מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

נכסים למכירה במודיעין

נכסים למכירה במודיעין

/ לילך כהן

נכסים למכירה במודיעין

כשמחפשים נכסים למכירה, צריך לשים לב לכמה דברים משמעותיים, שיכולים לעשות את ההבדל בין עסקה טובה לעסקה גרועה שרק תגרום לכם צרות. אז מה צריך לבדוק כשמחפשים נכסים למכירה במודיעין? המאמר הבא ייתן לכם את כל התשובות.

 

בקניית דירה, משרד או כל נכס אחר, צריך לעשות בדיקות רבות לפני שחותמים על החוזה.

ראשית, יש לבדוק בטאבו, האם שטח הדירה שהמוכר מצהיר עליה אכן רשום שם והאם הדירה באמת רשומה על שמו של המוכר. אם הדירה לא רשומה על שם המוכר בטאבו, ישנן שתי אופציות. הראשונה היא שמדובר בנוכל שמנסה, למעשה, למכור את דירתו של מישהו אחר. האופציה השניה והיותר סבירה היא, שפשוט הדירה עדיין לא רשומה בטאבו, וזה נכון גם לגבי פרויקטים חדשים, שאותם הרבה פעמים לא מספיקים לרשום לפני המכירה. פעמים רבות, נכסים למכירה במודיעין שרשומים בטאבו, מקבלים אישורים מהירים יותר לביצוע העברת זכויות וכן הבנקים נותנים להם משכנתאות בקלות רבה יותר.

דבר נוסף שכדאי לבדוק, הוא האם לא בוצעו חריגות בניה במבנה. אמנם לפעמים לוקח זמן עד שעולים על זה, אבל אם מישהו מתלונן, הנזק שייגרם לכם יכול להיות בלתי הפיך במקרים מסוימים.

לכן, אם המוכר אומר לכם שהיו הרחבות בניה, דרשו לראות את האישורים שהוא קיבל. אם הוא מסרב להראות לכם, בתירוצים שונים, תדעו שמשהו חשוד בנכס הזה.

אז אם אתם מחפשים נכסים למכירה במודיעין, התחילו מקביעת תקציב מתאים, לפי היכולות שלכם, שיכלול גם תקציב לשיפוץ הנכס ועוד 10% להוצאות בלתי צפויות. לאחר מכן, התחילו לחפש את הנכס עצמו, בין אם זה במדיה האינטרנטית, או בעזרת מתווכים המכירים את האזור, או בכל מדיה אחרת שיכולה להוביל אתכם אל הנכס המבוקש במהירות האפשרית.

לילך כהן
כותבת מאמרים לקידום אתרים
תכלס
מימון וכספים - נדלן
תאריך: 2/10/2011
תגיות:   עסקים במודיעין    נדל"ן במודיעין    בעלי מקצוע במודיעין    נכסים למכירה במודיעין   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום מימון וכספים - נדלן

בתים למכירה במודיעין / לילך כהן
בית צמוד קרקע, עם גינה פרטית שבה הכלב או החתול יתרוצצו בחופשיות, הוא החלום של ישראלים רבים. אז איך מוצאים בתים למכירה במודיעין ומה צריך לבדוק? התשובות במאמר הבא.
משרדים להשכרה במודיעין / לילך כהן
אם אתם עצמאיים שעובדים מהבית ורוצים כבר לצאת למשרד משלכם, משרדים להשכרה במודיעין היא אופציה טובה עבורכם. אז מה חשוב לדעת לפני ששוכרים משרד ומתי נכון לעשות את המעבר הזה? כל התשובות כאן.
נכסים למכירה במודיעין / לילך כהן
כסים למכירה, צריך לשים לב לכמה דברים משמעותיים, שיכולים לעשות את ההבדל בין עסקה טובה לעסקה גרועה שרק תגרום לכם צרות. אז מה צריך לבדוק כשמחפשים נכסים למכירה במודיעין? המאמר הבא ייתן לכם את כל התשובות.
קניית דירה במודיעין / לילך כהן
המשפחה מתרחבת, ואתם חושבים על קניית דירה במודיעין, שתענה על המציאות החדשה שתהיה מנת חלקכם בעוד מספר חודשים. אז מה חשוב לבדוק לפני שקונים דירה חדשה? התשובות נמצאות במאמר שלפניכם.
מיסוי מקרקעין מס רכישה / LoadSEO SEO
שירות מיסוי מקרקעין מס רכישה במשרד עורך דין מקרקעין רות אלדן אנו מומחים בנושא חוק מיסוי מקרקעין. הידעת? ההיערכות שלכם למיסוי לא פחות חשובה מהתשלומים עצמם
חוזה קנית דירה / ירון כהן
עומדים בפני חתימה על חוזה קניית דירה ? יש בדרך כמה נקודות שאתם חייבים להיות מודעים אליהן, וסעיפים הנדרשים להופיע בו
עורך דין מקרקעין / ירון כהן
עורך דין מקרקעין הוא האחראי על הצד המשפטי של העסקה, רכישה או מכירה של מקרקעין, כך הוא גורם הכרחי סיוע הנדל"ן.
השקעות נדל"ן בארה"ב, התפתחות, שינויים ותחזיות להמשך. / נמרוד הורביץ
ולט מביניהם הוא העובדה כי בשוק האמריקאי אין נזילות, משמאות הדבר היא כי לאחר שנים שבהן הכסף האמריקאי הפך אווירי בעקבות גלגלו באשראי, כעת יש מחסור בכסף מזומן, דבר המשפיע יותר מכל על השקעות נדל"ן בארה"ב.
חיפוש דירה לקנייה / עו"ד אורי בר
מלאכת חיפוש דירה לקנייה הינה ארוכה ומפרכת. לרוב, כאשר אנו מתחילים בחיפוש אחר דירה לקנייה, אנו נראה דירות שונות, באזורים שונים ובמחירים שונים להן ייחלנו בתחילת דרכנו. לטעמנו ישנם מספר שלבים בחיפוש
טיפים למכירת דירה / עו"ד אורי בר
רובנו אם לא כולנו, מעוניינים לדעת כיצד להעלות את ערך הדירה במכירתה. לא פעם נשאלתי על ידי לקוחותיי, מוכרי דירות, למה הצעות המחיר שהן מקבלים על דירתם המפורסמת למכירה, לא תואמות את מחיר הדירה המבוקש על
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים