מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

המדריך למובילים

הובלות - המדריך למובילים

/ הובלות בישראל

הובלות

 

 

הנה זה מתחיל שוב. החוזה הסתיים, הסביבה קצת מוצתה והשכנים הנחמדים שכה אהבתם כבר עברו למקום אחר. שוב הגיע תורכם ואתם צריכים לפנות את הדירה ולחפש אחר משכן חדש. שוב אותו תהליך של חיפוש מתיש אחר דירה, חתימה על חוזה חדש, אריזות וקרטונים סובבים בכל עבר, הובלות של הריהוט ותכולת חפציכם והופ, אתם בבית חדש.

 

חברת הובלות – מחיר לצד שירות מצוין

 

בואו נתעכב על עניין ההובלות. הובלות, באופן עקרוני לא אמורות להיות עניין מורכב מדי. כמו בתחומים רבים בחיים, בדיקה מקיפה, סקר שוק והמלצות מחברים או מכרים יכולים לעשות עבורכם עבודה טובה בבחירת חברת הובלות שתספק עבורכם כיאות את השירות. הקומבינציה המושלמת למציאת חברת הובלות היא כמובן מחיר טוב ונעים לכיס המגיע ביחד עם שירות מצוין. קשה למצוא את השילוב הזה לפעמים, אך הוא קיים ושווה לעמול עבורו.

 

חברת הובלות טובה צריכה לגלות אחריות מאין כמוה לציוד איתו היא מעבירה. למעשה, היא צריכה לחשוב כאילו היא מעבירה את חפציה האישיים שלה בכל פעם שידה נוגעת בתכולת לקוחותיה. זוהי אינה לשון גוזמה, אלא ציפייה ממשית ואמיתית. רק עם תחושת אחריות ואכפתיות כלפי הלקוחות יהיה ניתן לבצע את התהליך ביעילות וללא גרימת נזק.

 

איך להוביל לחברת הובלות טובה?

 

ענף ההובלות בארץ אינו מוסדר כראוי. עניין זה גורם ללא מעט אנשים עם מעט מאוד ניסיון לעסוק בתחום. חוסר ניסיונם לעיתים עלול להביא לתוצאות מתסכלות ובמקרים חמורים לגרימת נזק של ממש. חשוב מאוד להתייחס לסוגיית המחיר. סקר השוק שתעשו עשוי בוודאי ללמד אתכם על טווח המחירים הקיים ולגבש תמונת מצב כוללת. מרחק מוגזם מדי ממחיר הממוצע בשוק, לשני הכיוונים, אך בעיקר כלפי מטה, עשוי אולי ללמד אתכם שיש לכם עסק עם חברת הובלות חובבנית.

 

חברת הובלות רצינית היא כזאת שמצוידת בכל הכלים והאמצעים הדרושים כדי להעביר כל סוג של מטען לו היא תידרש. חלק מחברות ההובלות מציעות אף מספר שירותים תחת אותה קורת גג וכך ניתן למצוא גם שירותי אחסנה ואריזה באותו המקום ולמעשה לחסוך בגדול את כל תהליך ההעברה. גם לחסוך מבחינת הטרטור וההתעסקות על כמה חברות במקביל וגם כי כשרוכשים כמה שירותים בעסקת חבילה אחת נהנים ממחיר יותר אטרקטיבי.

 

ארזתם לבד?

אם בחרתם להיעזר בשירותי האריזה של אותה חברת הובלות איתה בחרתם לעבוד מה טוב. אך אם בחרתם לארוז בעצמכם, חשוב מאוד לדעת היכן לצייד ולמקם את התכולה כדי שזאת לא תישבר או תיפגע, שכן חברת הובלות יכולה לעשות מאמצים רבים כדי לשמור על מה שהיא מעבירה, אך לעיתים האחריות לכך מתחילה כבר אצל הלקוח. ויפה שעה אחת קודם. מעבר בכל אחת מהתחנות המוזכרות תבטיח לכם מעבר דירה בטוח ועל הצד הטוב ביותר.

הובלות בישראל
אתר הובלות בישראל. האתר המוביל בתחום ההובלות בארץ.
עסקים - עסקים קטנים
תאריך: 28/8/2011
תגיות:   הובלות    הובלה    מובילים    חברת הובלות    חברות הובלה   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום עסקים - עסקים קטנים

הובלות - המדריך למובילים / הובלות בישראל
המדריך המלא למובילים מקצועיים
הכל על בר לאירועים וקפה לאירועים / gidi didi
מקובל לחשוב כי שירותי בר לאירועים או קפה לאירועים מיועדים דווקא לאנשים העורכים אירועים או שמחות משפחתיות רבות משתתפים אשר דורשים ארגון ולוגיסטיקה רבים ומיגעים. אולם, מה עם אירועים קטנים ופרטיים?
מלכודת "איכות היתר" של המוצר או השרות בעסקים קטנים / עוזי פלג
סופקת, את המחיר שהספק דורש אין בעיה לשום צד. הבעיה היא כאשר המוצר או השרות, מספקים "איכות יתר", אשר הצרכן איננו מזהה אותה, או איננו צריך אותה, ולכן איננו מוכן לשלם עבורה, ובמקביל ליצרן היא מוסיפה עלות
התפתחות עיצוב לוגו האולימפיאדה במאה השנים האחרונות והקשר שלו לליסה סימפסון / דרור זורע
הסמל האולימפי (logo) תוכנן לראשונה ב-1913, צורתו הינה חמש טבעות משולבות המסמלות את האיחוד של חמשת יבשות העולם. מעניין לבחון איך עיצוב לוגו המשחקים האלימפיים השתנה או התפתח לאורך השנים.
בעלות על לוגו חדש ורישומו כסימן מסחר / דרור זורע
עלות על לוגו חדש ורישומו כסימן מסחר לאחר שרכשת את הלוגו החדש שלך אתה הוא הבעלים עליו ובאחריותך כל נושא השימוש בו, זכויות היוצרים עליו ורישומו כסימן מסחרי במידת הצורך. לשימושך ערכנו מספר שאלות ותשובות
איך לשווק את העסק שלך בחינם / משה הרשקו
יווק היא הבעלים/מנכ"ל/מנהל המכירות ולעיתים קרובות גם המזכירה. על מנת לייצר זרם קבוע של מתעניינים ושל פניות, כזה שיאפשר לנו לצפות מכירות והכנסות, חייבים לשווק את העסק על בסיס קבוע ובצורה מתוכננת .
מרכזיות המוצר בתמהיל השיווק של העסק הקטן / עוזי פלג
קבלנות) שהושקעו בו משאבים ומכירתו אמורה לכסות את עלותו ולהותיר רווח, יש לזכור שגם אם יש מוצר, עדיין לא בטוח שיש לו זכות קיום, כנגזרת ישירה מכך, במידה ולעסק יש רק מוצר אחד, לא בטוח שלעסק יש זכות קיום.
הסיבות לחוסר זמן בניהול עסקים קטנים / עוזי פלג
אחת הבעיות המרכזיות כמעט בכל עסק קטן ובחלק מהעסקים הבינוניים. היא "העדר זמן" כרוני לבעלי תפקידי המפתח בעסק,"העדר הזמן" הוא אחד הגורמים המרכזיים לניהול לקוי ואי יכולת של העסק לפרוץ קדימה.
השקעה בציוד או בניהול בעסק קטן/בינוני / עוזי פלג
התעשייה נוטים להשקיע את מירב תקציבם ברכישת ציוד וממעטים להשקיע בתשתיות ניהול ארגון ובהשבחת המשאב האנושי, התפיסה העסקית שמקורה בייצור והרקע ממנו צמחו המייסדים של עסקים אלה, מכתיבה את סדרי העדיפויות .
ניהול קשרי לקוחות בעידן המודרני / בני ישראלי
כיום בשל השינויים התכופים בכלכלה העולמית והשפעתם על המשק הישראלי, נוצר מצב שבו על כל מוצר ושירות הניתן לצרכן הסופי ישנה תחרות שרק הולכת וגוברת, מצד שני הצרכן הממוצע כיום, חכם יותר ומבצע סקר שוק יסודי.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים