מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

דיאטה רמת הטסטוסטרון

משמעות הדיאטה בשימור רמת הטסטוסטרון והתפקוד המיני

/ sun clinic
משמעות הדיאטה בשימור רמת הטסטוסטרון והתפקוד המיני
סקסולוגים טוענים שאטרקטיביות גברית תלויה במידה רבה ברמת הטסטוסטרון בדם.
מדענים ברזילאים קבעו כי לדיאטה קיימת משמעות חשובה ביותר במטבוליזם של טסטוסטרון ובשימור התפקוד המיני. במחקר שנערך בקרב עכברי מעבדה אשר נמצאו בדיאטה דלת קלוריות, פחת משקל איברי מין, פחתה רמת הטסטוסטרון בדם וכמו כן, פחתה כמות הזרע והתוקפנות מינית. יש לציין כי באותה העת נערך מחקר נוסף הכלל דיאטה דלת פרוטאינים, אך אפקט ניסוי זה היה שונה וקיצוני הרבה פחות בתוצאותיו.
טסטוסטרון - ההורמון הגברי החשוב ביותר, גורם לשימור מסת השרירים והכוח, לחלוקה רציונאלית של רקמות השומן ולשימור מסת העצמות. עלייה ברמת טסטוסטרון מעלה את ביטחון העצמי, את התוקפנות ואת הדחף המיני. התפקוד המיני - גודל האשכים, כמות הזרע, צפיפות קולטני הטסטוסטרון והדחף מיני - תלויים גם הם ברמת טסטוסטרון בדם. רמה סבירה של הורמון זה קובעת את תוצאות עיצוב הגוף ותוצאות השקעת מאמצים בסוגי ספורט אחרים, במיוחד במידה ולא נעשה שימוש בתכשירי טסטוסטרון.
המחקר אימת פעם נוספת את חשיבות הדיאטה בעלת כמות קלוריות סבירה בקרב אנשים העוסקים בספורט. מחסור בקלוריות מפחית את רמת הטסטוסטרון ולעיתים הופך בניית מסת שרירים באמצעות אימונים עם משקולות לבלתי אפשרית.
בין הגילאים 40-55, רמת טסטוסטרון בגוף מתחילה לפחות וקיים הצורך לבדוק את רמת ההורמונים בדם. לעיתים די ב"תדלוק" קטן של טסטוסטרון וההצלחה הגברית משתפרת ברמה ניכרת. כיום קיימת שיטה נוחה ופשוטה המשקמת את רמת הטסטוסטרון.
בנוסף לכך, לגברים החשים הרעה באיכות חיי המין שלהם מומלץ לעבור בדיקה מעמיקה יותר של הבריאות ה"גברית". למשל, בדיקה פשוטה בדופלר האולטרה-סאונד תראה אם הבעיה קשורה לירידה בעבירות כלי הדם. כיום קיימות טבליות רבות שאכן יכולות לשפר את התוצאה באופן ניכר, אך מדובר בתוצאה חד-פעמית, אשר לא תעלים את הבעיה ובטח שלא תרפא אותה. חשוב לציין שישנן טבליות אשר עלולות להוות סכנה ממשית, לכן, טרם נטילת הטבליות יש להתייעץ עם סקסולוג מנוסה.
http://www.sun-clinic.co.il/hebrew/4.html
 
sun clinic
רשת מרפאות סאן הינה רשת מרפאות ייחודית המחויבת לתוצאות בפתרון בעיות רפואיות ללא ניתוח ובזמן הקצר ביותר.
רשת מרפאות סאן הינה רשת מרפאות ייחודית המחויבת לתוצאות בפתרון בעיות רפואיות ללא ניתוח ובזמן הקצר ביותר.
קליניקה סאן
הקליניקה עוסקת בפעילות אבחון וריפוי ב-9 תחומי רפואה: פרוקטולוגיה, כירורגיית כלי דם, אורולוגיה, סקסולוגיה, גניקולוגיה, מחלות עור, אורתופדיה, רפואה אסטתית וכירורגיה פלסטית.
שפרינצק 3
תל אביב
1800-321-123
בריאות ורפואה - מין
תאריך: 27/7/2010
תגיות:   טסטוסטרון    תפקוד    מיני    דיאטה    גברים   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בריאות ורפואה - מין

משמעות הדיאטה בשימור רמת הטסטוסטרון והתפקוד המיני / sun clinic
מדענים ברזילאים קבעו כי לדיאטה קיימת משמעות חשובה ביותר במטבוליזם של טסטוסטרון ובשימור התפקוד המיני.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים