מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

תכנון החיים

אל תחלום את החיים תחייה את החלומות

/ לידיה יונג

כדי להקים עסק משלך המפתח הוא להתחיל אותו ולהפסיק לחלום עליו

                                                                                                                   

הרבה אנשים השואפים להיות יזמים, נשארים תקועים בחלומות שלהם כי שכחו שצריך לפעול כדי להפוך את החלומות למציאות.

לעזוב את מתחם החלומות, שתמיד נוח ומבטיח כדי להתחיל לדרוך בקרקע הלא הבטוחה של המציאות זה קצת מסובך וקצת מפחיד,  אבל זהו צעד מתבקש ובלתי נמנע כדי להצליח בכל תחום בכלל ובתחום היזמות העסקית בפרט.

אני משאירה לכם כאן 5 עצות כדי להפסיק לחלום ולהתחיל לבנות עסק מצליח משלך:

 

1. תעשו משהו, מה שלא יהיה. אחד הגורמים המקשים על כל עסק מתחיל הוא שיש הרבה דברים לעשות. יש כל כך הרבה, שלפעמים היזם אינו יודע מאיפה להתחיל. הדבר הטוב ביותר במקרים אלו הוא לבחור משהו ופשוט לעשות את זה. ברגע שתתחילו, יהיה קל יותר לקבל מוטיבציה לעשות ולהמשיך.

 

2. הישארו עם הפשוט ותשכחו מהשלמות. כאשר אתם בונים עסק, עליכם להתמקד במוצרים ובשירותים הפשוטים ביותר שתציע ללקוח, התמקדו בללמוד את העסק שלכם, קבלו הדרכה ותשאלו את כל השאלות, כולן חשובות, ללא יוצא מן הכלל.

 

 

3. אל תנסה להמציא את הגלגל מחדש. אין צורך להתחיל משהו מאפס אם אפשר פשוט להשתלב כבר בעסק מצליח שהוכיח את עצמו. בפורוור ליוינג הבנו מזמן שהדרכה מקצועית, ממוקדת ואישית חוסכת מהיזם המתחיל זמן, כסף ואנרגיות מיותרות. מערך ההדרכה שלנו, מספק את כל הכלים באופן מובנה ומדורג שלב אחר שלב.

 

4. ספר לאנשים שאתה יזם מתחיל. כמה יזמים חוששים לשתף את החברים ואת המכרים שלהם מחשש למה שהאחרים יגידו?? במקרה של פורוור ליוינג היתרונות עולים על הסיכונים. אין הדרך טובה יותר להתחיל עסק משלך מאשר לשתף את הסביבה שלך בכך שהתחלת פרויקט עסקי חדש.

 

5. אל תפחד לבקש עזרה. תפנה למומחה שידריך אותך לאורך כל הדרך. אל תנסה להסתדר לבד, יזמים מתחילים מתמודדים עם קשיים דומים והדרכה נכונה ומכוונת תעמוד לרשותך כל זמן שתצטרך ותבקש אותה אם תתגבר על הבושה ותחליט להתחיל.

לידיה יונג
אני עוסקת בעזרת לזולת עם מוצרים טבעיים לגוף מבפנים ומבחוץ,מבוססים על ג'ל אלוורה עם פטנט בינלאומי השומר את הג'ל 100% פעיל !
אני עוסקת בעזרת לזולת עם מוצרים טבעיים לגוף מבפנים ומבחוץ,מבוססים על ג'ל אלוורה עם פטנט בינלאומי השומר את הג'ל 100% פעיל !
לידיה יונג
שיווק של מוצרים טבעיים ביקר מבוסס על ג'ל אלוורה עפ פטנטים בינלאומי לשמירת הג'ל 100% פעיל,נוסף מוצרי מכוורת אורגני ייחודים,השיווק נעשה בשיטת "שיווק בצוות",כשהדגש הוא לעזור לאנשים עם המוצרים ועם העסק.
ראשון לציון
0522806263
עסקים - עסקים בינלאומיים
תאריך: 3/8/2011
תגיות:   שיווק    עבודה מהבית    שיווק רשתי    יזמות    קריירה שניה   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום עסקים - עסקים בינלאומיים

אל תחלום את החיים תחייה את החלומות / לידיה יונג
בטוחים שמדובר על רעיון מעולה עבורנו- כל עוד לא נעשה איתו שום דבר, כל עוד לא ניקח עליו אחריות ונקדם אותו, לא נשיג תוצאות טובות יותר עבורנו. הערך שבכל רעיון הוא ביישום שלו. מה אתם מתכננים ליישם השבוע?
חברות בחו"ל / אלכס בונר
ימום הרווחים שניתן מכל חבילת שירות. חשבון בנק שנפתח בארצות העולם, בעיקר במרכזים הפיננסים המוכרים, או באלו שהבנקים שלהם ידועים באיכותם כגון חשבון בנק בשוויץ, עשוי לתת מענה יעיל וחסכוני לכל חברה כלכלית.
יחסי ישראל בולגריה קופצים מדרגה / ברברה פז
בכנס העסקים ישראל-בולגריה שנערך באוקטובר, הועלו אפשרויות מעניינות שבולגריה תייצא לישראל מי שתייה והשקייה ושישראל תייצא גז טבעי לבולגריה.
רילוקיישן והתבוללות / אביב יועצים
יש אנשים הרואים בטרנד של רילוקיישן התבוללות לכל דבר.
ענף הרילוקיישן / אביב גולני
הייצוא הצטמצם, ההשקעות מחו"ל צנחו, משקיעים זרים הפכו נדירים, וההיי-טק – אחת ההצלחות העיקריות של ישראל וספינת הדגל הכלכלית שלה -- נכנס לתקופה של אי-וודאות זמנית. מספר התחלות הבנייה קטן, והאבטלה גברה.
עבודה בחו"ל / דורון צ
יותר ויותר צעירים מחפשים עבודה בחו"ל
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים