מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

NOD32

Nod32 ותפיסת האבטחה של עסקים שמשתנה

/ איל פטרן

Nod32 ותפיסת האבטחה של עסקים שעוברת שינוי

 

פעם פושע היה צריך לעבור שורה של מאבטחים ולפרוץ לכספת של הבנק על מנת להצליח לגנוב. היום אפשר לבצע הכול בשלט רחוק ובמקום כסף גונבים נתונים(יקרים מאוד).הפריצה לבנק לאומי שבוע שעבר הזכירה לנו שאף גוף לא חסין מפני פגיעה, גם חברות הענק. הפושעים הבינו שבאינטרנט קיים פוטנציאל לרווח גבוה והם מנצלים זאת. היום לא מדובר על האקר בן 14 שמפיץ וירוס כזה או אחר אלא על ארגוני מאפיה בינלאומיים שמשקיעים בתחום. לא תמיד אנחנו זוכים לשמוע על הפריצות למאגרי המידע של חברות, הן מנסות לטפל בזה בעצמן ומעדיפות לא לערב את המשטרה ובעיקר לא את העיתונים. במקרים מסוימים הו יעדיפו לשכור משרד חקירות פרטי.  

חברה היום חייבת להביא בחשבון את אבטחת המידע ולרכוש תוכנות שיאפשרו למנהלים ללכת לישון בשקט.

 

אנטי וירוס – חלק ממערך אבטחת מידע

 

אנטי וירוס הוא אחד הנדבכים החשובים בבניית חומת ההגנה של הרשתות. Nod32 שהוא שמו של אנטי וירוס מבית Eset, לנוד שתי יתרונות מרכזיים: הראשון יעילות הגנה וסריקה, הנוד מצויד בטכנולוגיה חדישה שמאפשרת לו לצוד את הנוזקות ביעילות. היכולת לפעול במהירות נגד כול חדירה חשובה מאוד. היתרון השני – שקט תעשייתי ופה אני מתכוון בעיקר לכך שהוא חסכוני במשאבים, בדרך כלל אנטי וירוס מאט את המחשב ומאריך את זמן ההעלאה של תוכנות אחרות. Nod32  יודע לפעול בעצמאות מבלי להשבית לנו את המערכות.  

 

הכול אנשים

 

הרבה מהחדירות מתחילות מכך שעובד כזה או אחר התרשל בתפקידו או גרוע מכך בגד בחברה. לכן צריך להביא בחשבון את החשיבות של אבטחת מידע בתוך החברה. כדאי לקיים על כך סמינרים על מנת שהעובדים יבינו את החשיבות של הנושא. במקרה של מפוטרים הארגון חייב לחסום את הגישות שלהם למערכות על מנת שלא יוכלו להתחבר בשלב יותר מאוחר למאגרי הנתונים ולהזיק לארגון. זה אולי נשמע פרנואידי אבל מעל ל 60 אחוז מהכשלים מתחילים מעובדים פנימיים.

איל פטרן
מנהל מחלקת קידום אתרים בחברת פרומו מקבוצת קומליין.
03-5263223
אינטרנט - אבטחת מידע
תאריך: 11/9/2011
תגיות:   nod32    אנטי וירוס   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום אינטרנט - אבטחת מידע

Nod32 ותפיסת האבטחה של עסקים שמשתנה / איל פטרן
מאבטחים ולפרוץ לכספת של הבנק על מנת להצליח לגנוב. היום אפשר לבצע הכול בשלט רחוק ובמקום כסף גונבים נתונים(יקרים מאוד).הפריצה לבנק לאומי שבוע שעבר הזכירה לנו שאף גוף לא חסין מפני פגיעה, גם חברות הענק.
מעשרות / ברק בצלאל
הרבה חבר'ה רוצים להיות עשירים... מאמר זה עוסק במצוות מעשר כספים אשר היא השער להגיע לעשירות... מה המקור למצווה זו?איזה מידות יש במצווה זו ועוד....
אבטחת מידע מתקדמת עם גיבוי מרחוק / איל פטרן
כדי לבצע פעולת גיבוי פשוטה לא נדרשת הכשרה מיוחדת וכל אחד יכול למעשה לעשות גיבוי למחשב שלו. הפעולה הרווחת ביותר תהיה לגבות על הדיסק-און-קי, קלטת גיבוי בשרת העסקי או גיבוי במחשב נוסף. תופעת ה"שכחה לגבו
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים