מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

איטום גגות רעפים

איטום גגות רעפים לעומת איטום גגות שטוחים

/ ענת דורי

איטום גגות רעפים לעומת איטום גגות שטוחים

 

כאשר בעלי בית מעוניינים לבצע איטום בגג ביתם, חשוב להיות מודעים להבדלים הקיימים בין גגות רעפים לבין גגות שטוחים. באופן כללי לרוב, ניתן לראות גגות שטוחים בבנייני מגורים רבי קומות ואילו גגות רעפים ניתן לרוב לראות בבתי קרקע פרטיים.

 

לפני ההחלטה הסופית חשוב להשקיע בשכירת איש מקצוע מומחה כדי שיתבצע איטום גגות יעיל שישמור על גג הבית למשך זמן רב. כמו בתחומים רבים נוספים גם בתחום של איטום גגות, חשוב לוודא כי העבודה נעשית כהלכה על מנת למנוע נזקים אסתטיים ובריאותיים העלולים להיגרם לגגות הבית ואף לבית עצמו בשל איטום גגות לקוי.

 

ישנם הבדלים רבים בין גגות שטוחים לבין גגות רעפים: בבנייה, העיצוב, יכולת הבידוד התרמי והבידוד לנוזלים והגנה מפני הרוח ותנאי מזג האוויר השונים שיש בארץ. כעת נפרט מהם ההבדלים העיקריים בין שני סוגי גגות אלו.

 

איטום גגות רעפים

 

גגות רעפים בשל המבנה שלהם, צוברים פחות מים בעת גשמים. יש לבדוק מדי פעם שהרעפים מתוחזקים כראוי וכל הרעפים עמידים בפני מזג האוויר. לרוב, לא יבנו גגות רעפים בבניינים רבי קומות, משום שהגג תופס מקום רב והוא יכול לשמש לבניית קומה נוספת. לרוב, הקבלנים יעדיפו לבנות קומה נוספת ולא גג רעפים.

 

בבית פרטי שיש בו גג רעפים, ניתן להשתמש בשטח הגג לאחסון דברים. לרוב, מומלץ לבעלי בית פרטי לבנות גג רעפים, משום שאיטום גגות רעפים לא צורך תחזוקה רבה כמו איטום גגות שטוחים .

 

איטום גגות שטוחים

 

גגות שטוחים לרוב יכילו מסה תרמית רבה יותר, שתאפשר בידוד תרמי טוב יותר בתקופת החורף והקיץ מפני קור וחום. במצב זה יהיה נוח יותר להתקין מזגן או דוד שמש.  כמו כן, ניתן להשתמש בגגות שטוחים בתור מרפסת או שניתן לבנות עליהם קומה נוספת. אפשרות זו יכולה להרחיב את הפוטנציאל של הבית ולאפשר לדיירים יותר מרחב ומקום.

 

לסיכום, לגגות שטוחים ולגגות רעפים יש את היתרונות והחסרונות שלהם, חשוב לבחור בעצמכם את הגג המתאים לכם. אין הבדל ממשי במחירים ביניהם כאשר העבודה מתבצעת באופן מלא, כך שאפשר לבחור לפי איכות ולא להתגמש במחיר.

ענת דורי
מנהלת רכש בחברת פזקר, מקבוצת פז, החברה המובילה בישראל בפיתוח ובייצור של מוצרי איטום ובידוד לשוק הבנייה והתשתית.
מנהלת רכש בחברת פזקר, מקבוצת פז, החברה המובילה בישראל בפיתוח ובייצור של מוצרי איטום ובידוד לשוק הבנייה והתשתית.
פזקר
עיות והמצוינות. ערכים אלה, שמלווים את החברה לאורך כל השנים, באים לידי ביטוי במגוון הפתרונות הרחב שמציעה החברה ללקוחותיה, בחתירה חסרת פשרות לאיכות הגבוהה ביותר ובתודעת שירות המציבה את הלקוח במרכז.
ת.ד 2030 אלון תבור מיקוד 18000
אלון התבור
04-6423111
04-6521255
קישור לאתר
בנייה ושיפוצים - טיפים והמלצות
תאריך: 19/8/2011
תגיות:   איטום גגות    איטום קירות    חומרי איטום    מוצרי איטום    מוצרי בידוד    זיפות    זיפות גגותץ    איטום מרפסות    איטום קירות    איטום מרפסת    איטום גג    איטום קיר    איטום אמבטיה    איטום אמבטיות    איטום מרתפים    יריעות איטום    יריעות ביטומניות       


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בנייה ושיפוצים - טיפים והמלצות

איטום גגות רעפים לעומת איטום גגות שטוחים / ענת דורי
כאשר בעלי בית מעוניינים לבצע איטום בגג ביתם, חשוב להיות מודעים להבדלים הקיימים בין גגות רעפים לבין גגות שטוחים. באופן כללי לרוב, ניתן לראות גגות שטוחים בבנייני מגורים רבי קומות ואילו גגות רעפים ניתן ל
איטום קירות – חשיבות ויתרונות לבעלי בתים / ענת דורי
רבים, מי הגשמים או אדי מי הגשמים עלולים לחדור לתוך בית שלא התבצע בו איטום נכון, או שלא התבצע בו איטום כלל. לכן, חשוב לבצע איטום קירות חיצוניים ופנימיים, איטום גגות ואיטום חדרי הבית על מנת למנוע זאת.
איטום גגות / ענת דורי
זה קרה קצת אחרי שהתחילו הנזילות בבית, איטום גגות הינו פעולה הכרחית לכל מבנה. כאשר פונים לקניית מוצרי איטום גגות, ניתן לראות שקיים מגוון רב של חומרים המספקים פתרון לבעיות מרובות ולסגנונות מבנים שונים.
סוגי חומרי איטום לכל בעיה / ענת דורי
תפתח והחל לבנות לעצמו מחסה מחומרים שונים אשר התגלו במהלך הזמן. שנים רבות עברו והגענו למציאות של היום למאה ה21, מחסה היום הפך לבית, אשר בין תפקידיו המרובים משמש כמקום לשקט, ליצירה עצמית, ולהקמת משפחה.
הדרך הקצרה לביובית / eran ss
איזה תהליך הצרכן עובר עד להזמנת הביובית
חומרי איטום גגות / ענת דורי
כאשר פונים למלאכת איטום הגג הדבר יכול לנבוע מסיבות רבות, בין אם נזכרים בזמן, ובין אם זה קרה קצת אחרי שהתחילו הנזילות בבית, איטום גגות הינו פעולה הכרחית לכל מבנה.
איטום מרפסת - באילו מקרים? / ענת דורי
איטום חלקי הבית השונים יכנס לפעולה בדרך כלל בתקופת החורף או לפניה, בין אם ומדובר באנשים אשר מתכננים מראש, או אנשים שנמצאים במהלך תהליך שיפוץ או בנייה תמיד מגיע שלב פעולת האיטום/
תריסי גלילה / אלכס בונר
יתרונות תריסי גלילה יתרונות תריסי גלילה הינם רבים ומגוונים. בכל אלמנט עיצובי זה או אחר, ישנה סיבה שעמדה מאחוריו לשם המצאתו, ואותה ניתן לבחון.
בריכות ספא: זה לא חלום / אביב יועצים
ודאי יעניין אתכם לדעת כי התקנת בריכות ספא בחצר הבית הפכה להיות טרנד של ממש. יותר ויותר אנשים יאמרו לכם כי הם מעדיפים בריכות ספא תחת כיפת השמיים מאשר בתוך הבית.
סוככים זה עניין ישראלי / אביב יועצים
סוככים הם פתרון קל ונוח ולא יקר שעוזרים לנצח את השמש החמה של חודשי הקיץ הישראלים.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים