מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

ביטוח בריאות ביטוח סיעודי

השוואת ביטוח בריאות וביטוח סיעודי – היתרונות שבהשוואה זו

/ ירון כהן

השוואת ביטוח בריאות וביטוח סיעודי – היתרונות שבהשוואה זו

קיימים בשוק ביטוחי הבריאות, מבחר רב מאד של ביטוחי בריאות שונים, המציעים למבוטחיהם ליהנות משלל של כיסויים רפואיים חשובים, המהווים כשהשלמה לביטוח הבריאות הממלכתי. השוואת ביטוח בריאות הינה השוואה חשובה במיוחד, שכן זו מאפשרת את התאמתו המדויקת של הביטוח המוצע, למבוטח. השוואה בין ביטוחי בריאות שונים, חשוב שתעשה מוקדם ככל הניתן, כדי ליהנות כבר בגיל צעיר מיתרונותיו המשמעותיים של ביטוח בריאות משלים, הניתן על ידי חברות הביטוח השונות או קופות החולים. החל משנת 1995 זכאי כל אזרח במדינת ליהנות מביטוח, ביטוח בריאות או מביטוח רפואי. השוואה בין ביטוחי הבריאות, המוצעים כהשלמה לביטוח הבריאות הממלכתי כביטוח פרטי המהווה ביטוח בריאות בסיסי במיוחד, מאפשרת למבוטחים לבחור טיפולים רפואיים או תרופות, כחלק מסל בריאות משלים ומגוון במיוחד. השוואת ביטוח בריאות מציגה את תנאיהם של ביטוחי הבריאות השונים, את כיסוייהם השונים, ובכך מאפשרת בחירה מדויקת על פי צרכים ידועים מראש או שיקולים שונים. השוואת ביטוח בריאות מבין חברות ביטוח בישראל הינה כלי חשוב במיוחד המאפשר מבט כולל על עולם ביטוחי הבריאות השונים, הניתנים במסגרתם של חברות הביטוח או קופות החולים השונות. לעיתים קרובות משתמשים בשם ביטוח רפואי לשם תיאור ביטוח בריאות. הכוונה היא זהה-  ביטוח בריאות. ניתן גם לבדוק ביטוח אובדן כושר עבודה.

בנוסף, עולם הביטוח הפרטי אינו עוסק רק בביטוחי בריאות אלא גם בביטוח סיעוד. ביטח סיעודי הוא אחד הביטוחים היותר חשובים שיש ולמרות זאת, אנשים רבים אינם מודעים לביטוח זה אלא רק מתי שכבר מאוחר מדי. ביטוח סיעודי פרטי יעניק לך, או נכון יותר, למשפחתך, את השקט הכלכלי במצב בו המבוטח הופך מאדם רגיל ומתפקד לאדם סיעודי. מקרה הסיעוד יכול לקרות כתוצאה מתאונה, מצב בריאותי, גיל מתקדם, שבץ מוחי וכדומה. כיום, הטיפול באדם סיעודי הוא יקר ביותר. טיפול ברמה טובה לחולה סיעודי יכול לעלות גם 20,000 שח בחודש! סכום זה אינו אפשרי עבור הרוב המוחלט של האזרחים ולמטרה זו קיים הביטוח הסיעודי. הביטוח הסיעודי ישלם עבור הוצאות האשפוז והטיפול בהתאם לסכום הביטוח, תקופתו ופרמטרים רבים נוספים. אם מתחילים לעשות ביטוח סיעודי כבר בגיל מוקדם אזי הפרמיה החודשית שהמבוטח משלם היא נמוכה יחסית ואינה מכבידה על המבוטח. עשיית ביטוח סיעודי בגיל מתקדם היא כבר עניין יקר שיכול לעלות מאות שקלים בחודש, הכל בהתאם למצבו ולגיל המבוטח.

מאחר ומדובר על ביטוח לכל החיים, מומלץ להשוואת היטב ביטוחים סיעודיים בין חברות הביטוח ולקבל כמה הצעות טרם חתימה על הביטוח. הפרשים קטנים בפרמיה מתבטאים במשך עשרות שנים מעשרות אלפי שח.

ירון כהן
ירון
ירון
iinternet
תל אביב
ביטוח - ביטוח בריאות
תאריך: 4/8/2011
תגיות:   ביטוח   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום ביטוח - ביטוח בריאות

השוואת ביטוח בריאות וביטוח סיעודי – היתרונות שבהשוואה זו / ירון כהן
קיימים בשוק ביטוחי הבריאות, מבחר רב מאד של ביטוחי בריאות שונים, המציעים למבוטחיהם ליהנות משלל של כיסויים רפואיים חשובים, המהווים כשהשלמה לביטוח הבריאות הממלכתי. השוואת ביטוח בריאות הינה השוואה חשובה ב
ביטוח / ירון כהן
השוואת ביטוח סיעודי – לבחירה נכונה
מדוע כדאי לרכוש ביטוח בריאות פרטי , ביטוח סיעודי פרטי וביטוח חיים פרטי / ירון כהן
ישנן שתי דרכים אפשריות בהן יכול אדם להיערך ליום סגריר. האחת היא לסמוך ש"יהיה בסדר" והשנייה היא להשקיע זמן, מחשבה ומשאבים על מנת להימנע מהפתעות. אלה בדיוק ההבדלים בין מי שמסתפק בביטוח הבריאות הממלכתי א
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים