מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

מוצרי דפוס

דפוס ומוצריו שכל עצמאי צריך

/ אביב יועצים

דפוס ומוצריו שכל עצמאי צריך

 

המעבר משכיר לעצמאי אינו קל. ההחלטה לעבוד כעצמאי יכולה להתקבל משיקולים של כסף, משיקולים של רצון בזמן פנוי או משיקולים של צורך של הורים להשקיע יותר בילדיהם. ההחלטה לעבור למעמד של עצמאי יכולה גם להיות מצד איש עסקים מצליח שמעוניין לפתוח עסק משלו. כל אדם המבקש להיות עצמאי צריך לבצע כמה מהלכים כדי להיות מוכר ככזה ובנוסף הוא צריך לעיתים למסד לעצמו קשרים עם בעלי מקצוע שיעזרו לו בעסק העצמאי שלו: עורך דין, רואה חשבון, אנשי שיווק ובית דפוס שבו יוכל להפיק חומרי דפוס לעסק הפרטי.

בעולם זה של חוסר ביטחון תעסוקתי יותר ויותר אנשים הופכים לעצמאיים, אך בדרך להיות עצמאים ולהצליח כעצמאים עליהם לדאוג לכמה דברים חיוניים למשל לפנקס קבלות לעוסק פטור או לפנקס חשבוניות לעוסק מורשה. פנקסים כאלו הם דברי דפוס אותם ניתן להפיק בכל בית דפוס.

הצד הבא שעליך לעשות לאחר שנרשמת במע"מ ובמס ההכנסה ולאחר שהסדרת את חובותיך מול הביטוח הלאומי הוא להתחיל לשווק את עצמך בתור עצמאי בעזרת דברי דפוס החיוניים לכל אחד המבקש להצליח  בכוחות עצמו או לפתוח עסק משלו. בניית אתר באינטרנט ותכנון עמוד בפייסבוק הם אולי משהו שנתפס כהכרחי בעידן הטכנולוגי של ימינו, אבל אין כמו להדפיס מוצר דפוס כמו כרטיסי ביקור כדי להציג את עצמך לעולם. כרטיסי ביקור הם מוצר דפוס שהיה כך נראה מאז ומתמיד וכנראה יהיה קיים גם עוד שנים רבות. אין כמו להושיט כרטיס ביקור ללקוח או לשותף עסקי ולגרום לו בכך לזכור עליך ולחשוב עליך. הדפדוף באינטרנט נעשה במהירות, שנייה אחת אתה נמצא בתודעת הלקוח ובשנייה האחרת כבר נשכחת. אבל מוצרי דפוס כמו כרטיסי ביקור הם עצמים מוחשיים ולא וירטואליים וככאלו יש להם ערך של ממש לכל מי שרוצה להפוך לעצמאי.

עכשיו הגענו לחלק החשוב באמת של הפיכתך לעצמאי: השיווק! בעולם של ימינו לא ניתן להצליח ללא שיווק ולכן יש להיות מוכנים להשקיע כספים בשיווק. מוצרי דפוס לצורך שיווק הם למשל פליירים אותם ניתן לחלק לעוברים ולשבים או לשים בתיבות הדואר של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. מוצר דפוס אחר שתוכלו להשתמש בו הוא מגנטים. מגנטים לא נתפסים כמוצר דפוס אך למעשה הם נחשבים ככאלה וכיום מתייחסים אליהם כמוצר דפוס כי ניתן להדפיס עליהם כל דבר שבו תחפצו.

עכשיו אחרי שהקמת את העסק, נרשמת כחוק ושיווקת את עצמך, הלקוחות מתחילים לזרום וכדאי שתפנה לבית דפוס ותדפיס כמה מוצרי דפוס משרדיים. מוצרי דפוס שישמשו אותך בעסקיך הם למשל מכתבים וניירות שעליהם תוכל להדפיס את לוגו העסק ובאמצעות כך לפרסם את עצמך.

כעת אנו ממליצים לכם להשקיע את כל כולכם בעסק החדש שיצרתם לעצמך. זכרו, הצלחה משמעותה זמן, כישרון אבל גם הרבה השקעה ועליכם להיות מוכנים להשקיע כדי להצליח. לא קל להצליח להיות עצמאי אך רבים שהפכו לעצמאים מתקשים כבר לראות את עצמם כשכירים ומעדיפים להסתכל על היתרונות ולא על החסרונות שבבחירה זו. על היתרונות והחסרונות שבמעבר לעוסק עצמאי תוכל להמשיך ולקרוא גם באינטרנט וגם בדפוס, שם תוכל להיחשף לדעות השונות בעד ונגד ולגבש לעצמך את עמדתך. תוכל גם לברר בבית דפוס של הוצאות שונות האם יצא ספר בנושא ולרכוש אותו. בהצלחה.

אביב יועצים
כתיבת תוכן איכותי.
כתיבת תוכן איכותי.
אביב יועצים
ייעוץ שיווקי וקידום אתרים באינטרנט.
מרכז הארץ
-
קישור לאתר
עסקים - שיווק ופרסום
תאריך: 31/7/2011
תגיות:   דפוס    בית דפוס    


ממומן

מאמרים נוספים בתחום עסקים - שיווק ופרסום

שילוט במודיעין / לילך כהן
ם עסק חדש, אתם צריכים שילוט שיאמר לעוברים ושבים שהעסק שלכם נמצא במקום. זהו אמצעי הפרסום הזמין ביותר, אם הוא מבוצע נכון. אז איך בוחרים שילוט במודיעין מהם סוגי השלטים הקיימים? כל התשובות במאמר שלפניכם.
כרטיסי ביקור- לא רק לעסקים / מרטין בוקסדורף
נכון, כולנו מכירים את כרטיסי הביקור כעניין עסקי נטו, אך ידעתם שבמדינות אחרות כאשר פוגשים בחורה בבר, נותנים לה כרטיס ביקור?
דפוס חשוב: הזמנות לאירוע / אביב יועצים
בדרך כלל אנו באים במגע עם בית דפוס כחלק מההכנות של אירוע מרגש בחיינו: חתונה, ברית או בריתה, בת מצווה או בר מצווה. באירוע זה אנו רוצים לשלוח הזמנות אישיות ומיוחדות.
דפוס מול אינטרנט / אביב יועצים
עם התפתחות האינטרנט החלו להישמע חששות באשר לעתידם של מוצרי דפוס: הפרסום בדפוס, דפוס העיתונים והספרים, עתיד בית דפוס ועוד. במאמר זה ננסה לבחון האם החששות מוצדקות.
דפוס ומוצריו שכל עצמאי צריך / אביב יועצים
עכשיו אחרי שהקמת את העסק, נרשמת כחוק ושיווקת את עצמך, הלקוחות מתחילים לזרום וכדאי שתפנה לבית דפוס ותדפיס כמה מוצרי דפוס משרדיים.
דפוס: החשיבות של מוצרי דפוס לעסק שלך / אביב יועצים
עולם העסקים נאלץ בשנים האחרונות להתמודד עם המדיה הדיגיטאלית. אך מחוץ לרשת האינטרנטית עדיין ממשיכים העסקים להתבצע בצורה דומה מאד לשיטה הישנה ועדיין יש חשיבות לדברי דפוס הנושאים את שם העסק.
דפוס: הפצת פליירים בדפוס- האם זה עובד? / אביב יועצים
אנשים אולי מקטרים כשדוחפים לידיהם דברי דפוס, אבל האמת היא שאחוז מאד גבוה מהם בוחנים את הפלייר ואת דבר הדפוס, מתוודעים לשם העסק ובודקים האם הפלייר רלוונטי עבורם.
מוצרי קד"מ ככלי למיתוג ולהעצמת המותג בקרב הלקוחות / טקסס מוצרי פרסום ומתנות עם לוגו
מוצרי קידום מכירות ממותגים במותג ופרסום שלכם , הם כלי שיווקי רב עוצמה לחיזוק המותג שלכם ולהעצמת המיצוב העסקי בקרב לקוחתכם במאמר זה נסקור על היתרונות ועל הדרכים להפקת המוצר קד"מ הטוב ביותר
שינויים חריפים בתחומי הדפוס והאלומיניום- האינטרנט מוריד מחירים / מרטין בוקסדורף
הפרסום באינטרנט הוריד את רמות המחירים בכל התחומים הקיימים אצל בעלי מקצוע ובעלי עסקים בכלל. איך נתח הרווחים יורד בגלל האינטרנט
דפוס: מבט מבפנים / אביב יועצים
יש הרבה מעצבי דפוס שעובדים כפרילנסרים בנוסף לעבודתם כשכירים, והם חוו על בשרם מגוון של לקוחות. מעצבים בדרך כלל רואים את עצמם כאומנים, ולכן הם לא יסכימו לכל בקשה של לקוח.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים