מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

טיסה רומנטית

טיסה רומנטית: לא להסתפק רק בטיסה עצמה

/ אביב יועצים

טיסה רומנטית: לא להסתפק רק בטיסה עצמה

 

אין חולק על כך שמדובר במתנה נהדרת בעלת ייחוד ומקורית. אלא שכמו בכל מתנה, העטיפה אולי איננה הדבר הכי חשוב אבל היא מוסיפה לערכה של המתנה. גם הצורה שבה אנחנו מעניקים מתנות משפיעה על ערכה של המתנה. גם טיסה רומנטית ניתן לעטוף ולשלב אותה עם דברים אחרים כדי לשדרג את העניין ולהפוך את המתנה המיוחדת הזו לעוד יותר מיוחדת ועוד יותר ייחודית.

בראש ובראשונה חשבו כיצד לתת את המתנה הזו. קצת קשה לעטוף בנייר עטיפה ובסרט טיסה רומנטית ולכן חישבו על דרך מקורית לתת את המתנה: אפשר לקחת את מקבל או מקבלת המתנה אל המקום שבו נערכת הטיסה ולא לספר לו על כך אלא להפתיע אותו; אפשר גם לקחת את השובר או הכרטיס של הטיסה ולעטוף אותו בתוך נייר עטיפה; אפשר גם למצוא דרך מפתיעה לבשר למקבל המתנה על המתנה שהוא מקבל. מדוע לא לשלב את הבשורה עם סרט על טיסות? או עם שיר שמדבר על לעוף?

טיסה רומנטית היא מתנה בפני עצמה אבל ניתן לשלב בה עוד דברים נוספים: מבקבוק שמפנייה ופרחים ועד שיעורי טיסה שניתנים בטיסה עצמה; מחבילת שוקולד איכותית ועד ארוחה מפנקת. אפשר גם להשתמש בטיסה עצמה כשלב ראשון במתנה הרבה יותר גדולה: שיעור טיסה שמתחילים בטיסה אחת רומנטית ואחר כך נמשכים כסדרם עד הרישיון המיוחל. אפשר גם להחליט לקחת שיעורי טיסה ביחד וכך לעשות משהו מאוד מיוחד בתור זוג. הזוגיות כנראה תרוויח מכך.

חישבו כיצד להפוך את חווית הטיסה למיוחדת ככל האפשר על ידי שילוב דברים נוספים בטיסה: המוזיקה הנכונה, המשקאות הנכונים, הקישוטים הנכונים. אפילו מסלול הטיסה יכול להשתלב בשדרוג המתנה: לאן טסים? מעל אילו מקומות חולפים? מה ניתן להסביר על הנוף ואיך? אפילו ההסבר יכול להפוך לחוויה מיוחדת אם הוא נעשה בצורה מיוחדת: מדריך מקצועי מצד אחד או נותן המתנה מצד שני שהשקיע והכין הסברים על הדברים שרואים בטיסה.

הטסה יכולה להיות גם חלק מכמה פעילויות שמשתלבות זו בזו. אל הטיסה ניתן להגיע בלימוזינה. לאחר הטיסה ניתן להמשיך למסעדה יוקרתית או לפיקניק בחיק הטבע. ניתן גם לארגן טיסה רומנטית שמתחילה במקום אחד ומסתיימת במקום אחר שבו כבר ניתן לבלות סוף שבוע זוגי ביחד.

כולנו מכירים בחשיבות של המגע האישי ולכן חשוב מאוד להוסיף את המגע האישי גם כשנותנים טיסה רומנטית כמתנה. כך הנותן מוסיף משהו משלו והופך אותה למשהו הרבה יותר מיוחד. לא כולם יכולים לקחת שיעורי טיסה, לשכור מטוס ואז לקחת מישהו לטיסה בשמי הארץ, רובנו צריכים להסתפק בכך שאנחנו שוכרים את שירותיה של חברה מסוימת שמסייעת לנו להגשים חלום. את מה שהחברה מספקת לנו אנחנו יכולים וצריכים לעטוף בדברים נוספים כדי שהמתנה תהיה באמת שלנו ובאמת תבוא מאיתנו.

על ידי שילוב של מרכיבים שונים ועל ידי הוספת המגע האישי אנחנו לוקחים מתנה מאוד ייחודית והופכים אותה להרבה יותר. לפעמים דווקא התוספת הקטנה היא זו שמעניקה את הערך המוסף הכל כך מיוחד של המתנה שנזכור לתמיד.

וזו הרי הסיבה שאנחנו נותנים מתנות, לא?

אביב יועצים
כתיבת תוכן איכותי.
כתיבת תוכן איכותי.
אביב יועצים
ייעוץ שיווקי וקידום אתרים באינטרנט.
מרכז הארץ
-
קישור לאתר
כלי רכב - תעופה
תאריך: 28/8/2011
תגיות:   טיסה רומנטית    שיעור טיסה    שיעורי טיסה    טיסה   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום כלי רכב - תעופה

טיסה רומנטית: לא להסתפק רק בטיסה עצמה / אביב יועצים
גם הצורה שבה אנחנו מעניקים מתנות משפיעה על ערכה של המתנה. גם טיסה רומנטית ניתן לעטוף ולשלב אותה עם דברים אחרים כדי לשדרג את העניין ולהפוך את המתנה המיוחדת הזו לעוד יותר מיוחדת ועוד יותר ייחודית.
שיעור טיסה פרטי: מידע מרגיע למתחיל / אביב יועצים
שיעור טיסה הינו חוויה של פע בחיים, ומי שהיה טייס ליום אחד- יזכור זאת לנצח. ועם זאת, תלמידים חדשים, שזוהי הטיסה הראשונה שלהם כטייסים עצמאיים, עלולים להגיע לשיעור עם חששות ותהיות לגבי הצפוי להם.
שיעור טיסה: כיצד להתכונן לקראת שיעור טיסה פרטי / אביב יועצים
ידיעה מקדימה לגבי מה כולל שיעור טיסה פרטי, וידיעה לגבי הדר הנכונה להתכונן לקראת שיעור כזה, הופכת את שיעור הטיסה עצמו לקל ונעים הרבה יותר.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים