מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

בר לאירועים

הכל על בר לאירועים וקפה לאירועים

/ gidi didi

הכל על בר לאירועים וקפה לאירועים


מקובל לחשוב כי שירותי בר לאירועים או קפה לאירועים מיועדים דווקא לאנשים העורכים אירועים או שמחות משפחתיות רבות משתתפים אשר דורשים ארגון ולוגיסטיקה רבים ומיגעים. אולם, מה עם אירועים קטנים ופרטיים? חגיגות יום נישואין או יום הולדת קטנות ואינטימיות שאינן כוללות מספר רב של מוזמנים? האם במקרים כאלה אין צורך בשירותי בר לאירועים או קפה לאירועים? האם בכלל ניתן למצוא שירות בר לאירועים לאירוח של מספר אנשים מועט?

בר לאירועים פרטיים
חברות רבות המספקות שירותי בר לאירועים או שירות קפה לאירועים מציעות שירות גם כאשר מדובר באירועים קטנים ופרטיים הכוללים עשרות בודדות של אנשים. שירותי בר לאירועים פרטיים כוללים את כל האלמנטים המוצעים בשירותי בר לאירועים גדולים המארחים מאות או אלפי אנשים. יום הולדת, יום נישואין או כל חגיגה או מסיבה אישית ופרטים אינם אומרים בהכרח טרחה או עבודה קשה, ניתן למצוא בר לאירועים או שירות קפה לאירועים המיועדים לכל סוג של אירוח, לכל מטרה או לכל כמות של אנשים או אורחים.

שירותי בר לאירועים
שירותי בר לאירועים כוללים קודם כל בר נייד בעיצוב מרשים שיוצב במתחם האירוח. באירועים קטנים ניתן להסתפק בבר מרכזי אחד עליו תוגשנה כל המנות המוצעות, המשקאות, העוגות או הפינוקים. בתשלום נוסף ניתן להזמין בר קפה לאירועים, בר מתוקים ופירות או הגשת משקאות אלכוהוליים. את הבר יאייש צוות מקצועי ומנוסה אשר ישרת את האורחים בחיוך במהלך כל הערב ויספק הנאה מלאה מהאירוח לאורחים ולמארחים.

בר לאירועיםבקשו המלצות מחברים
הדרך הטובה ביותר למצוא חברה המספקת שירותי בר לאירועים או קפה לאירועים היא על ידי המלצות מחברים או מקרובי משפחה. המנות המוצעות יכולות להראות מבטיחות מאוד בתפריט והשירות המוצע יכול להבטיח ערב מושלם, אולם בפועל השירות, ההגשה או המזון עשויים לאכזב ולקלקל את כל ההנאה מהערב. על כן, חשוב מאוד לשכור בר לאירועים או קפה לאירועים אשר קיבלתם עליו המלצות מקרובים או מכרים ששכרו את שירותי החברה בעבר ויצאו מרוצים ושמחים לאחר מכן.

gidi didi
נולדתי לאב תתרן ולאמא חתרנית ,עכשיו אני מטר שמונים
נולדתי לאב תתרן ולאמא חתרנית ,עכשיו אני מטר שמונים
duhv
כפ"ס
עסקים - עסקים קטנים
תאריך: 25/8/2011
תגיות:   בר לאירועים    קפה לאירועים   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום עסקים - עסקים קטנים

הובלות - המדריך למובילים / הובלות בישראל
המדריך המלא למובילים מקצועיים
הכל על בר לאירועים וקפה לאירועים / gidi didi
מקובל לחשוב כי שירותי בר לאירועים או קפה לאירועים מיועדים דווקא לאנשים העורכים אירועים או שמחות משפחתיות רבות משתתפים אשר דורשים ארגון ולוגיסטיקה רבים ומיגעים. אולם, מה עם אירועים קטנים ופרטיים?
מלכודת "איכות היתר" של המוצר או השרות בעסקים קטנים / עוזי פלג
סופקת, את המחיר שהספק דורש אין בעיה לשום צד. הבעיה היא כאשר המוצר או השרות, מספקים "איכות יתר", אשר הצרכן איננו מזהה אותה, או איננו צריך אותה, ולכן איננו מוכן לשלם עבורה, ובמקביל ליצרן היא מוסיפה עלות
התפתחות עיצוב לוגו האולימפיאדה במאה השנים האחרונות והקשר שלו לליסה סימפסון / דרור זורע
הסמל האולימפי (logo) תוכנן לראשונה ב-1913, צורתו הינה חמש טבעות משולבות המסמלות את האיחוד של חמשת יבשות העולם. מעניין לבחון איך עיצוב לוגו המשחקים האלימפיים השתנה או התפתח לאורך השנים.
בעלות על לוגו חדש ורישומו כסימן מסחר / דרור זורע
עלות על לוגו חדש ורישומו כסימן מסחר לאחר שרכשת את הלוגו החדש שלך אתה הוא הבעלים עליו ובאחריותך כל נושא השימוש בו, זכויות היוצרים עליו ורישומו כסימן מסחרי במידת הצורך. לשימושך ערכנו מספר שאלות ותשובות
איך לשווק את העסק שלך בחינם / משה הרשקו
יווק היא הבעלים/מנכ"ל/מנהל המכירות ולעיתים קרובות גם המזכירה. על מנת לייצר זרם קבוע של מתעניינים ושל פניות, כזה שיאפשר לנו לצפות מכירות והכנסות, חייבים לשווק את העסק על בסיס קבוע ובצורה מתוכננת .
מרכזיות המוצר בתמהיל השיווק של העסק הקטן / עוזי פלג
קבלנות) שהושקעו בו משאבים ומכירתו אמורה לכסות את עלותו ולהותיר רווח, יש לזכור שגם אם יש מוצר, עדיין לא בטוח שיש לו זכות קיום, כנגזרת ישירה מכך, במידה ולעסק יש רק מוצר אחד, לא בטוח שלעסק יש זכות קיום.
הסיבות לחוסר זמן בניהול עסקים קטנים / עוזי פלג
אחת הבעיות המרכזיות כמעט בכל עסק קטן ובחלק מהעסקים הבינוניים. היא "העדר זמן" כרוני לבעלי תפקידי המפתח בעסק,"העדר הזמן" הוא אחד הגורמים המרכזיים לניהול לקוי ואי יכולת של העסק לפרוץ קדימה.
השקעה בציוד או בניהול בעסק קטן/בינוני / עוזי פלג
התעשייה נוטים להשקיע את מירב תקציבם ברכישת ציוד וממעטים להשקיע בתשתיות ניהול ארגון ובהשבחת המשאב האנושי, התפיסה העסקית שמקורה בייצור והרקע ממנו צמחו המייסדים של עסקים אלה, מכתיבה את סדרי העדיפויות .
ניהול קשרי לקוחות בעידן המודרני / בני ישראלי
כיום בשל השינויים התכופים בכלכלה העולמית והשפעתם על המשק הישראלי, נוצר מצב שבו על כל מוצר ושירות הניתן לצרכן הסופי ישנה תחרות שרק הולכת וגוברת, מצד שני הצרכן הממוצע כיום, חכם יותר ומבצע סקר שוק יסודי.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים