מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

סוגי מנשאים

סוגי מנשאים - יתרונות וחסרונות

/ LoadSEO SEO

סוגי מנשאים - יתרונות וחסרונות

כיום, רבים מכירים בחשיבות של נשיאת התינוק על הגוף לאחר לידתו, ומחפשים פתרונות נוחים, נעימים ואיכותיים לעשות כן. המבחר העצום של המנשאים שקיים בשוק הוא מבחר מבלבל במיוחד, והורים רבים לא יודעים האם לבחור מנשא גב לתינוק או אולי מנשא מערסל, עם או ללא תמיכה, קדמי או אחורי, בתנוחת כרבול או בצורה ישרה- הנה לפניכם מדריך נבוכים לבחירת מנשאים חכמה.

מנשאים שונים, מאפיינים שונים

ישנם מנשאים רבים ומגוונים. ישנם מנשאים המיועדים לתקופת החיים הראשונה לאחר הלידה. בדרך כלל מנשאים אלו הם מנשאים של בטן לבטן כשרגליו של התינוק מקופלות בתנוחת צפרדע, או בתנוחת ערסול. ישנם מנשאים המבוססים על כריכות רבות של בדים, על מתיחה אלסטית של הבד, או מנשא לתינוק שעשוי מלולאות בד הנכרכות סביב הגוף. היתרונות של מנשאים אלו הם הרוגע הרב שהתינוק חווה בתוכם, ואילו החסרונות הם שנוחות הלבישה מוטלת בספק עבור חלק מהם, ודרושה מיומנות על מנת להכניס פנימה את התינוק לבד ובקלות, ולעיתים מי שאינו מיומן בכך מרגיש חוסר ביטחון בנשיאה. בנוסף, מנשא בד ארוך שאיננו אלסטי הוא מנשא שלוקח זמן ללבוש אותו, והוא אינו מתאים לחסרי סבלנות או למי שממהר.

בנוסף ישנם מנשאים מסורתיים לנשיאה של תינוקות בתנוחות מסורתיות, כמו מנשא סיני וכדומה, ישנם מנשאים צדדיים אלכסוניים, שהיתרון שלהם הוא נוחות ומהירות הלבישה וכמות הבד המועטה יחסית, אך אלו מנשאים שלאורך זמן עשויים להיות בעייתיים מבחינה אורתופדית להורים ובנוסף הם חמים יחסית לאקלים החם ממילא באיזורנו. מנשאים המתאימים לפעוטות או לתינוקות מעט גדולים יותר שמחזיקים היטב את חלק הגוף העליון שלהם, או מעוניינים לראות את העולם בצורה מלאה, הם מנשאים בסגנון ילקוט לדוגמא המאפשרים נשיאה במגוון תנוחות כמו נשיאת צד, על הגב או בטן מול בטן. במנשא כזה העומס מחולק בצורה מאוזנת להורה ומהירות הלבישה היא אידיאלית.

מנשאים ומאפייניהם

נשיאה של תינוקות בתוך מנשאים צריכה להיות מותאמת למספר פרמטרים: קודם כל, לגיל התינוק ולשאלה האם הוא מכורבל ומעורסל כמו ברחם, או שמא כבר פושט את גפיו לכל הצדדים, ובנוסף, התאמה של מנשאים חייבת להתבסס על היכולות המוטוריות של התינוק, צרכיו הפיזיים, משקלו, פרק הזמן בו הוא מיועד לשהות בתוך מנשא והשאלה האם הוא ישן במנשא, יוצא ונכנס אליו בצורה תדירה, וכמובן גם להתאים לצרכי ההורה וליכולותיו, הן הפיזיות והן הרגשיות, לשאלה האם האם מתכוונת להניק בתוך מנשא לתינוק וכמה תנועתיות היא רוצה ומסוגלת לייצר. המגוון האדיר של מנשאים יבטיח שכל אחד ימצא את המנשא הטוב עבורו ביותר.

LoadSEO SEO
LoadSEO חברת מתמחה בתחום קידום אתרים באינטרנט. לפרטים אנא צרו קשר טלפוני במספר: 08-6466820 או בכתובת הדואר [email protected]
LoadSEO חברת מתמחה בתחום קידום אתרים באינטרנט. לפרטים אנא צרו קשר טלפוני במספר: 08-6466820 או בכתובת הדואר [email protected]
LoadSEO
LoadSEO חברת מתמחה בתחום קידום אתרים באינטרנט. לפרטים אנא צרו קשר טלפוני במספר: 08-6466820 או בכתובת הדואר [email protected]
הגת 1/7
עומר
08-6466820
08-6466823
קישור לאתר
בריאות ורפואה - תינוקות
תאריך: 11/8/2011
תגיות:   מנשא טיולים לתינוק    מנשא לתינוק    מנשא טיולים    מנשא   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בריאות ורפואה - תינוקות

סוגי מנשאים - יתרונות וחסרונות / LoadSEO SEO
כיום, רבים מכירים בחשיבות של נשיאת התינוק על הגוף לאחר לידתו, ומחפשים פתרונות נוחים, נעימים ואיכותיים לעשות כן. המבחר העצום של המנשאים שקיים בשוק הוא מבחר מבלבל במיוחד
לשון קשורה הנקה / דר שינהר
לשון קשורה (באנגלית Tongue-tie, בלטינית Ankyloglossia), זוהי בעיה מולדת אשר בה הרקמה שמחברת את הלשון לחלק התחתון של הפה (רצפת הפה) קצרה ממה שהיא אמורה להיות, או שהקשר המחבר נמצא בחלקה הקדמי של הלשון.
לישון כמו תינוק - בעיות שינה אצל תינוקות / רתם הרפז
שנת התינוק נתפסת כשינה טהורה, התינוק הישן כשפניו רגועות כפני מלאך, כשראשו נקי מדאגות ובמוחו מתנהלים תהליכי התפתחות שונים ופניו המחייכות תוך כדי שינה, נותנים השראה קסומה. אך האם באמת התינוק ישן טוב?
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים