מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

איטום קירות

איטום קירות – חשיבות ויתרונות לבעלי בתים

/ ענת דורי

איטום קירות – חשיבות ויתרונות לבעלי בתים

 

 

בעונת החורף כאשר יש גשמים רבים, מי הגשמים או אדי מי הגשמים עלולים לחדור לתוך בית שלא התבצע בו איטום נכון, או שלא התבצע בו איטום כלל. לכן, חשוב לבצע איטום קירות חיצוניים ופנימיים, איטום גגות ואיטום חדרי הבית על מנת למנוע זאת. כאשר מי גשמים או מים ואדים חודרים בין קירות או גגות בבית נוצרים סדקים, לחות והצטברות של עובש.

 

דברים אלו פוגעים קשות באיכות הקירות והגגות, ועלולים לפגוע ביציבותם. כמו כן, מים יוכלו לנזול לתוך הבית, ריח העובש ומי הגשמים יחדור אל תוך הבית, מה שיפגע באיכות החיים של אלו המתגוררים בבית.

 

איטום קירות חיצוניים ופנימיים בבית

 

יש לבצע איטום קירות לקירות החיצוניים, ולקירות הפנימיים של הבית. על מנת לבצע איטום קירות לקירות החיצוניים, יש לסייד את הקירות. צביעת הקירות תמנע חדירה של קרינה מאור השמש אל תוך הבית. כמו כן, על מנת למנוע את נזילת המים אל הבית ואת הנזקים לקירות הבית הנגרמים בעקבות נזילות המים ניתן להשתמש בחומרים אקריליים או פוליאריתניים הרבים הקיימים היום.

 

לקירות הפנימיים יש לבצע איטום אקוסטי באמצעות חומרים המכילים כמויות גדולות של אוויר בתוכם. איטום קירות פנימיים אקוסטי מונע חדירה של רעשים מבחוץ אל תוך הבית ויציאה של רעשים מתוך הבית החוצה. האיטום הטוב ביותר, הזול ביותר והאיכותי ביותר, הוא זה שמתבצע ביחד עם בניית הבית.

 

החשיבות של איטום קירות לבעלי בתים

 

איטום קירות נכון הוא דבר שיועיל מאוד לבעלי הדירות. קירות פנימיים בתוך הבית שהתבצע בהם איטום אקוסטי יעיל יתנו לבית אווירה נעימה, יציבות גבוהה יותר מפני נזקים שונים כמו רעידות אדמה או תנאי מזג אוויר שונים והכי חשוב יקרין אסתטיות ויופי מבפנים ומבחוץ.

 

איטום קירות הבית זהו דבר שאין להתעלם ממנו בקלות, היתרונות שלו הם רבים וטובים כשהמחיר שווה את המאמץ וההשקעה. איטום קירות חשוב לבעלי בתים הן בשל העלייה ברמת איכות החיים והן בשל העובדה שבית אטום כראוי הינו בית בטוח ומוגן יותר.

ענת דורי
מנהלת רכש בחברת פזקר, מקבוצת פז, החברה המובילה בישראל בפיתוח ובייצור של מוצרי איטום ובידוד לשוק הבנייה והתשתית.
מנהלת רכש בחברת פזקר, מקבוצת פז, החברה המובילה בישראל בפיתוח ובייצור של מוצרי איטום ובידוד לשוק הבנייה והתשתית.
פזקר
עיות והמצוינות. ערכים אלה, שמלווים את החברה לאורך כל השנים, באים לידי ביטוי במגוון הפתרונות הרחב שמציעה החברה ללקוחותיה, בחתירה חסרת פשרות לאיכות הגבוהה ביותר ובתודעת שירות המציבה את הלקוח במרכז.
ת.ד 2030 אלון תבור מיקוד 18000
אלון התבור
04-6423111
04-6521255
קישור לאתר
בנייה ושיפוצים - טיפים והמלצות
תאריך: 19/8/2011
תגיות:   איטום גגות    איטום קירות    חומרי איטום    מוצרי איטום    מוצרי בידוד    זיפות    זיפות גגותץ    איטום מרפסות    איטום קירות    איטום מרפסת    איטום גג    איטום קיר    איטום אמבטיה    איטום אמבטיות    איטום מרתפים    יריעות איטום    יריעות ביטומניות       


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בנייה ושיפוצים - טיפים והמלצות

איטום גגות רעפים לעומת איטום גגות שטוחים / ענת דורי
כאשר בעלי בית מעוניינים לבצע איטום בגג ביתם, חשוב להיות מודעים להבדלים הקיימים בין גגות רעפים לבין גגות שטוחים. באופן כללי לרוב, ניתן לראות גגות שטוחים בבנייני מגורים רבי קומות ואילו גגות רעפים ניתן ל
איטום קירות – חשיבות ויתרונות לבעלי בתים / ענת דורי
רבים, מי הגשמים או אדי מי הגשמים עלולים לחדור לתוך בית שלא התבצע בו איטום נכון, או שלא התבצע בו איטום כלל. לכן, חשוב לבצע איטום קירות חיצוניים ופנימיים, איטום גגות ואיטום חדרי הבית על מנת למנוע זאת.
איטום גגות / ענת דורי
זה קרה קצת אחרי שהתחילו הנזילות בבית, איטום גגות הינו פעולה הכרחית לכל מבנה. כאשר פונים לקניית מוצרי איטום גגות, ניתן לראות שקיים מגוון רב של חומרים המספקים פתרון לבעיות מרובות ולסגנונות מבנים שונים.
סוגי חומרי איטום לכל בעיה / ענת דורי
תפתח והחל לבנות לעצמו מחסה מחומרים שונים אשר התגלו במהלך הזמן. שנים רבות עברו והגענו למציאות של היום למאה ה21, מחסה היום הפך לבית, אשר בין תפקידיו המרובים משמש כמקום לשקט, ליצירה עצמית, ולהקמת משפחה.
הדרך הקצרה לביובית / eran ss
איזה תהליך הצרכן עובר עד להזמנת הביובית
חומרי איטום גגות / ענת דורי
כאשר פונים למלאכת איטום הגג הדבר יכול לנבוע מסיבות רבות, בין אם נזכרים בזמן, ובין אם זה קרה קצת אחרי שהתחילו הנזילות בבית, איטום גגות הינו פעולה הכרחית לכל מבנה.
איטום מרפסת - באילו מקרים? / ענת דורי
איטום חלקי הבית השונים יכנס לפעולה בדרך כלל בתקופת החורף או לפניה, בין אם ומדובר באנשים אשר מתכננים מראש, או אנשים שנמצאים במהלך תהליך שיפוץ או בנייה תמיד מגיע שלב פעולת האיטום/
תריסי גלילה / אלכס בונר
יתרונות תריסי גלילה יתרונות תריסי גלילה הינם רבים ומגוונים. בכל אלמנט עיצובי זה או אחר, ישנה סיבה שעמדה מאחוריו לשם המצאתו, ואותה ניתן לבחון.
בריכות ספא: זה לא חלום / אביב יועצים
ודאי יעניין אתכם לדעת כי התקנת בריכות ספא בחצר הבית הפכה להיות טרנד של ממש. יותר ויותר אנשים יאמרו לכם כי הם מעדיפים בריכות ספא תחת כיפת השמיים מאשר בתוך הבית.
סוככים זה עניין ישראלי / אביב יועצים
סוככים הם פתרון קל ונוח ולא יקר שעוזרים לנצח את השמש החמה של חודשי הקיץ הישראלים.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים