    בעלי מקצוע במודיעין    קניית דירה במודיעין   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום מימון וכספים - נדלן

בתים למכירה במודיעין / לילך כהן
בית צמוד קרקע, עם גינה פרטית שבה הכלב או החתול יתרוצצו בחופשיות, הוא החלום של ישראלים רבים. אז איך מוצאים בתים למכירה במודיעין ומה צריך לבדוק? התשובות במאמר הבא.
משרדים להשכרה במודיעין / לילך כהן
אם אתם עצמאיים שעובדים מהבית ורוצים כבר לצאת למשרד משלכם, משרדים להשכרה במודיעין היא אופציה טובה עבורכם. אז מה חשוב לדעת לפני ששוכרים משרד ומתי נכון לעשות את המעבר הזה? כל התשובות כאן.
נכסים למכירה במודיעין / לילך כהן
כסים למכירה, צריך לשים לב לכמה דברים משמעותיים, שיכולים לעשות את ההבדל בין עסקה טובה לעסקה גרועה שרק תגרום לכם צרות. אז מה צריך לבדוק כשמחפשים נכסים למכירה במודיעין? המאמר הבא ייתן לכם את כל התשובות.
קניית דירה במודיעין / לילך כהן
המשפחה מתרחבת, ואתם חושבים על קניית דירה במודיעין, שתענה על המציאות החדשה שתהיה מנת חלקכם בעוד מספר חודשים. אז מה חשוב לבדוק לפני שקונים דירה חדשה? התשובות נמצאות במאמר שלפניכם.
מיסוי מקרקעין מס רכישה / LoadSEO SEO
שירות מיסוי מקרקעין מס רכישה במשרד עורך דין מקרקעין רות אלדן אנו מומחים בנושא חוק מיסוי מקרקעין. הידעת? ההיערכות שלכם למיסוי לא פחות חשובה מהתשלומים עצמם
חוזה קנית דירה / ירון כהן
עומדים בפני חתימה על חוזה קניית דירה ? יש בדרך כמה נקודות שאתם חייבים להיות מודעים אליהן, וסעיפים הנדרשים להופיע בו
עורך דין מקרקעין / ירון כהן
עורך דין מקרקעין הוא האחראי על הצד המשפטי של העסקה, רכישה או מכירה של מקרקעין, כך הוא גורם הכרחי סיוע הנדל"ן.
השקעות נדל"ן בארה"ב, התפתחות, שינויים ותחזיות להמשך. / נמרוד הורביץ
ולט מביניהם הוא העובדה כי בשוק האמריקאי אין נזילות, משמאות הדבר היא כי לאחר שנים שבהן הכסף האמריקאי הפך אווירי בעקבות גלגלו באשראי, כעת יש מחסור בכסף מזומן, דבר המשפיע יותר מכל על השקעות נדל"ן בארה"ב.
חיפוש דירה לקנייה / עו"ד אורי בר
מלאכת חיפוש דירה לקנייה הינה ארוכה ומפרכת. לרוב, כאשר אנו מתחילים בחיפוש אחר דירה לקנייה, אנו נראה דירות שונות, באזורים שונים ובמחירים שונים להן ייחלנו בתחילת דרכנו. לטעמנו ישנם מספר שלבים בחיפוש
טיפים למכירת דירה / עו"ד אורי בר
רובנו אם לא כולנו, מעוניינים לדעת כיצד להעלות את ערך הדירה במכירתה. לא פעם נשאלתי על ידי לקוחותיי, מוכרי דירות, למה הצעות המחיר שהן מקבלים על דירתם המפורסמת למכירה, לא תואמות את מחיר הדירה המבוקש על
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים