מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

כרטיסי ביקור

כרטיסי ביקור- לא רק לעסקים

/ מרטין בוקסדורף

כרטיסי ביקור:

 

קיימים מספר דברים שמסייעים לנו לבנות את החזות העסקית שלנו, כמובן שאחד הדברים החשובים ביותר הוא ללא ספק אנחנו וההתנהלות שלנו אל מול הלקוחות של החברה שבה אנחנו עובדים או מנהלים. כדי לבנות חזות עסקית רצינית אנו צריכים להפעיל את העסק שלנו בצורה מכובדת ורצינית, כמעט כל עסק שמתחיל לבנות את עצמו בראש ובראשונה מתחיל עם הליך שיווקי או הליך של הפצה, אחת הדרכים הידועות ביותר בהליך של הפצה היא חלוקה של כרטיסי ביקור של העסק. כרטיסי ביקור לעסק מחולקים לא רק ללקוחות המצויים שלנו אלא גם ללקוחות הפוטנציאלים של החברה שבה אנחנו פועלים.

 

כאשר אנו מחלקים כרטיסי ביקור לאנשים שאנו באים איתם באינטראקציה אנו יוצרים מין המשכיות לפגישה שלנו, על גבי כרטיס הביקור שלנו אנו כותבים פרטים כמו מספר טלפון, כתובת של תיבת האימייל שלנו, כתובת העסק ושעות הקבלה ועוד. בעזרת הפרטים שאנו משאירים על גבי כרטיס הביקור ניתן יהיה ליצור איתנו קשר בעתיד ואפילו הלקוחות לא יצטרכו להתאמץ יותר מידי ולחפש אחר מספר הטלפון או הכתובת שלנו, הם יצטרכו בסך הכול לשלוף את כרטיס הביקור מהארנק וליצור איתנו קשר בכל עת שירצו.

 

כרטיסי ביקור, מעבר לכרטיסים שמודפס עליהם דרכי ההתקשרות עימנו, הם מעניקים לאנשים שמקבלים אותם מין גושפנקה שאכן אנחנו אנשים רציניים, אין מה לעשות אולי זאת סתם סטיגמה שדבקה בהם לפני שנים אבל כרטיסי ביקור משדרים רציניות בעסקים ואפילו לעיתים סיבת ההתקשרות של הלקוח איתנו בשנית תהיה עצם זה שחילקנו לו את כרטיס הביקור שלנו.

 

אין ספק כי כרטיסי ביקור משחקים תפקיד לא קטן בכל בתי העסק השונים ולכל נותני השירות למיניהם, חשוב רק לזכור כי כרטיס ביקור יוצר בדרך כלל רושם ולכן אין מקום לטעויות שיפגעו בחזות שלנו, כמו טעויות כתיב על גבי כרטיסי ביקור, טעות במספר הטלפון שלנו שמודפס על גבי הכרטיס, כתובת אימייל שלא כתובה באופן נכון או כל טעות אחרת שעשויה לעלות לנו ברושם מוטעה שיקבל עלינו האדם שקיבל מאיתנו כרטיס ביקור.

 

ערך מוסף של כרטיסי ביקור-

 

תאמינו או לא אבל כרטיסי ביקור הם לא רק דבר שמיועד לעסקים נטו. במדינות צפון אמריקה, כמו ארצות הברית וקנדה, כרטיסי ביקור מעניקים משמעות שונה לגמרי למילה "מפגש". תאמינו לי שבקנדה כאשר פוגשים בחורה בבר או בדיסקוטק הדבר הראשון שעושים, זה לתת לה כרטיס ביקור. אני לא בטוח שיש בזה הרבה היגיון, אבל זה מה שקורה. היכרויות רומאנטיות הן כתוצאה מהחלפת כרטיסים בין גבר לאישה. אולי זה נשמע קצת מוזר לנו בישראל, אבל במדינות אחרות יש החלפה של כרטיסי ביקור בעת היכרות רומאנטית בבר חשוך בסוף שבוע. גם לי אישית זה נראה מוזר מאוד בהתחלה, אבל זה עובד מעולה, ובעצם למה שלא יעבוד? הרי זה אותה פרוצדורה רק פשוט יותר.

מרטין בוקסדורף
חברת smallmoneyseo עוסקת בקידום אתרים בגוגל.
עסקים - שיווק ופרסום
תאריך: 29/8/2011
תגיות:   כרטיסי ביקור   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום עסקים - שיווק ופרסום

שילוט במודיעין / לילך כהן
ם עסק חדש, אתם צריכים שילוט שיאמר לעוברים ושבים שהעסק שלכם נמצא במקום. זהו אמצעי הפרסום הזמין ביותר, אם הוא מבוצע נכון. אז איך בוחרים שילוט במודיעין מהם סוגי השלטים הקיימים? כל התשובות במאמר שלפניכם.
כרטיסי ביקור- לא רק לעסקים / מרטין בוקסדורף
נכון, כולנו מכירים את כרטיסי הביקור כעניין עסקי נטו, אך ידעתם שבמדינות אחרות כאשר פוגשים בחורה בבר, נותנים לה כרטיס ביקור?
דפוס חשוב: הזמנות לאירוע / אביב יועצים
בדרך כלל אנו באים במגע עם בית דפוס כחלק מההכנות של אירוע מרגש בחיינו: חתונה, ברית או בריתה, בת מצווה או בר מצווה. באירוע זה אנו רוצים לשלוח הזמנות אישיות ומיוחדות.
דפוס מול אינטרנט / אביב יועצים
עם התפתחות האינטרנט החלו להישמע חששות באשר לעתידם של מוצרי דפוס: הפרסום בדפוס, דפוס העיתונים והספרים, עתיד בית דפוס ועוד. במאמר זה ננסה לבחון האם החששות מוצדקות.
דפוס ומוצריו שכל עצמאי צריך / אביב יועצים
עכשיו אחרי שהקמת את העסק, נרשמת כחוק ושיווקת את עצמך, הלקוחות מתחילים לזרום וכדאי שתפנה לבית דפוס ותדפיס כמה מוצרי דפוס משרדיים.
דפוס: החשיבות של מוצרי דפוס לעסק שלך / אביב יועצים
עולם העסקים נאלץ בשנים האחרונות להתמודד עם המדיה הדיגיטאלית. אך מחוץ לרשת האינטרנטית עדיין ממשיכים העסקים להתבצע בצורה דומה מאד לשיטה הישנה ועדיין יש חשיבות לדברי דפוס הנושאים את שם העסק.
דפוס: הפצת פליירים בדפוס- האם זה עובד? / אביב יועצים
אנשים אולי מקטרים כשדוחפים לידיהם דברי דפוס, אבל האמת היא שאחוז מאד גבוה מהם בוחנים את הפלייר ואת דבר הדפוס, מתוודעים לשם העסק ובודקים האם הפלייר רלוונטי עבורם.
מוצרי קד"מ ככלי למיתוג ולהעצמת המותג בקרב הלקוחות / טקסס מוצרי פרסום ומתנות עם לוגו
מוצרי קידום מכירות ממותגים במותג ופרסום שלכם , הם כלי שיווקי רב עוצמה לחיזוק המותג שלכם ולהעצמת המיצוב העסקי בקרב לקוחתכם במאמר זה נסקור על היתרונות ועל הדרכים להפקת המוצר קד"מ הטוב ביותר
שינויים חריפים בתחומי הדפוס והאלומיניום- האינטרנט מוריד מחירים / מרטין בוקסדורף
הפרסום באינטרנט הוריד את רמות המחירים בכל התחומים הקיימים אצל בעלי מקצוע ובעלי עסקים בכלל. איך נתח הרווחים יורד בגלל האינטרנט
דפוס: מבט מבפנים / אביב יועצים
יש הרבה מעצבי דפוס שעובדים כפרילנסרים בנוסף לעבודתם כשכירים, והם חוו על בשרם מגוון של לקוחות. מעצבים בדרך כלל רואים את עצמם כאומנים, ולכן הם לא יסכימו לכל בקשה של לקוח.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים