מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

איטום גגות

איטום גגות

/ ענת דורי

חומרי איטום גגות

כאשר פונים למלאכת איטום הגג הדבר יכול לנבוע מסיבות רבות, בין אם נזכרים בזמן, ובין אם זה קרה קצת אחרי שהתחילו הנזילות בבית, איטום גגות הינו פעולה הכרחית לכל מבנה. כאשר פונים לקניית מוצרי איטום גגות, ניתן לראות שקיים מגוון רב של חומרים המספקים פתרון לבעיות מרובות ולסגנונות מבנים שונים. לכן, בין עם הגג משופע, שטוח, בנוי בצורה מורכבת או עשוי מבטון ניתן להיות בטוחים שאפשר למצוא את החומרים שיספקו איטום מתאים, ואחד כזה שיחזיק לשנים רבות.

חומרי איטום גגות – סוגים וייעודים

החומרים המיועדים לאיטום מושלם של גגות מתחלקים לשלוש קבוצות עיקריות: יריעות איטום, משחות איטום, ומוצרים נלווים ומגמרים.

יריעות איטום:

·         יריעות איטום ביטומניות – נקראות על שם החומר ביטומן אשר משמעותו מוצר מתרכך בחום (תרמו פלסטי) ומיוצרות ממנו, יריעות ביטומניות מיועדות עבור איטום גגות משופעים וישרים, הם משמשות גם כיריעות לאיטום קירות של מבנים חיצוניים ולאיטום אדניות. יריעות אלו אוטמות כניסה של מים, ובמידה והן מכוסות באגרגט (סוג של חצץ) בהיר גם יחזירו את קרינת השמש. מומלץ לרכוש יריעות ביטומניות אשר עומדות באישור מכון התקנים הישראלי וזאת על מנת להבטיח את עמידותם ותפקודם לאורך זמן.   

·         יריעות הגנה וניקוז – יריעות הגנה וניקוז מיועדות בעיקר לאיטום מתחת לגגות רעפים, בטון ועץ. יריעות אלו עשויות אף הן מחומר ביטומני ומיועדות לשמירה על איטום ביטומני נוסף (לדוגמא של צינורות). בין היריעות אשר ניתן למצוא מסוג זה קיימות יריעות ביטוגלס אלומיניום המיועדות לפעולת איטום גגות בפני אדים, ונייר זפת אשר עמיד בפני פגיעה מכנית.

·         יריעות סופרטייט ואלוסטייט – יריעות אשר מיועדות למשטחים העשויים מפח, אסבסט, וגבס. יריעות אלו נוחות ליישום ומיועדות לשימוש עצמי.

משחות איטום:

·         משחות פוליאוריתניות – משחות ידידותיות לסביבה על בסיס מים, אשר מיועדות עבור איטום גגות, קירות חיצוניים, חניונים ובריכות מים. משחות אלו מתייבשות מהר וקלות ליישום.

·         משחות אקריליות – משחות המיועדות להלבנה יחד עם איטום גגות, בנוסף לאיטום משחות אלו מחזירות את קרני השמש ותורמות לשמירה על טמפרטורת המבנה, המשחות קלות ליישום וניתנות למריחה או התזה.

ענת דורי
מנהלת רכש בחברת פזקר, מקבוצת פז, החברה המובילה בישראל בפיתוח ובייצור של מוצרי איטום ובידוד לשוק הבנייה והתשתית.
מנהלת רכש בחברת פזקר, מקבוצת פז, החברה המובילה בישראל בפיתוח ובייצור של מוצרי איטום ובידוד לשוק הבנייה והתשתית.
פזקר
עיות והמצוינות. ערכים אלה, שמלווים את החברה לאורך כל השנים, באים לידי ביטוי במגוון הפתרונות הרחב שמציעה החברה ללקוחותיה, בחתירה חסרת פשרות לאיכות הגבוהה ביותר ובתודעת שירות המציבה את הלקוח במרכז.
ת.ד 2030 אלון תבור מיקוד 18000
אלון התבור
04-6423111
04-6521255
קישור לאתר
בנייה ושיפוצים - טיפים והמלצות
תאריך: 19/8/2011
תגיות:   איטום גגות    איטום קירות    חומרי איטום    מוצרי איטום    מוצרי בידוד    זיפות    זיפות גגותץ    איטום מרפסות    איטום קירות    איטום מרפסת    איטום גג    איטום קיר    איטום אמבטיה    איטום אמבטיות    איטום מרתפים    יריעות איטום    יריעות ביטומניות       


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בנייה ושיפוצים - טיפים והמלצות

איטום גגות רעפים לעומת איטום גגות שטוחים / ענת דורי
כאשר בעלי בית מעוניינים לבצע איטום בגג ביתם, חשוב להיות מודעים להבדלים הקיימים בין גגות רעפים לבין גגות שטוחים. באופן כללי לרוב, ניתן לראות גגות שטוחים בבנייני מגורים רבי קומות ואילו גגות רעפים ניתן ל
איטום קירות – חשיבות ויתרונות לבעלי בתים / ענת דורי
רבים, מי הגשמים או אדי מי הגשמים עלולים לחדור לתוך בית שלא התבצע בו איטום נכון, או שלא התבצע בו איטום כלל. לכן, חשוב לבצע איטום קירות חיצוניים ופנימיים, איטום גגות ואיטום חדרי הבית על מנת למנוע זאת.
איטום גגות / ענת דורי
זה קרה קצת אחרי שהתחילו הנזילות בבית, איטום גגות הינו פעולה הכרחית לכל מבנה. כאשר פונים לקניית מוצרי איטום גגות, ניתן לראות שקיים מגוון רב של חומרים המספקים פתרון לבעיות מרובות ולסגנונות מבנים שונים.
סוגי חומרי איטום לכל בעיה / ענת דורי
תפתח והחל לבנות לעצמו מחסה מחומרים שונים אשר התגלו במהלך הזמן. שנים רבות עברו והגענו למציאות של היום למאה ה21, מחסה היום הפך לבית, אשר בין תפקידיו המרובים משמש כמקום לשקט, ליצירה עצמית, ולהקמת משפחה.
הדרך הקצרה לביובית / eran ss
איזה תהליך הצרכן עובר עד להזמנת הביובית
חומרי איטום גגות / ענת דורי
כאשר פונים למלאכת איטום הגג הדבר יכול לנבוע מסיבות רבות, בין אם נזכרים בזמן, ובין אם זה קרה קצת אחרי שהתחילו הנזילות בבית, איטום גגות הינו פעולה הכרחית לכל מבנה.
איטום מרפסת - באילו מקרים? / ענת דורי
איטום חלקי הבית השונים יכנס לפעולה בדרך כלל בתקופת החורף או לפניה, בין אם ומדובר באנשים אשר מתכננים מראש, או אנשים שנמצאים במהלך תהליך שיפוץ או בנייה תמיד מגיע שלב פעולת האיטום/
תריסי גלילה / אלכס בונר
יתרונות תריסי גלילה יתרונות תריסי גלילה הינם רבים ומגוונים. בכל אלמנט עיצובי זה או אחר, ישנה סיבה שעמדה מאחוריו לשם המצאתו, ואותה ניתן לבחון.
בריכות ספא: זה לא חלום / אביב יועצים
ודאי יעניין אתכם לדעת כי התקנת בריכות ספא בחצר הבית הפכה להיות טרנד של ממש. יותר ויותר אנשים יאמרו לכם כי הם מעדיפים בריכות ספא תחת כיפת השמיים מאשר בתוך הבית.
סוככים זה עניין ישראלי / אביב יועצים
סוככים הם פתרון קל ונוח ולא יקר שעוזרים לנצח את השמש החמה של חודשי הקיץ הישראלים.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים