מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

תוכניות חבכון

תוכניות חיסכון והלוואות – הפכים שמשלימים אחד את השני

/ ירון כהן

תוכניות חיסכון דואגים לעתיד היום

ישנם רבים המעוניינים לחסוך באופן חודשי  לעצמם, עבור הילדים שלהם או הנכדים דרך תוכניות החיסכון המוצעות על ידי הבנקים השונים

 תוכניות חיסכון מאפשרת לך ליהנות בבוא הזמן מסכום כסף נכבד ביותר שנצבר לזכותך לאורך שנים. הכלל הוא שעל מנת להפיק את המרב מתוכנית החיסון, מומלץ שתוכית החיסכון תהיה לטווח ארוך או בינוני, בהתאם לצרכים העתידיים שלך. ניתן לראות את תוכנית החיסכון כמן רשת ביטחון כלכלי שתוכל להציל אותך במקרה בו תידרש לכסף מהיר לצרכים שונים כגון החלפת רכב, שיפוצים, טיסה לחו"ל, חתונה לילדים ועוד.

ישנם מסלולים רבים של תוכניות חיסכון המאפשרים לכל אחד לבחור את תוכנית חיסכון וההצמדה שמתאימה לו. ניתן לעשות תוכניות חיסכון צמודות מדד, מצודות לדולר או צמודות למדד המניות –הכול בהתאם לבחירה. המאפיין הכי בולט בתוכניות חיסכון הוא האפשרות לחסוך סכומי כסף נמוכים יחסית כל חודש, כך שאחרי שנים מצטבר סכום כסף משמעותי שיכול לשמש לכל מטרה.

אם תחסוך לאורך שנים ובבוא הזמן תזדקק לכסף לכל מיני מטרות – פירעון ושימוש בתוכנית חיסכון בבנק יכול להיות במקום לקחת הלוואה לכל מטרה או הלוואה חוץ בנקאית. בצורה זאת לא תצרך לשם ריבית או להיכנס ללחצים בעקבות הדרישה להחזיר את החוב והכסף יהיה זמין עבורך באופן מיידי. אבל גם אם לא תחסוך לאורך שנים, לקיחת הלוואה חוץ בנקאית יכולה להיות פיתרון מעולה אם אתה תזדקק לכסף. הלוואה חוץ בנקאית היא הלוואה שמגיעה מחוץ למערכת הבנקאית הרגילה – לדוגמא הלוואה מחברות הביטוח או מחברות כרטיסי האשראי. סוג הלוואה זה הפך להיות מקובל מאוד בשנים האחרונות, יחד עם הקשיים הכלכליים הרבים של משפחות ושל עסקים "לגמור את החודש".

כיום, הלוואות חוץ בנקאיות והלוואות לכל מטרה יכולות לשמש לכל מטרה וכן ניתן לקבל אותם במהירות ללא עיכובים שונים. אם יש לך כרטיס אשראי או תיק השקעות בחברת ביטוח – עשית כבר את רוב הדרך לקבל את ההלוואה. חברת כרטיסי האשראי כבר אישרה אותך בכך שהנפיקה לך כרטיס אשראי. לכל כרטיס אשראי יש את מגבלת הסכום המכסימלי שאפשר להלוות – לא כמשיכה בכספומט אלא את מסגרת האשראי הכללית.

ירון כהן
ירון
ירון
iinternet
תל אביב
מימון וכספים - שוק ההון
תאריך: 26/8/2011
תגיות:   הלוואות   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום מימון וכספים - שוק ההון

תוכניות חיסכון והלוואות – הפכים שמשלימים אחד את השני / ירון כהן
תוכניות חיסכון והלוואות – הפכים שמשלימים אחד את השני
החודשים האחרונים היו קשים למשקיעים בבורסה / ירון כהן
החודשים האחרונים היו קשים למשקיעים בבורסה, אבל לא רק הם אלא גם לך. אי אפשר להתחמק מהבורסה , גם אם אתה חושב שאין לך השקעות בבורסה, תדע שיש לך בצורה עקיפה
הדרכת מסחר באופציות / LoadSEO SEO
הדרכת מסחר באופציות מעו"ף תלמד אותנו איך הופכים מסוחר מתחיל למומחה לאופציות. שימוש בתכנת Options-Expert כדאי שתתחיל להרוויח. מסחר באופציות טומן בחובו הזדמנויות לרווחים גדולים אך גם להפסדים כבדים.
להרוויח ממסחר באופציות / LoadSEO SEO
מכיוון שהצלחת מסחר באופציות תלויה ביכולת הסוחר לזהות את כיווני השוק או לבצע מהלכים התואמים את מגמת השוק - ניתן לגזור מספר פרמטרים להצלחת סוחרי האופציות.
ניהול השקעות באינטרנט / LoadSEO SEO
כאשר הבחירה היא לפנות למומחה לצורך ניהול תיקי השקעות, האינטרנט מהווה כלי עזר למשקיע בכך שהוא פורש באופן נגיש כמויות מידע הנוגעות להשקעותיו ולשוק ההון.
השוואת בתי השקעות / ירון כהן
מהם הפרמטרים בהם נוואה בין בתי ההשקעות בשיראל ומהם ההבדלים בין בתי ההשקעות לבין חברותה ביטוח?
שוק ההון – מסחר בבורסה - סוגי מסחר באופציות מעו"ף / Best Trader
וק ההון – מסחר בבורסה - סוגי אופציות בבורסה לניירות ערך בת"א נסחרות כמה וכמה סוגי אופציות. במאמר זה נעשה מעט סדר בכל הקשור לסוגי האופציות הנסחרות בארץ ובעולם. ונחיב מעט על ההבדלים בין סוגי אופציות.
לימודי שוק ההון עם "תשואות" / אלה קדושי
בימים אלה מביאה רשת מכללות מעוף בשורה חדשה ומרעננת, ומציעה לקהל הרחב מגוון רחב של קורסים בתחום לימודי שוק ההון. הקורסים מיועדים לכל מי שמתעניין בתחום ואינם דורשים ידע מוקדם!
ניתוח טכני לעומת פנדומנטלי / אסף לוי
ניתוח טכני היא אחת משתי שיטות מרכזיות לניתוח של השוק. ניתוח טכני היא שיטה אחת וניתוח פנדומנטלי היא השיטה השניה.
לימוד שוק ההון ככלי להגלת ההון האישי / יוסי רוז
המאמר מסביר את החשיבות של לימוד שוק ההון ומסביר באופן בסיסי את אפשרויות ההשקעה בשוק ההון והיתרונות שלהם
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים