מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

שיעורי טיסה פרטיים

שיעור טיסה פרטי: מידע מרגיע למתחיל

/ אביב יועצים

שיעור טיסה פרטי: מידע מרגיע למתחיל

 

 

שיעור טיסה הנה חוויה מהנה ומעשירה, ומושלמת עבור מי שרוצה להגשים את חלום הילדות שלו ולהיות טייס ליום אחד, וגם עבור אנשים הסובלים דווקא מפחד מפני טיסות, ורוצים להסתכל לפחד שלהם בעיניים ולנצח אותו. כל שיעור טיסה מתחיל בתדריך הנוגע לכללי הבטיחות, ובשיעור לגבי העקרונות הבסיסיים של הטסת מטוס. מדריך מוסמך ומנוסה יסביר לטייס המתחיל את כל מה שצריך לדעת על המטוס ועל מנגנוני הכיוון וההנעה שלו, ויכין את המתלמד כך שיוכל לדעת למה לצפות כשיהיה גבוה באויר. לאחר שהמטוס ימריא לשחקים, טייס ליום אחד ילמד במהלך שיעור טיסה כיצד לשלוט במטוס ולכוון אותו, וילמד כיצד לצפות למרחק ולחפש כלי תעופה אחרים או להקות של ציפורים שיש להתרחק מהן. כאשר המדריך ירגיש שהטייס המתלמד מוכן (והטייס עצמו יאזור מספיק אומץ)- הוא יעביר לטייס המתלמד את השליטה המלאה על המטוס! במהלך שיעור טיסה, טייס ליום אחד יכול להגיע לגובה של מעל 600 מטרים, ולהנות מהמראות היפים שבדרך, כאשר המטוס יעוף מעל שמי הארץ.

שיעור טיסה הינו חוויה של פע בחיים, ומי שהיה טייס ליום אחד- יזכור זאת לנצח. ועם זאת, תלמידים חדשים, שזוהי הטיסה הראשונה שלהם כטייסים עצמאיים, עלולים להגיע לשיעור עם חששות ותהיות לגבי הצפוי להם. לכן, מובא להלן מידע חשוב ומרגיע לגבי קבלת שיעור טיסה, שיעזור לכם להגיע לשיעור שלווים ומלאי ביטחון.

ההמלצה החשובה ביותר, היא שתגיעו- כמו שהמורות שלנו היו כותבות בדפי ההכנה לטיולים השנתיים- מלאי מצב רוח טוב, ומוכנים לחוות חוויה מדהימה!

1. בדרך כלל, המדריך שלכם יערוך לכם סיור קצר בשדה התעופה לפני שתתחילו בשיעור עצמו, ויעניק לכם סקירה מהירה של התהליך הצפוי לכם. בדרך זו, תוכלו להיות רגועים יותר ובעלי ביטחון לגבי מה שעומד להתרחש.

2. אל דאגה, המדריך שלכם ידאג לכל החלקים הקשים אשר בהם תיתקלו במהלך שיעור טיסה. המדריך יבדוק את המטוס עוד לפני שתגיעו, ואחר כך יעבור איתכם על כמה מהמרכיבים הבסיסיים שלו. רק לאחר שתרגישו מוכנים, תיכנסו למטוס ותמריאו, ואז כל אחד מכם יוכל להיות טייס ליום אחד.

3. במהלך שיעור טיסה, יסופקו לכם אוזניות כדי שתוכלו לשמוע מה קורה. אינכם צריכים להביא איתכם שום דבר מהבית- הצוות יספק לכם את כל הדרוש לכם.

4. הטיסה הכלולה במסגרת שיעור טיסה פרטי אורכת בדרך כלל כחצי שעה. המדריך ינווט את המטוס אל מחוץ לשטח האווירי של שדה התעופה, יראה לכם כיצד לשלוט בו ולנווט אותו- ואז ימסור לידיכם את השליטה המלאה על המטוס. אל תדאגו- התלמיד אמנם הופך להיות טייס ליום אחד ומטיס את המטוס בעצמו, אך המדריך יפקח על כל צעדיו, ישמור עליו ויעזור לו- כדי לשמור על בטיחותו.

שיעור טיסה חוויתי של כשעה הנה חוויה מדהימה עבור כל מי שרוצה ללמוד לטוס ולהיות טייס ליום אחד. שיעור טיסה מספק לכם מדריך מנוסה אשר יסביר לכם את כל שעליכם לדעת לגבי הטסת מטוס בפעם הראשונה, וילווה אתכם לאורך כל הדרך- כדי שתוכלו להיות רגועים ובטוחים ולהנות מהתהליך. שיעור טיסה פרטי הנו הצעד הראשון של כל טייס מתחיל בדרך לקראת שעות נוספות רבות של הנאה.

אביב יועצים
כתיבת תוכן איכותי.
כתיבת תוכן איכותי.
אביב יועצים
ייעוץ שיווקי וקידום אתרים באינטרנט.
מרכז הארץ
-
קישור לאתר
כלי רכב - תעופה
תאריך: 24/7/2011
תגיות:   טיסה רומנטית    שיעור טיסה    שיעורי טיסה    טיסה   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום כלי רכב - תעופה

טיסה רומנטית: לא להסתפק רק בטיסה עצמה / אביב יועצים
גם הצורה שבה אנחנו מעניקים מתנות משפיעה על ערכה של המתנה. גם טיסה רומנטית ניתן לעטוף ולשלב אותה עם דברים אחרים כדי לשדרג את העניין ולהפוך את המתנה המיוחדת הזו לעוד יותר מיוחדת ועוד יותר ייחודית.
שיעור טיסה פרטי: מידע מרגיע למתחיל / אביב יועצים
שיעור טיסה הינו חוויה של פע בחיים, ומי שהיה טייס ליום אחד- יזכור זאת לנצח. ועם זאת, תלמידים חדשים, שזוהי הטיסה הראשונה שלהם כטייסים עצמאיים, עלולים להגיע לשיעור עם חששות ותהיות לגבי הצפוי להם.
שיעור טיסה: כיצד להתכונן לקראת שיעור טיסה פרטי / אביב יועצים
ידיעה מקדימה לגבי מה כולל שיעור טיסה פרטי, וידיעה לגבי הדר הנכונה להתכונן לקראת שיעור כזה, הופכת את שיעור הטיסה עצמו לקל ונעים הרבה יותר.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים