מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

מנשא לתינוק המלצות

מנשא לתינוק המלצות

/ LoadSEO SEO

נולד לכם תינוק. מזל טוב! מנשא לתינוק הוא כיום מצרך הכרחי לכל הורה לתינוק חדש. המלצות לבחירתו של המנשא הנכון, יעזרו לכם בקבלת ההחלטה הנכונהוהתאמתו של המנשא לתינוקכם באופן מיטבי. בטרםתרכשומנשא לתינוק, כדאי לקבל המלצות מהורים,ואם אפשר גם לנסות ולמדוד מה נוח ונכון לכם ולתינוקכם.איך בוחרים מנשא לתינוק? המלצות אלו,יעזרו לכם לדעת מה לבחון בכדי לקבל את ההחלטה הטובה ביותר.

מנשא לתינוק – המלצות בנושא בטיחות

אם כן, מה חשוב לבדוק בטרם רכישתו של מנשא לתינוק? המלצותרציניות מתייחסות ראשית כל לנושא בטיחות השימוש. רצוי שהמנשא יהיה כזה שעבר בדיקות תקן. בישראל לא קיים עדיין תקן למנשאים, אך ניתן לודא שהמנשא לתינוק בו אתם מתעניינים הוא בעל תקן ארופאי או אמריקאי. במידה ומדובר במנשא לתינוק שלא עבר בחינות תקן,מומלץ לבדוק את רמתהחומרים שלו, כולל אבזמים, רצועות, צבע הבדים ואיכות התפירה. במנשא לתינוק, המלצות הנוגעות לנושא הבטיחות קשורות גם לשלב הלבישה שלו. חשוב מאוד ששיטת הלבישה של המנשא עם התינוקתהיה קלהובטוחה.

מנשא לתינוק – המלצות בנושא בריאות

בבואנו לבחור מנשא לתינוק המלצות רבות מזכירות את הפן הרפואי. הן של התינוק והן של ההורה. לרוב,מנשא לתינוק שהוא נוח הוא גם בריא. אבל משימוש קצר בזמן מדידה אי אפשר תמיד לדעת שמנשא לתינוק לא יזיק להתפתחות התינוקאו לגב שלנו, ההורים.
במנשא לתינוק, המלצות רפואיות רבות מתייחסות לתמיכה בתחתית רצפת האגן של התינוק, שמתבטאת בתנוחת הרגליים שלו. מנשאים בהם התינוק תלוי מהמפשעה יכולים להזיק להתפתחותו התקינה. כדי למנוע תליה מהמפשעה במנשא לתינוק, המלצות רפואיותמצביעות על מנשאים בהם קיימת תמיכה אחורית לישבן ולירכיו שלהתינוק. גם פיסוק ותנוחת "רגלי צפרדע" במנשא לתינוק תומכים בהתפתחות תקינה של התינוק ומונעים לחץ על תחתית רצפת האגן.
יש במנשא לתינוק המלצות רפואיות גם לגביתמיכת הראש. תינוק צעיר, גם כזה שכבר מחזיק את ראשו באופן יציב, צריך תמיכה קבועה לראשו כשהוא במנשא לתינוק. המלצות לתמיכת הראש חשובות גם בשל העובדה שתינוקות רבים נרדמים בעת שהותם במנשא.
ומה איתנו, ההורים? הורים רבים סובלים מכאבי גב בשל השימוש במנשא לתינוק. המלצות לנשיאה בריאה ונכונה להורה מתייחסות לשלוש נקודות עיקריות: כאשר משקלו של התינוק גדל, מומלץ לשאתו מאחור ולא מלפנים. התינוק צריך להיות ממוקם גבוה על גוף ההורה, כך שלא יעמיס על הגב התחתון שלו. מנשא לתינוק צריך לאפשר חלוקת משקל טובה של משקל הילד על גוף ההורה.

מנשא לתינוק – המלצות לגבי התאמה לשלבי התפתחות התינוק

תינוקות מתפתחים וגדלים בקצב מהיר ביותר. על כן, בבואנו לרכוש מנשא לתינוק, המלצות לסוג המנשא הנבחר צריכות לקחת בחשבון את שלב ההתפתחות הנוכחי של התינוק ואת השלבים שיבואו בעקבותיו. המנשא האידאלי הואמנשא דינמיהיודע ללוות את התינוק מיום הלידה ועד שלא יזדקק לו עוד. בתחילה, חשוב לשאת את התינוק הרךמלפנים, עם קשר עין ורצוי בתנוחת כירבול המחקה עובר. לאט, לאט, כשהוא מתחזק, מתחיל להיות סקרן וכבדהוא יכול לעבור לתנוחת ישיבה ורצוי על הגב. במנשאלתינוק שמאפשר נשיאה על הגב התינוק יכול לחוות את העולם שסביבו ויחד עם זאת להשאר מוגן וצמוד להורה.

מנשא לתינוק – המלצות מעשיות

בעתרכישתו של מנשא לתינוק, המלצות רבות שבות ומזכירות כי הנוחות והיכולת להשתמש במנשא תוך ניהול חיי יומיום שגרתיים חשובה לא פחות. נוחות זו באה לידי ביטוי במבנה נכון ומתאים, המאפשרחזרה לשגרהתוך כדי שימוש במנשא לתינוק. המלצות למנשאיםאידאלייםלשימוש יומיומימצביעות על מנשאים המאפשרים נשיאה על הגב,זאתבשל העובדה שחזית הגוף פנויה תוך כדי השימוש במנשא לתינוק. המלצותנוספות מזכירות את סוגי הבדים והחומרים השונים, ממנו עשויים מנשאים לתינוקות.חשוב כי הבד שבא במגע עם התינוק יהיה בד מחומר טבעי וכמובן נעים למגע. ולבסוף, לא פחות חשובה היא האפשרות לכבס כל מנשא לתינוק. המלצות למנשא כביס נובעות מן העובדה שהוא נוטה להתלכלך באופן תדיר.

LoadSEO SEO
LoadSEO חברת מתמחה בתחום קידום אתרים באינטרנט. לפרטים אנא צרו קשר טלפוני במספר: 08-6466820 או בכתובת הדואר [email protected]
LoadSEO חברת מתמחה בתחום קידום אתרים באינטרנט. לפרטים אנא צרו קשר טלפוני במספר: 08-6466820 או בכתובת הדואר [email protected]
LoadSEO
LoadSEO חברת מתמחה בתחום קידום אתרים באינטרנט. לפרטים אנא צרו קשר טלפוני במספר: 08-6466820 או בכתובת הדואר [email protected]
הגת 1/7
עומר
08-6466820
08-6466823
קישור לאתר
בית ומשפחה - הורות
תאריך: 11/8/2011
תגיות:   מנשא לתינוק המלצות    מנשא המלצות    מנשא לתינוק    מנשאים המלצות   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בית ומשפחה - הורות

מנשא לתינוק המלצות / LoadSEO SEO
מזל טוב! נולד לכם תינוק. כדי שהוא יהנה ממגע ממושך ואתם תוכלו להמשיך בשגרה, כדאי שתרכשו מנשא לתינוק. המלצות לבחירת המנשא הנכון יעזרו לכם בקבלת ההחלטה המתאימה לכם ביותר. כנסו להמלצות.
הקניית ערכים לילדים דרך דמות לחיקוי "זהירוני" / עוזי פלג
ריך "זהירוני" הוא באופן שהוא מנסה להקנות דפוסי התנהגות בסיסיים לילדים בגיל הרך ללא שימוש באסורים התנהגותיים ישירים כלשהם, האסורים מועברים דרך "זהירוני" שמתנהג באופן שההורים היו רוצים שילדיהם יתנהגו.
חשיבות המשחק בחוץ עבור ילדים / ofer rashkes
המאמר מציג את חשיבות המשחק בחוץ עבור ילדים
התפתחות ילדים דרך משחק והשימוש במתקנים מתנפחים כדוגמה / ofer rashkes
למשחק בגיל הרך חשיבות ותרומה משמעותית להתפתחות הילד והוא מהווה את הדרך האפקטיבית ביותר ללמידה משמעותית. המאמר עוסק בחשיבות המשחק להתפתחות הילד ומביא דוגמא מוחשית מהמשחק במתקנים מתנפחים.
איך בוחרים עגלת תינוקות? / רוני מיכאל
עגלת תינוקות לא צריכה להיות הכי משוכללת, הכי מודולרית או הכי מפוארת – היא צריכה להתאים בדיוק לכם ולצרכים שלכם. כך תדעו איך לבחור עגלת תינוקות מושלמת לכם ולאוצר שלכם
מתנות יום הולדת לילדים-האם כולם מרוצים ? / רונן שוסהיים
מסיבות יום הולדת לילדים בגילאי 5-12 הופכות להיות מושקעות ומוקפדות יותר ויותר משנה לשנה. נושא אחד נשאר מאחור - מתנות ימי ההולדת. הדרך שבה ניתנות היום מתנות רחוקה מלהיות מושלמת
משעמם לי / אורית אזולאי
ה לעשות עם עצמם . תפקידנו כהורים ללמד אותם, מה ניתן לעשות בזמן פנוי. עלינו להעביר להם מסר ברור, שאנחנו סומכים עליהם ומאמינים שהם ימצאו דרך טובה להעסיק את עצמם. איך עושים זאת ? לפניכם מס' הצעות:
הימים הראשונים בגן פרידה והסתגלות / אורית אזולאי
יו אם יבכה? ואיך לעזאזל אצליח להשאיר אותו שם בבקר הראשון ולשדר לו שהכול בסדר? תהליך ההסתגלות לגן הוא הדרגתי ושונה מילד לילד ובכל זאת ישנם מספר דברים שניתן לעשות כדי להקל ולסייע בהצלחת התהליך :
"אמא, אני לא מקובל!" / אפרת קליש
אחד הנושאים שיותר מטרידים הורים לילדים בגיל ההתבגרות, הוא בעיות חברתיות שיש לילד בחברת בני גילו. כשהילד פונה להוריו עם מצוקה, לרוב עולה צורך עז לפתור אותה עבורו. מייד. לתמיד.
בטיחות ילדים במכונית / גדעון וסיליסקי
במאמר זה אסדר לך, הקורא/ת את הנושא המורכב של הסעה בטוחה של ילדים במכונית. אתחיל בתיאור החוק בארץ, אמשיך בפירוט סוגי המוצרים הקיימים בארץ ובעולם שנועדו להסעת תינוקות וילדים במכונית ואסיים במספר עצות
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים