מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

קידום אתרים בגוגל

קידום אתרים בגוגל- זה הזמן הנכון להתחיל להיכנס לתחום, במידה ואתה מתאים

/ מרטין בוקסדורף

קידום אתרים בגוגל- זה הזמן הנכון להתחיל להיכנס לתחום, במידה ואתה מתאים

 

בדרך כלל כאשר כותבים מאמרים על קידום אתרים, מה שניתן לראות זה מדריכים שבאים להסביר איך מקדמים אתר אינטרנט ואיך צריך לבחור חברה לקידום אתרים. הנושא הזה הוא מאוד חשוב. אבל היום אני רוצה לדבר על משהו קצת אחר- מה שאני רוצה לעשות היום, זה לדבר אל אנשים המעוניינים להיכנס ולהשתלב בתחום קידום אתרים בגוגל. את זה לא עשו הרבה פעמים וזה כבוד בשבילי לעשות זאת.

 

אז אתה רוצה להיות מקדם אתרים?

 

האמת החלטה מעולה, זה באמת מקצוע מאוד מעניין, מאוד מאתגר ויחסית רווחי מבחינה כספית. אני מכיר הרבה מאוד אנשים שמרוויחים כסף יפה מאוד מקריירה בקידום אתרים. אבל יש כאן נקודה חשובה שצריך להתייחס אליה: מקדם אתרים עצמאי מרוויח הרבה יותר כסף(בערך פי שלוש) ממקדם אתרים שכיר. כך שאם נדמה לכם שעבודה בחברת קידום אתרים כל שהיא תהפוך אתכם לשכירים רווחיים, כאלו שחיים טוב- אתם די טועים. כמו בכל תחום אחר, הכסף הוא אצל העצמאיים ולא אצל השכירים. אז כאשר אני כותב שמקדם אתרים זה מקצוע מעולה להיות חלק ממנו, הכוונה שלי היא אך ורק לעצמאיים.

 

יתרונות:

 

1. שעות עבודה גמישות ונוחות מאוד. בקידום אתרים, כמו הרבה מקצועות שהם שירותיים במקור, אין צורך בשעות משרד קבועות, בהחלט ניתן לעבוד מהבית ואפילו אין צורך במשרד יקר מאוד. ניתן להתחיל לעבוד בשעות שנוחות לכם ולסיים לעבוד בשעות שנוחות לכם. די גמיש ומאוד נוח.

 

2. הרבה תחומים משיקים. היות ורוב מקדמי אתרים מגיעים לתחום הזה יחסית במקרה, ניתן לנצל את זה כדי להיכנס לתחומים משיקים כמו: פרסום, יחסי ציבור, בניית אתרים, החלפת מדיות והרבה דברים נוספים. הגיוון הוא רב מאוד ובאמת יש הרבה אופציות שניתן לנצל אותן ולעשות דברים שונים שאתם אוהבים.

 

חסרונות:

 

1. הבעיה הגדולה היא הגיוס לקוחות, רוב מקדמי אתרים הם אנשים טכניים בעיקרם ולא מצליחים כל כך להסתדר עם הצד המכירתי של המקצוע הזה, שזה בעיה גדולה בכל תחום הקשור לשירותים. היכולת לגייס לקוחות היא תנאי בל יעבור, בלי זה אין שום דרך להצליח בגיוס לקוחות או להצליח כעצמאי.

 

2. צריך תשתית אתרים ותיקה וחזקה. כאשר מתחילים קריירה עצמאית בתחום קידום אתרים, זה בדרך כלל הבעיה הראשונה שצריך לפתור, פשוט אין מאיפה להביא קישורים איכותיים. הבעיה ניתן לפיתרון, אך היא בהחלט בעיה.

 

מרטין בוקסדורף
חברת smallmoneyseo עוסקת בקידום אתרים בגוגל.
חברת smallmoneyseo עוסקת בקידום אתרים בגוגל.
smallmoneyseo
תל אביב
קישור לאתר
אינטרנט - קידום אתרים
תאריך: 17/8/2011
תגיות:   קידום אתרים בגוגל    יחסי ציבור   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום אינטרנט - קידום אתרים

קידום אתרים בגוגל- זה הזמן הנכון להתחיל להיכנס לתחום, במידה ואתה מתאים / מרטין בוקסדורף
בדרך כלל כאשר כותבים מאמרים על קידום אתרים, מה שניתן לראות זה מדריכים שבאים להסביר איך מקדמים אתר אינטרנט ואיך צריך לבחור חברה לקידום אתרים. הנושא הזה הוא מאוד חשוב. אבל היום אני רוצה לדבר על משהו קצת
קידום אתרים בישראל וקידום אתרים בחו"ל - הבדלים עיקריים / עמי חורי
קידום אתרים באינטרנט הינה עבודה לא פשוטה, עבור מקדמי אתרים רבים בארץ ובחו"ל נדרשת עבודה מאומצת על מנת לקדם אתר ולהגיע לחשיפה מקסימלית בתוצאותיהם של מנועי החיפוש תחת הביטויים הרצויים.
קידום אתרים חינמי בגוגל / אבי קולמן
קידום אתרים בשלושה צעדים חינמיים הכוללים פרסום מאמרים,פרסום קישורים,החלפת קישורים
קידום בגוגל: הכרח מודרני / אביב יועצים
מי שמומחה בתחום קידום בגוגל ידע איך להקים לך אתר המשקף את העסק שלך, ואיך להציב אותו לאורך זמן במקום ראשון במנוע החיפוש גוגל. במילים אחרות רייטינג לטווח ארוך, ולא כזה שיצנח באותה מהירות בה עלה.
קידום אתרים: זה לא פשוט להיות ראשון / אביב יועצים
בניגוד למה שאנשים רבים חושבים קידום בגוגל מתנהל לפי חוקים, יש קודים של עשה ואל תעשה ויש גורמים המפקחים על כל נושא ההתנהלות בגוגל.
קידום בגוגל ותורת המשחקים / אביב יועצים
נדמה שכבר התרגלנו לעניין וקשה לנו לדמיין עולם אחר. נדמה שאנחנו כבר לא זוכרים איך נראה עולם האינטרנט לפני שמנועי החיפוש התפתחו ולפני שגוגל השתלט על השוק. נדמה ששכחנו איך חיינו בעולם שבו אין קידום בגוגל
קידום בגוגל: מה מתאים למה? / אביב יועצים
הטכניקות השונות שבהן נעשה שימוש לצורכי קידום בגוגל הינן בעלות רמות יעילות שונות. אחד הדברים שקובעים את רמת היעילות של הטכניקות השונות היא ההתאמה שלהן לאתר המקודם מצד אחד ולמטרות הקידום מצד שני.
קידום בגוגל: מצא את המטמון / אביב יועצים
כיום, גוגל הוא מנוע החיפוש הנפוץ ביותר בארץ ובעולם, והוא מרכז כ- 60% מכלל החיפושים באינטרנט. לכן- אם בבעלותך אתר אינטרנט, או שאתה מקדם מוצר או שירות מסויימים, חשוב שתדע- "אם אתה לא שם- אתה לא קיים!".
קידום בגוגל: חפשו אותי / אביב יועצים
ישנם מספר רעיונות בסיסיים אשר אם תשכילו להפנים אותם- תוכלו להבין את הרעיון הכללי של קידום בגוגל. נתמקד כעת בשניים מהם: מנועי חיפוש ואסטרטגיות להוצאת קישוריות (לינקים).
קידום אתרים באמצעות פורומים / קרן כהן
קידום אתרים באמצעות פורומים כאשר הוא נעשה באופן מקצועי יכול להוות עוד כלי מצוין לשיווק וקידום אתרים.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים