מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

מוצרי דפוס

דפוס: החשיבות של מוצרי דפוס לעסק שלך

/ אביב יועצים

דפוס: החשיבות של מוצרי דפוס לעסק שלך

 

 

עולם העסקים נאלץ  בשנים האחרונות להתמודד עם המדיה הדיגיטאלית ולהחליט כיצד עליו להשיב לאתגרים שהמדיה הדיגיטאלית מציבה בפניו. אך מחוץ לרשת האינטרנטית עדיין ממשיכים העסקים להתבצע בצורה דומה מאד לשיטה הישנה ועדיין יש חשיבות לדברי דפוס הנושאים את שם העסק. דברי דפוס עסקיים ניתן להדפיס בכל בית דפוס אחת לכמה זמן ולחלק ללקוחות ולעובדים. בצורה זו דפוס משמש כפרסום לא פחות חשוב מהפרסום ברשת האינטרנט. מכאן, שגם בימים אלו של טכנולוגיה מתקדמת כדאי להמשיך ולהשקיע בדפוס ולשמור על קשר עסקי טוב עם בית דפוס באזור בית העסק.

למרות שיותר ויותר עסקים מוציאים יותר ויותר כסף על פרסום באינטרנט, עדיין לא כדאי כל כך במהירות לקצץ בעלויות של מוצרי דפוס הנושאים את שם העסק. האמת היא שדווקא עכשיו בעידן כל כך תקשורתי עד שאם אתה לא נמצא בתודעה של לקוחות פוטנציאלים אתה לא קיים, זהו דווקא הזמן להשקיע בכל החזיתות ובמיוחד בפרסום באמצעות דפוס.  לקוחות חדשים, וזה חשוב לזכור, משיגים לא רק ברשת האינטרנט אלא גם יום-יום באמצעות פרסום באמצעי דפוס והחדרת שם העסק.

כאשר אתם מדפיסים את שם העסק על מוצרי דפוס כמו יומנים, מחברות או פנקסים, אינכם יודעים מי ישתמש במוצרים אלו ולאן הם יגיעו בסופו של דבר. כדאי גם להתאים את דברי הדפוס לצורכי הלקוחות, כך למשל בראש השנה ניתן להדפיס בבית דפוס לוחות שנה מעוטרים בשם העסק ולחלק אותם ללקוחות ולעובדים.

דברי דפוס יכולים להציג את המבצעים שלכם או לוגו חדש ומיוחד. דברי דפוס יכולים גם להציג את האג'נדה המסחרית שלכם ואת מה שהעסק מייצג. כדאי לעטר דברי דפוס לא רק במילים ובמונחים הקשורים לעסק אלא גם בציורים נחמדים שילוו את לוגו העסק וימשכו יותר לקוחות להשתמש בדברי דפוס שיצרתם בעזרת בית דפוס.  דברי דפוס מושכים בדרך כלל לקוחות ומצליחים להגביר את התודעה של הלקוחות כלפי בית העסק, לכן כדאי להקפיד על ייצור תדיר של דברי דפוס בבית דפוס שאיתו יש לכם קשרים עסקיים.

לקוחות אוהבים להתוודע לעסקים חדשים. לקוחות גם אוהבים לקבל דברי דפוס בחינם: לוחות שנה, יומנים, כרטיסי ביקור ועוד. אם תעדכנו מדי פעם את דברי הדפוס שלכם ותעצבו להם עיצוב מיוחד וחדיש מדי כמה חודשים בשיתוף של בית דפוס, תזכו ללקוחות חדשים שישמחו לקבל דברי דפוס נוספים. את העיצוב של דברי דפוס כדאי להתאים לאופי של קהל היעד. זכרו, ככל שהלקוחות והעובדים שלכם ישתמשו יותר בדברי דפוס שייצרתם בבית דפוס כך הם יפרסמו אתכם יותר. כאשר הלקוחות ישימו לב שאתם משנים את העיצוב של דברי דפוס הדבר יצביע על כך שהעסק שלכם תומך בחדשנות וקשוב לצורכי השוק וללקוחות שלו ומשתדל להתעדכן בעת הצורך. עסק מעודכן נתפס כעסק מודרני ולכן כעסק שכדאי לעבוד איתו או מולו.  כך שבאמצעות דברי דפוס תוכלו למעשה לחזק את המוניטין של בית העסק שלכם. שימו לב גם לדברי דפוס שמייצרים המתחרים שלהם והשתדלו לספק לעובדים שלכם וללקוחות שלכם דברי דפוס איכותיים לא פחות. מכאן גם עולה החשיבות של עבודה מול בית דפוס אמין ואיכותי.

אביב יועצים
כתיבת תוכן איכותי.
כתיבת תוכן איכותי.
אביב יועצים
ייעוץ שיווקי וקידום אתרים באינטרנט.
מרכז הארץ
-
קישור לאתר
עסקים - שיווק ופרסום
תאריך: 24/7/2011
תגיות:   דפוס    בית דפוס    


ממומן

מאמרים נוספים בתחום עסקים - שיווק ופרסום

שילוט במודיעין / לילך כהן
ם עסק חדש, אתם צריכים שילוט שיאמר לעוברים ושבים שהעסק שלכם נמצא במקום. זהו אמצעי הפרסום הזמין ביותר, אם הוא מבוצע נכון. אז איך בוחרים שילוט במודיעין מהם סוגי השלטים הקיימים? כל התשובות במאמר שלפניכם.
כרטיסי ביקור- לא רק לעסקים / מרטין בוקסדורף
נכון, כולנו מכירים את כרטיסי הביקור כעניין עסקי נטו, אך ידעתם שבמדינות אחרות כאשר פוגשים בחורה בבר, נותנים לה כרטיס ביקור?
דפוס חשוב: הזמנות לאירוע / אביב יועצים
בדרך כלל אנו באים במגע עם בית דפוס כחלק מההכנות של אירוע מרגש בחיינו: חתונה, ברית או בריתה, בת מצווה או בר מצווה. באירוע זה אנו רוצים לשלוח הזמנות אישיות ומיוחדות.
דפוס מול אינטרנט / אביב יועצים
עם התפתחות האינטרנט החלו להישמע חששות באשר לעתידם של מוצרי דפוס: הפרסום בדפוס, דפוס העיתונים והספרים, עתיד בית דפוס ועוד. במאמר זה ננסה לבחון האם החששות מוצדקות.
דפוס ומוצריו שכל עצמאי צריך / אביב יועצים
עכשיו אחרי שהקמת את העסק, נרשמת כחוק ושיווקת את עצמך, הלקוחות מתחילים לזרום וכדאי שתפנה לבית דפוס ותדפיס כמה מוצרי דפוס משרדיים.
דפוס: החשיבות של מוצרי דפוס לעסק שלך / אביב יועצים
עולם העסקים נאלץ בשנים האחרונות להתמודד עם המדיה הדיגיטאלית. אך מחוץ לרשת האינטרנטית עדיין ממשיכים העסקים להתבצע בצורה דומה מאד לשיטה הישנה ועדיין יש חשיבות לדברי דפוס הנושאים את שם העסק.
דפוס: הפצת פליירים בדפוס- האם זה עובד? / אביב יועצים
אנשים אולי מקטרים כשדוחפים לידיהם דברי דפוס, אבל האמת היא שאחוז מאד גבוה מהם בוחנים את הפלייר ואת דבר הדפוס, מתוודעים לשם העסק ובודקים האם הפלייר רלוונטי עבורם.
מוצרי קד"מ ככלי למיתוג ולהעצמת המותג בקרב הלקוחות / טקסס מוצרי פרסום ומתנות עם לוגו
מוצרי קידום מכירות ממותגים במותג ופרסום שלכם , הם כלי שיווקי רב עוצמה לחיזוק המותג שלכם ולהעצמת המיצוב העסקי בקרב לקוחתכם במאמר זה נסקור על היתרונות ועל הדרכים להפקת המוצר קד"מ הטוב ביותר
שינויים חריפים בתחומי הדפוס והאלומיניום- האינטרנט מוריד מחירים / מרטין בוקסדורף
הפרסום באינטרנט הוריד את רמות המחירים בכל התחומים הקיימים אצל בעלי מקצוע ובעלי עסקים בכלל. איך נתח הרווחים יורד בגלל האינטרנט
דפוס: מבט מבפנים / אביב יועצים
יש הרבה מעצבי דפוס שעובדים כפרילנסרים בנוסף לעבודתם כשכירים, והם חוו על בשרם מגוון של לקוחות. מעצבים בדרך כלל רואים את עצמם כאומנים, ולכן הם לא יסכימו לכל בקשה של לקוח.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים