מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

ספארי

בילוי בספארי

/ הדסה אלימלך
בילוי בספארי הינו בילוי חינוכי עבור הילדים (לא רק עבורם,אבל נשים את הדגש עבור הילדים)
בכדי שהחוויה תהיה מושלמת כדאי לקחת בחשבון מספר דברים.
בימי חול הספארי אינו גדוש באנשים וניתן להסתובב בנחת בלי לחכות שעות בתור ובלי להשתגע מהרכש וההמולה ליד כל אחד מהכלובים. בימים אלו גם בעלי החיים רגועים יותר ומתנהגים בצורה טבעית יותר – בלי אלפי עיניים שנועצות בהם. ימים אלו מצוינים בכדי להגיע לראות את האכלת החיות, לכן מומלץ להתעדכן באתר הספארי לגבי זמני האכלת החיות השונות.
בימים אלו גם נוח יותר לעשות את המסלול הרגיל – לראות את החיות באזור האגם,להגיע עם הרכב למגרש החניה של גן החיות (בימים אלו תמצאו חניה קרובה) לעשות מסלול רגלי או רכוב (בתוספת עלות) בין הכלובים השונים ואז להמשיך במסלול הרכוב דרך אזור האריות.

בימי חופש וימים אטרקטיביים אחרים כל הסיפור נראה שונה לחלוטין. אחרי שעברת את הפקק הכניסה לספארי, תאלצו להשתרך בתנועה האיטית של כלי הרכב בתוך השטח. לגבי מגרש החניה לא כדאי להרחיב את הדיבור, ככל הנראה תאלצו להחנות את הרכב הרחק מהכניסה. כאמור,גם התנהגות בעלי החיים תהיה שונה ביום עמוס מבקרים.
אז מה? לא כדאי לבקר בכלל בימים אלו?
התשובה היא שלילית, כדאי, רק שיש לזכור שהבילוי יהיה שונה.
בימים אלו כדאי לשנות את המסלול השגרתי למסלול שיתחיל בצפייה בבעלי החיים שסביב האגם, ואז להמשיך ישר לכיוון אזור האריות ורק בסוף להגיע לגן החיות. אפשרות אחרת היא להגיע ישר לגן החיות ולמצוא חניה,ואחרי ההליכה בגן החיות לעשות את המסלול הרכוב – במקרה כזה יש לזכור שהילדים יהיו עייפים מההליכה בגן החיות וקיימת סבירות שיירדמו ברכב בהמשך המסלול. בימים אלו ניתן גם ליהנות משלל אטרקציות שלא קיימות בימי החול – כגון הופעות שונות,פינות ליטוף מיוחדות,פינת איפור ועוד.
 
עוד אופציה לביקור בספארי היא האופציה של הנסיעה ברכבת, ניתן לקיים סיור מיוחד ולא שיגרתי עם מדריך ברכבת הבוקר או הלילה שמלווה את הנסיעה ומסביר דברים שגם אנו המבוגרים לא מכירים.

 

ליד גן החיות תמצאו חורשה נעימה עם שולחנות מעץ לפיקניק.

 
מומלץ מאוד לבקר באתר הספארי לפני הנסיעה (על מנת להתעדכן בזמנים ובאירועים מיוחדים)
 
ספארי רמת גן
 
עוד אטרקציות לילדים באתר פארק ישראל
 
בילוי נעים!
הדסה אלימלך
גננת,חובבת שופינג
גננת,חובבת שופינג,אמא ל3 קטנטנים
ירושלים
בעלי חיים -גני חיות
תאריך: 11/6/2010
תגיות:   ספארי    בילוי    חופש    אטרקציות   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בעלי חיים -גני חיות

בילוי בספארי / הדסה אלימלך
בילוי בספארי הינו חוויה מרגשת ומשכילה.הכתבה מפרטת מספר אפשרויות בילוי בספארי בהתאם לימי הביקור (יום חופש לעומת יום רגיל)
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים