מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

תכנון הצעת נישואין

תכנון הצעת נישואין

/ לי באומן

כבר זמן רב אתה מעוניין לקדם את היחסים שלכם ולהציע לה נישואין, אבל לא ממש היית בטוח מתי ואיך להציע לה. ככל  שהזמן חולף אתה מבין שאין רגע אחד מושלם שמחכה לך, ואתה מחליט לצאת מהפסיביות שאפפה אותך ולעשות מעשה- להתחיל לתכנן את הצעת הנישואין שלך.

 השלב הראשון הוא כמובן לדאוג לנושא טבעות אירוסין . יכול להיות שתחליט שמה שמתאים עבורכם הוא טקס של החלפת טבעות אירוסין, אך מצד שני, יכול להיות שתרצה רק לחפש עבור אשתך לעתיד טבעת אירוסין ועוד אחד כזאת שתתאים לה בדיוק! אתה מתקשר לאחד החברים הטובים שלך ומתייעץ איתו על מנת להיות בטוח שהטבעת שעליה חשבת מתאימה. אחרי שאתם הולכים יחד לאחת מחנויות התכשיטים המתאימות, אתה רוכש את הטבעת או טבעות האירוסין ומתחיל לתכנן את הרגע המיוחד של הצעת הנישואין.

אתה עלול למצוא את עצמך מסתובב ימים או אפילו שבועות אם הטבעת אירוסין בכיס שלך או באחת המגירות, ומתקשה להחליט מתי ואיך בדיוק להציע. מצד אחד חשוב לך שהרגע יהיה מתאים ומרגש, אבל לפעמים עולה גם הרצון שההצעה תהיה מיוחדת ואולי אפילו קצת מוחצנת. אם אתה עונה לתיאור של השורות האחרונות הנה כמה עצות עבורך.

ראשית כל, הכי חשוב לעצור ולחשוב מה אשתך לעתיד תעריך ותאהב? האם היא מוחצנת בדרך כלל או יותר שקטה? תנסה לדמיין אותה על רקע כל אחת מההצעות נישואין שעברו לך בראש ותראה מה אתה מרגיש לגבי זה. התחושות שלך לגבי ההתאמה של הצעת הנישואין לאשתך לעתיד היא הנבא הכי חשוב להאם היא תהנה מההצעת הנישואין.

כמובן שחשוב להתאים את הצעת הנישואין לאשתך לעתיד, אך חשוב שהצעת הנישואין לא תהיה מנותקת מהקשר אלא אולי אפילו תתבסס עליו. למשל: יכול להיות מאוד מרגש שהצעת הנישואין תהיה קשורה לאירועים משותפים שעברתם או תערך במקום החשוב לשניכם.

לי באומן
סטודנטית למגדר, אוהבת לכתוב, לחשוב בעיקר בנושאים של ארוטיקה, מיניות, גוף ומגדר
סטודנטית למגדר, אוהבת לכתוב, לחשוב בעיקר בנושאים של ארוטיקה, מיניות, גוף ומגדר
סטודנטית
תל אביב
בית ומשפחה - נישואין וזוגיות
תאריך: 1/10/2011
תגיות:   טבעת אירוסין    טבעות אירוסין   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בית ומשפחה - נישואין וזוגיות

תכנון הצעת נישואין / לי באומן
אתה עלול למצוא את עצמך מסתובב ימים או אפילו שבועות אם הטבעת אירוסין בכיס שלך או באחת המגירות, ומתקשה להחליט מתי ואיך בדיוק להציע. הנה כמה עצות עבורך.
תכשיטי יהלומים / LoadSEO SEO
אחד הדברים החשובים בבחירת התכשיטן הוא הניסיון הרב של ביצירה של תכשיטי יהלומים. כיום אפשר למצוא מידע רב באינטרנט על תכשיטנים ורמת ההתמחות המקצועית שלהם.
מחירי טבעות יהלום,מחיר טבעת יהלום,מחיר יהלום,כמה עולה יהלום, / יעקב פוגל
מאמר זה היא לאתר באופן אובייקטיבי את רשימות המחירים הקיימות בתעשיית היהלומים, ואת היתרונות שכל אחת מהן מאמינה כי יש לה על פני המתחרות. סדר הצגת רשימות המחירים אקראי לחלוטין ואינו מסמל העדפה כלשהי.
זרים מתוקים לכלה / LoadSEO SEO
יש חברות שמבינים שלכל כלה יש רצון אישי משלה והיא רוצה להיות הכי מיוחדת. זרים מתוקים לכלה הם כמו זרי כלה רגילים, רק עם טוויסט קטן ומתוק.
בחירת זר כלה / לירון בן נעים
זר כלה חייב להיות מרשים מצד אחד וצנוע מהצד השני. ססגוני ומרהיב מאידך אך אלגנטי ויוקרתי מאידך
מתנות לבני זוג / yael loosh
בחירת מתנה לחבר פעמים רבות דורשת מחשבה רבה. אנו רוצות להעניק לאהובים עלינו את המתנות המיוחדות והמקוריות ביותר שיסבו להן הנאה רבה ויראו את מלוא אהבתנו והערכתינו כלפיהם
בניין הזוגיות / עוזי פלג
המפעילים לחץ ועלולים להביא לקריסתו,זיהוי הכוחות והלחצים ,איתור ותיקון סדקים בזמן,חיזוק מתמיד של הקירות, שימור ההבנות ההדדיות שהיוו בסיס להקמת הבית,חיזוק האמון ההדדי והאמונה, ישמרו את הבית לאורך זמן.
הזוגיות המקודשת / טלי זהר
א זוגיות שבה שני בני הזוג גדלים וצומחים כל הזמן יחד ולחוד. מקום שבו אנו מאפשרים לצד השני את החופש שלו מתוך כבוד הדדי למי שהוא ולמרחב שלו. כל אחד יכול להגיע אליה ולחוות אותה... זוהי זוגיות מקודשת.
IMPATIENS / חיה רבי
סבלנות וסובלנות-כיצד משתלבים עם תמצית באך-IMPATIENS
שייט רומנטי – הדייט האולטימטיבי / רוני מיכאל
הפלגה רומנטית היא הפינוק המושלם: השמים הנפרשים מלוא האופק, המים הכחולים, הרוח הקרירה, האוויר והשקט. רעננו את הזוגיות שלכם עם שייט רומנטי – לכמה שעות או לכמה ימים – ותראו איך האהבה ניצתת מחדש
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים